صفحه 71 از 269 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    اونطوری که من تو روز مصاحبه تو سفارت دیدم از همسرتون متراژ خونه شما رو در آلمان+ قرارداد اجاره + مدارک مالی شما رو میخوان
    ممنون از راهنماییتون. ولی جالبه تو چک لیست برای همراه قرار داد اجاره نخواسته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bravemank نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز و منتظر...
    امروز من ویزای همراه رو برای همسرم گرفتم و ویزای خودم هم دو روز پیش صادر شده بود، تاریخ مصاحبه ما حدود 8 ماه پیش بود و هفته بعد هم بلیط گرفتیم که بریم آلمان.
    با آرزوی موفقیت برای همه...
    سلام دوست عزیز مرسی از اطلاعاتی که دادید ..میشه بپرسم برای چه مقطعی اقدام کردید؟؟ و چرا ۸ ماه ویزاتون طول کشید؟؟ چه پیگیری هایی انجام دادید؟؟ ممنون.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط bravemank نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز و منتظر...
    امروز من ویزای همراه رو برای همسرم گرفتم و ویزای خودم هم دو روز پیش صادر شده بود، تاریخ مصاحبه ما حدود 8 ماه پیش بود و هفته بعد هم بلیط گرفتیم که بریم آلمان.
    با آرزوی موفقیت برای همه...
    8 ماه؟؟؟ برای دکتری اقدام کرده بودید؟
    باز خدا رو شکر که از این انتظار طولانی نتیجه گرفتید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiamm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مرسی از اطلاعاتی که دادید ..میشه بپرسم برای چه مقطعی اقدام کردید؟؟ و چرا ۸ ماه ویزاتون طول کشید؟؟ چه پیگیری هایی انجام دادید؟؟ ممنون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    8 ماه؟؟؟ برای دکتری اقدام کرده بودید؟
    باز خدا رو شکر که از این انتظار طولانی نتیجه گرفتید.

سلام
    ممنون از لطف شما
    من دانشجوی دکتری داخل هستم و برای دوره فرصت مطالعاتی کوتاه مدت در کشور آلمان برای ویزا اقدام کرده بودم
    ویزای من طول کشید چون اولا جزء بد شانسها بودم و دوما اینکه رشته های حساس که میره برای چک امنیتی آلمان صدور ویزاشون بیشتر طول میکشه و رشته من که مهندسی مکانیک هست جز رشته های حساس حساب میشه از نظر اونها و سوما اینکه ویزای من سر ماه هفتم اومد که گیر دادند و گفتند ویزات حاضره ولی باید نمره آیلتس بروز شده بیاری که من مجبور شدم یک ماه آخر رو برم و نمره ربان بروز شده بیارم
    با آرزوی موفقیت برای همه....

دوستان یه سری سوال خیلی مهم دارم و ممنون میشم هر کی مطمئنا میدونه هر چه زودتر جواب بده. قضیه از این قراره:
    شوهر پاسپورت آلمانی داره و قبلا 2 تا همسر داشته که جدا شده. اولی ایرانی و دومی آلمانی. البته در طول 35 سال. حالا جزو مدارکی که باید تایید بشه سند طلاق ازدواج قبلی هم باید برده بشه، آیا این مربوط به آخرین ازدواجه؟ یا هر سند طلاق هر دو ازدواج باید برده بشه؟ سند طلاق زن دومی در آلمان و از دادگاه اونجا صادر شده و یه برگه هم در سفارت ایران بر اساس طلاق آلمانی و شرعی ایرانی صادر شده و در شناسنامه ام طلاق ثبت شده . آیا طلاق آلمانیم نیاز به تایید داره؟ اگه یکی از طلاقنامه ای اون خانما نباشه چی میشه؟ و اگر سند دفترچه ای برای طلاق نباشه و فقط تو سند ازدواج و شناسنامه هاشون ثبت شده باشه که طلاق گرفتن و یه برگه ام براش صادر شده باشه چی؟

عزیزان لطفا جواب هر کدوم این سوالارو می دونین و یا کیس خودتون شباهتی داشته به یکی از این سوالا، جواب بدین. مرسی

من خیلی دقیق نمیدونم اما فکر کنم سند طلاق رو هم میخوان چون برای ازدواج فقط شناسنامه ها کافی نیست و سند ازدواج ترجمه و تایید شده رو میخواستن، بهترین کار اینه که زنگ بزنید و بپرسید که خیالتون راحت بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteanousheh نمایش پست ها
    دوستان یه سری سوال خیلی مهم دارم و ممنون میشم هر کی مطمئنا میدونه هر چه زودتر جواب بده. قضیه از این قراره:
    شوهر پاسپورت آلمانی داره و قبلا 2 تا همسر داشته که جدا شده. اولی ایرانی و دومی آلمانی. البته در طول 35 سال. حالا جزو مدارکی که باید تایید بشه سند طلاق ازدواج قبلی هم باید برده بشه، آیا این مربوط به آخرین ازدواجه؟ یا هر سند طلاق هر دو ازدواج باید برده بشه؟ سند طلاق زن دومی در آلمان و از دادگاه اونجا صادر شده و یه برگه هم در سفارت ایران بر اساس طلاق آلمانی و شرعی ایرانی صادر شده و در شناسنامه ام طلاق ثبت شده . آیا طلاق آلمانیم نیاز به تایید داره؟ اگه یکی از طلاقنامه ای اون خانما نباشه چی میشه؟ و اگر سند دفترچه ای برای طلاق نباشه و فقط تو سند ازدواج و شناسنامه هاشون ثبت شده باشه که طلاق گرفتن و یه برگه ام براش صادر شده باشه چی؟

عزیزان لطفا جواب هر کدوم این سوالارو می دونین و یا کیس خودتون شباهتی داشته به یکی از این سوالا، جواب بدین. مرسی

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم اگرکسی اطلاعی داره کمک کنه. میدونم این سوال بارهاپرسیده شده . این متراژ ۲۸ متر برای تمام شهرها هست؟ایاممکنه برای شهرکوچک این حداقل متراژ بیشترباشه؟ اگردقیقا ۲۸ متر باشه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟؟ مرسی از راهنماییهاتون

Junior Member

سلام دوستان
    من 12 شهریور برای ویزای همراه اقدام کرده بودم. امروز از سفارت تماس رپگرفتن که فردا با پاسپورت و بیمه و برگه روز مصاحبه ام برم باجه 12 برای گرفتن ویزام.چون قبلا منم در مورد اجاره نامه شنیده بودمو پرسیدم که اجاره نامه لازم نیست بیارم و گفت اگه لازم بود که خودم میگفتم بهتون جز مدارک. کلا اقا مهربونی بود بر خلاف کارمندای سفارت... شوهر من 12 شهریور رفت المان برای ممقطع دکترا و 9ماه هم منتظر ویزا بود.
    به امید مومفیت برای همه دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

سلام من براى ويزاى الحاق به همسر اقدام كردم اخر سپتامبر از همسرم خواستن مدارك رو ببره دو روز بعدش ناه زدن و مدارك رو براشون پست كردن و ايرادى ازشون نگرفتن. وقتى من هفته پيش زنگ زدم گفتن احتمالا هفته ديگه با من تماس ميگيرن برا ويزا ديدم خبرى نشد مجددا تماس گرفتم گفتن كه براتون نامه زديم اگه عجله دارين بيا سفارت بگير وقتى با هزارتا بدبختى رفتم باجه اطلاعاتش گفت ما نميتونيم بگيم همكارم اشتباه كرده. احساس كردم خودشون هم نميدونن دارن چيكار ميكنن چون وقتى شماره پرونده رو دادم زنگ زد از يكى ديگه پرسيد. چند وقت طول ميكشه نامه بدستم برسه ؟ به نظرتون دليلش چى ميتونه باشه كه رد كردن؟

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    سلام من براى ويزاى الحاق به همسر اقدام كردم اخر سپتامبر از همسرم خواستن مدارك رو ببره دو روز بعدش ناه زدن و مدارك رو براشون پست كردن و ايرادى ازشون نگرفتن. وقتى من هفته پيش زنگ زدم گفتن احتمالا هفته ديگه با من تماس ميگيرن برا ويزا ديدم خبرى نشد مجددا تماس گرفتم گفتن كه براتون نامه زديم اگه عجله دارين بيا سفارت بگير وقتى با هزارتا بدبختى رفتم باجه اطلاعاتش گفت ما نميتونيم بگيم همكارم اشتباه كرده. احساس كردم خودشون هم نميدونن دارن چيكار ميكنن چون وقتى شماره پرونده رو دادم زنگ زد از يكى ديگه پرسيد. چند وقت طول ميكشه نامه بدستم برسه ؟ به نظرتون دليلش چى ميتونه باشه كه رد كردن؟
    شما همسرتون دانشجو اونجا یا مقیم ؟ چه مقطعی اگه دانشجو هست ؟ در کل اگه تهران باشید نامه 2 هفته تا 3 هفته ای میرسه شهرستان نمیدونم چقدر طول میکشه. ولی اگه یک ماه گذشت و نرسید میتونید مراجعه کنید باجه اطلاعات بگیرید دستی ولی الان بهتون نمیدن. ولی اولین باری که میبینم الحاق به همسر ریجکت شده چون فقط دی صورتی ریجکت میشه که یه مدرکی بخوان شما ارائه ندین ؟ لطفا نامه اومد دلیل بگید اینجا
    ویرایش توسط arash_gdc : October 4th, 2014 در ساعت 10:14 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)