صفحه 188 از 269 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام لطفا تاریخ ایمیل اول ومصاحبه ویزای پیوست را بنویسین که بقیه هم اطلاعاتی بدست بیارن. ممنون

Junior Member

با سلام
    من یه سوال داشتم . من پسرم ایران هست و از سفارت ویزای 3 ماهه نوع D پیوست به خانواده گرفته . میخواستم بپرسم برای بلیط گرفتن میتونیم بلیط یک طرفه بگیریم ؟
    چون توی سایت های هواپیمایی نوشته که برای بلیط یک طرفه حتما باید اقامت داشته باشید یا ویرای بالای شش ماه و در غیر این صورت از ورودتون به هواپیما جلوگیری میشه
    ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidian9 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه سوال داشتم . من پسرم ایران هست و از سفارت ویزای 3 ماهه نوع D پیوست به خانواده گرفته . میخواستم بپرسم برای بلیط گرفتن میتونیم بلیط یک طرفه بگیریم ؟
    چون توی سایت های هواپیمایی نوشته که برای بلیط یک طرفه حتما باید اقامت داشته باشید یا ویرای بالای شش ماه و در غیر این صورت از ورودتون به هواپیما جلوگیری میشه
    ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده .
    سلام،
    با ویزای نوع D اصولا میتونید بلیط یکطرفه بخرید. ویزای نوع D معمولا برای تبدیل شدن به اجازه اقامت (Aufenthaltserlaubnis o.ä) صادر میشه و به همین دلیل هم شخص دارنده این ویزا (معمولا دانشجوها یا افرادی که به قصد کار کردن میان یا کسانی که برای پیوستن به خانواده میان و غیره) معمولا به مدت طولانی در آلمان اقامت خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر میتونید لینک زیر رو ببینید:
    https://www.touring-artists.info/fil...sum__01.12.pdf

Junior Member

سلام من آلمان دانشجو هستم میخواستم ببینم اگر مادرم رو بخوام بیارم پیش خودم واسه سه ماه یا بیشتر و به دفعات منظورم اینه که هر سری نره سفارت واسه ویزا تا وقتی من اینجا هستم هرچند دفه که خواست بیاد وبره باید چکار کنم البته ایشون بیمار هم هستند پرونده پزشکی هم دارند جایی تو فروم هست که گام به گام نوشته باشه باید چکار کنم منظورم اینه من به عنوان دانشجو میتونم دعوتنامه بفرستم؟ بقیه خواهر وبرادرام ایرانند اگر کمکی میکنه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    سلام من آلمان دانشجو هستم میخواستم ببینم اگر مادرم رو بخوام بیارم پیش خودم واسه سه ماه یا بیشتر و به دفعات منظورم اینه که هر سری نره سفارت واسه ویزا تا وقتی من اینجا هستم هرچند دفه که خواست بیاد وبره باید چکار کنم البته ایشون بیمار هم هستند پرونده پزشکی هم دارند جایی تو فروم هست که گام به گام نوشته باشه باید چکار کنم منظورم اینه من به عنوان دانشجو میتونم دعوتنامه بفرستم؟ بقیه خواهر وبرادرام ایرانند اگر کمکی میکنه
    سلام
    شما می تونین دعوتنامه بفرستین. اما اگر مادرتون بار اوله که می خوان بیان، احتمالا سفارت ویزای مولتی بهشون نمیده. سه ماهه هم نمیده. احتمالا یه ماهه میده. پرونده ی پزشکیشون هم کمکی به پروسه ی ویزاشون یا بیشتر شدن ویزاشون نمی کنه، مگر اینکه مثلا تو آلمان نوبت دکتر داشته باشن و مثلا بخوان برای درمان بیان آلمان کلا.
    بعد از اینکه چند بار بیان، احتمالا دیگه بهشون مولتی میدن.
    باید برین اداره اقامت، بگین من می خوام مادرمو دعوت کنم. خودشون بهتون میگن باید چیکار کنین. تو همین فروم هم بچه ها قبلا بارها توضیح دادن. راستش من واقعا دیگه حسشو ندارم یه عالمه بنویسم. بخونین، پیدا می کنین.

سلام دوستان
    در مورد درخواست وقت برای تایید سند ازدواج برای ویزای پیوست باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟ در مورد شناسنامه اگر توضیحات نداشته باشه باز هم باید تایید بشه؟
    ممنون از راهنماییتون

1.Legalizations and certifications of copies
    2. Consular service (consular certificates, certifications of signatures, consultations regarding inheritance and citizenship law, family law, etc.)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم، برای شخصی که میخواد ویزای پیوست بگیره، فقط تایید سفارت برای سند ازدواج کافیه؟ یا باید مدرک تحصیلی و شناسنامه هم تایید سفارت داشته باشه؟

با تشکر
    برای ویزای پیوست سند ازدواج باید تایید سفارت شده باشه. همراه نیازی به تاییدات دیگه نداره مگر اینکه مشمول بعضی شرایط بشه که توی چک لیست هست

سلام دوستان،
    در مورد مدارک پیوست من چه مدارکی رو باید برای همسرم به ایران بفرستم؟ تو سایت سفارت نوشته که کپی کارت اقامت و موقعیت اقامت و گواهی محل سکونت.
    آیا باید مدارک دیگه ای از قبیل قرارداد کاری و گواهی میزان حساب و یا قرارداد خونه هم ارایه داد؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

دوستان سلام
    یه سوال داشتم.

من درحال حاضر نامزد دارم و احتمالا در بهمن نوبت سفارت دارم و قرار میست همسرم الان همراه با من باید( قراره یک سال بعد به من ملحق بشه) آیا نیاز هست عقد کنم که اسمشون تو شناسنامه ام باشید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط TF30 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه سوال داشتم.

من درحال حاضر نامزد دارم و احتمالا در بهمن نوبت سفارت دارم و قرار میست همسرم الان همراه با من باید( قراره یک سال بعد به من ملحق بشه) آیا نیاز هست عقد کنم که اسمشون تو شناسنامه ام باشید؟

قاعدتا برای ویزای پیوست باید اسم ایشون در شناسنامه شما باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)