صفحه 69 از 269 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member f1996 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره ویزای همراه (همسر و ...)

درود دوستان یه سوال مهم

کسی گه میره کالج انگار نمی تونه اقدام کنه تا خانواده (پدر و مادر و برادر) برن پیشش

پس اگر وارد دانشگاه هم شدند نمی تونند برای اعضای خانواده که پدر و مادر وبرادر هستند بفرستند که اونا هم برن اونجا حالا یا اقامت دائم و یا حالا 6 ماه اونجا 1 ماه اینجا
    و حتی مووقعه ای که اقامت دائمم شدند به این صورته نه؟ً!

سفارت مقدار 790 یورو در هر ماه را برای هزینه زندگی هر کس در نظر گرفته ، بنابر این من فکر کنم اگر بخواید همسرتون بیان باید گواهی تمکن مالی داشته باشن (حدس می زنم)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس هستم و دارم کاراموزیم را با ماهی 600 یورو انجام میدم. آیا میتونم نامزدم را با خودم از طریق ویزا ی الحاق به همسر بیارم آلمان
    آیا این درآمد کافی هست؟
    ممنون

پیش فرض ویزای غیر دانشجویی و ازدواج

سلام دوستان
    می بخشید می دونم که اینجا بیشتر مسایل دانشجویی مطرح می شه ولی من یک سوال داشتم. نامزدم در آلمان هست و من می خوام برم اونجا که ازدواج کنیم. اون امکان اومدن به ایران رو نداره. به من هم که همینجوری ویزا نمی دن که برم و بعدا ازدواج کنم. آیا چیزی به اسم ازدواج غیابی وجود داره که مورد تایید سفارت هم باشه؟ یا اینکه مجبوریم مثلا به کشور دیگه ای مثل ترکیه بریم و اونجا ازدواج کنیم و بعد برگردم ایران و مدارکم رو ببرم سفارت آلمان؟ اصلا در ترکیه دو تا توریست اجازه ازدواج دارند؟ و سوال دومم اینکه با توجه به قوانین جدید چه مدت بعد از ازدواج به من اقامت آلمان رو می دن؟ ضمنا همسر پاسپورت آلمانی و اقامت دائم داره.
    ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : ویزای غیر دانشجویی و ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط princessparisa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می بخشید می دونم که اینجا بیشتر مسایل دانشجویی مطرح می شه ولی من یک سوال داشتم. نامزدم در آلمان هست و من می خوام برم اونجا که ازدواج کنیم. اون امکان اومدن به ایران رو نداره. به من هم که همینجوری ویزا نمی دن که برم و بعدا ازدواج کنم. آیا چیزی به اسم ازدواج غیابی وجود داره که مورد تایید سفارت هم باشه؟ یا اینکه مجبوریم مثلا به کشور دیگه ای مثل ترکیه بریم و اونجا ازدواج کنیم و بعد برگردم ایران و مدارکم رو ببرم سفارت آلمان؟ اصلا در ترکیه دو تا توریست اجازه ازدواج دارند؟ و سوال دومم اینکه با توجه به قوانین جدید چه مدت بعد از ازدواج به من اقامت آلمان رو می دن؟ ضمنا همسر پاسپورت آلمانی و اقامت دائم داره.
    ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید
    مرسی
    طبق این فایل به شما ویزا میدن، در صورتی که مواردی که خواسته شده رو تهیه کنید.

مثل اینکه میشه، مدارکتون رو حتما تایید کنید و با خودتون ببرید

نقل قول نوشته اصلی توسط kita نمایش پست ها
    دوستان آیا در آلمان می توان ویزای همراه را به دانشجویی تبدیل کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

بچه ها یه سوال: آیا برای درخواست ویزای پیوستن به همسر سفارت پاسپورت رو می گیره نگه میداره تا دو ماه؟ یعنی مثل شینگن؟ یا پس میده؟ من می خوام برم مسافرت در فاصله زمان 8-10 هفته ای که مدارکم بررسی میشه. ممنون میشم راهنمایی کنن از بچه هایی که اطلاع دارن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط golrizn نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال: آیا برای درخواست ویزای پیوستن به همسر سفارت پاسپورت رو می گیره نگه میداره تا دو ماه؟ یعنی مثل شینگن؟ یا پس میده؟ من می خوام برم مسافرت در فاصله زمان 8-10 هفته ای که مدارکم بررسی میشه. ممنون میشم راهنمایی کنن از بچه هایی که اطلاع دارن.
    نگه نمیداره و پس میدن

سلام به همه دوستان عزیز و با ارزوی موفقیت برای همه
    همین الان یه خبر خوب بهم رسید و چون از اطلاعات این سایت زیاد استفاده کرده بودم وظیفه خودم می دونستم که اطلاع رسانی کنم. من 31 جولای وقت مصاحبه داشتم برای دوره مستر و امروز جواب مثبت اومد خدا رو شکر. جالا همین الان برای 15 اکتبر برای همسرم وقت گرفتم . امیدوارم همه دوستان موفق باشن اما خواهشن اگر در مورد موضوعی اطلاع کافی ندارید یخود کسی رو نا امید نکنید . راستش چون نمی خواستم ریسک کنم منتطر شدم تا جواب خودم بیاد و بعد برای ایشون اقدام کنم حالا هر وقت برای مصاحبه رفتند نتیجش رو اعلام می کنم. موفق باشید

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز و با ارزوی موفقیت برای همه
    همین الان یه خبر خوب بهم رسید و چون از اطلاعات این سایت زیاد استفاده کرده بودم وظیفه خودم می دونستم که اطلاع رسانی کنم. من 31 جولای وقت مصاحبه داشتم برای دوره مستر و امروز جواب مثبت اومد خدا رو شکر. جالا همین الان برای 15 اکتبر برای همسرم وقت گرفتم . امیدوارم همه دوستان موفق باشن اما خواهشن اگر در مورد موضوعی اطلاع کافی ندارید یخود کسی رو نا امید نکنید . راستش چون نمی خواستم ریسک کنم منتطر شدم تا جواب خودم بیاد و بعد برای ایشون اقدام کنم حالا هر وقت برای مصاحبه رفتند نتیجش رو اعلام می کنم. موفق باشید
    مبارک باشه خیلی خوشحال کننده است. میشه مدارکتون رو بگید چی بردین؟ و آیا برای همسر مدرک زبان لازمه؟

Junior Member

سلام. بچه ها همسر من ٢٤ سأله آلمان زندگي ميكنه و اونجا كار و خونه و... داره. من A1 رو ٩٣ اوردم و اخر شهريور مصاحبه دارم. تو صفحات قبلي همه مطالب در مورد پيوست به همسر بصورت دانشجويي بود. آيل فكر مي كنيد ويزاي من كي بياد. حد أكثر و حداقل؟ ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)