صفحه 251 از 269 نخستنخست ... 151201241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

با توجه به اینکه شوهرتون فرمودید پناهنده هستن برای پیوست ایشون باید قبولی المان یا همون پاس المانی اقامت حد اقل 3 ساله المان داشته باشن تا بتونن همسرشونو به المان بیارن و از موقعی که قبولی میگیرن نهایتا تا 3 ماه فرصت دارن همسرشونو به المان بیارن بعد از این 3 ماه بیشتر موافقت نمیکنن یا اگر هم در موارد خاصی موافقت بکنن با سختگیری بالا اینکارو انجام میدن

و اینکه شوهر شما باید خودشان شخصا درامد داشته باشن و از دولت المان هیچ حقوق مزایایی دریافت نکنن باید توان ساپورت مالی را داشته باشن تا بتونن برای همسرشان درخواست پیوست بدن سوالاتی که سفارت المان در ایران از همسر کسی که در المان زندگی میکنه 2 نمونشو که از همه میپرسن اینه که همسر شما چه مدت در المان زندگی میکنند درامدشون چقدر هست و وضعیت اقامتشون بنده در جواب اون دوستمون هم به این موضوع اشاره کردم که برای این نوع درخواست پیوست حالا یا فرزند به مادر خانواده یا پیوست همسر سفارت المان خیلی سختگیری میکنه
    هواستون باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط DAYAH نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من چهارشنبه برای ویزای پیوست به همسر مصاحبه رفتم.
    شوهرم پناهنده ست.
    خواستم بدونم من روز مصاحبه نگفتم که میخواهم تمکن مالی ارائه بدم، آفیسر هم چیزی در این مورد نپرسید، الان اگر برگه تمکن رو داخل صندوق بندازم به نظرتون ایراد می گیرند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    با توجه به اینکه شوهرتون فرمودید پناهنده هستن برای پیوست ایشون باید قبولی المان یا همون پاس المانی اقامت حد اقل 3 ساله المان داشته باشن تا بتونن همسرشونو به المان بیارن و از موقعی که قبولی میگیرن نهایتا تا 3 ماه فرصت دارن همسرشونو به المان بیارن بعد از این 3 ماه بیشتر موافقت نمیکنن یا اگر هم در موارد خاصی موافقت بکنن با سختگیری بالا اینکارو انجام میدن

و اینکه شوهر شما باید خودشان شخصا درامد داشته باشن و از دولت المان هیچ حقوق مزایایی دریافت نکنن باید توان ساپورت مالی را داشته باشن تا بتونن برای همسرشان درخواست پیوست بدن سوالاتی که سفارت المان در ایران از همسر کسی که در المان زندگی میکنه 2 نمونشو که از همه میپرسن اینه که همسر شما چه مدت در المان زندگی میکنند درامدشون چقدر هست و وضعیت اقامتشون بنده در جواب اون دوستمون هم به این موضوع اشاره کردم که برای این نوع درخواست پیوست حالا یا فرزند به مادر خانواده یا پیوست همسر سفارت المان خیلی سختگیری میکنه
    هواستون باشه
    باسلام خدمت شما دوست عزیز...
    با توجه به اینکه تمامی دوستانی که در این فروم سوالات تقریبا مشابه دارند و اینکه اکثرا برای مصاحبه استرس و نگرانی خودشونو دارن بهتر اینه که توی پاسخها ترجیها از تجربیات خودمون بگیم تا از شنیده ها و... اینکه فرمودید از میزان درآمد و اینکه چند ساله همسرتون اونجاس و ... می پرسن خدمتتون عرض کنم بنده مورد مصاحبه قرار گرفتم وهیچ کدوم از این سوالات رو نپرسیدن البته 4 نفر خانم هم جلوتر از من بودن که جالب اینه از هیچ کدوم از این خانم ها هم این سوالات پرسیده نشد.
    و اینکه سفارت آلمان در ایران هیچ گونه سختگیری درخصوص پیوست ندارند مگر اینکه اطلاعات اشتباه داده بشه و یا اینکه مدارک مورد درخواست مراجعین ناقص باشه .
    قانون پیوست هم در آلمان شرایطی داره که اون هم بایداز سوی پارتنر مهیا بشه.
    پس بهتره نگیم سختگیری میکنن و استرس و نگرانی دوستان و بیشتر بهش دامن بزنیم.
    به امید موفقیت تک تک دوستان

سلام دوست عزیز
    اول خدمتتون عرض شود که بنده هدفم استرس دادن به دیگران نیست که متاسفانه شما اینطور برداشت کردید بنده فقط واقعیت رو گفتم
    بنده نمیدونم شما چندبار تا به حال سابقه برخورد با افیسرهای سفارت رو داشتید ولی فکر نمیکنم بیشتر از یکبار برخود داشتید ولی بنده خیلی برخورد داشتم و از خودم حرف در نیاوردم که شما اینطور برداشت کردید !!!
    توصیه میکنم بیشتر در این زمینه درباره سفارت المان تحقیق کنید متوجه خواهید شد
    سفارت المان سختگیرترین سفارت از بین تمامی سفارت های موجود در ایران هست اینو میتونید از خیلی از افرادی که با سفارت های مختلف از جمله المان برخورد داشتن بپرسید بی شک اطلاعات کامل تری بدست خواهید اورد که برخود و شدت سختگیری دیگر سفارت هارو نسبت به المان مقایسه کنید

متاسفانه ما ایرانی ها عادت داریم با دروغ گفتن جو های الکی بی معنی خوشحال بشیم . همیشه از واقعیت ها بدمون میومده و باعث استرس ناراحتی ما میشده (( اصطلاحی که خیلی تو ذهن مردم افتاده انرژی منفی از خودتون دور کنید انرژی مثبت باشید تا ریجکت نشید به نظرم خیلی مسخرست چنین اعتقاد هایی در واقع داریم خودمان را گول میزنیم که ارام باشیم

ادم باید واقعیت هارو ببینه بدونه و بپذیره و در اخر بازم خدمت شما دوست عزیز میگم که بنده هم برخورد داشتم دیدم هم شنیدم دروغی ندارم بگم که شما اینطور برداشت کردید

به امید ویزا شدن تمام دوستانی که به هر طریقی قصد سفر دارن و البته در حال حاضر که مشخصه افراد برای چی میخوان سفر کنن !!!

یا حق
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما دوست عزیز...
    با توجه به اینکه تمامی دوستانی که در این فروم سوالات تقریبا مشابه دارند و اینکه اکثرا برای مصاحبه استرس و نگرانی خودشونو دارن بهتر اینه که توی پاسخها ترجیها از تجربیات خودمون بگیم تا از شنیده ها و... اینکه فرمودید از میزان درآمد و اینکه چند ساله همسرتون اونجاس و ... می پرسن خدمتتون عرض کنم بنده مورد مصاحبه قرار گرفتم وهیچ کدوم از این سوالات رو نپرسیدن البته 4 نفر خانم هم جلوتر از من بودن که جالب اینه از هیچ کدوم از این خانم ها هم این سوالات پرسیده نشد.
    و اینکه سفارت آلمان در ایران هیچ گونه سختگیری درخصوص پیوست ندارند مگر اینکه اطلاعات اشتباه داده بشه و یا اینکه مدارک مورد درخواست مراجعین ناقص باشه .
    قانون پیوست هم در آلمان شرایطی داره که اون هم بایداز سوی پارتنر مهیا بشه.
    پس بهتره نگیم سختگیری میکنن و استرس و نگرانی دوستان و بیشتر بهش دامن بزنیم.
    به امید موفقیت تک تک دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    اگر ازدواج سوری هست این کارو نکنید احتمال به هدف رسیدن شما (( زندگی در المان )) کم هست . درباره نوبت سفارت برای ویزا پیوست به خانواده یا همسر کلا پروسه خیلی طولانی باید طی بشه و خیلی سفت و سخت مدارک رو چک میکنند
    بنده بارها شاهد چنین پروسه هایی بودم که زن و شوهر ازدواج قانونی هم کردن یا زن میخواسته به شوهرش بپیونده یا شوهر میخواسته به زنش بپیونده در المان روند خیلی طولانی طی شده و در بعضی مواقع حتی مشاهده کردم که با درخواستشون موافقت نشده و ریجکت شدن
    برای این نوع پرونده ها خیلی سخت گیری میکنن و تا ساپورت مالی از وضعیت فردی که در المان سکونت داره و نوع اقامتش و واقعی بودن مدارک بین دو طرف براشون ثابت نشه متاسفانه ریجکت میکنن دوستان خیلی هواستون باشه
    ازدواجمون سوری نیست. پیشنهاد ازدواج هم از طرف اون بوده نه من. دیگه اینکه من اینجا نگاه کردم فقط گرفتن وقت مصاحبه خیلی طول میکشه (حدود ۱۰ ماه ) ولی خود پروسه صدور ویزا از زمان مصاحبه ۳، ۴ ماه بیشتر طول نمیکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط i3abe نمایش پست ها
    سلام به همگی، ببخشین من خیلی با این گروه ها اشنایی ندارم ولی خیلی خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه
    نامزد من المانی هست و ما میخواستیم توی ایران عقد کنیم تا قبل از وقت سفارت.... سوال اول اینکه عقد ایرانی مورد قبول سفارت هست؟؟
    دوم اینکه جدا ار پروسه طولانی گرفتن اجاره ازدواج ار وزارت کشور..برای شروع پروسه در وزارت اتباع خارجه تهران از نامزدم فرمی به اسم Standesamt خواسته شده که گواهی تولد و تجردشه
    وقتی برای گرفتن این فرم در المان مراجعه کرده مدرکی به اسم meldebescheinigung aus dem auslad از من خواستن!!! کسی میدونه چی هست و از کجا باید تهیه کنم؟؟

سلام
    منم همین meldebescheinigung رو لازم داشتم که بعد متوجه شدم منظورشون اداره ایه که آدرس دقیق محل سکونتتون رو تایید کنه و من این برگه رو از پست مرکزی گرفتم و standesamt قبول کرد.

Junior Member

همسر من جدیدا همین طوری اومد سفارت. با وقت اضطراری پیوست بلوکارت. من ویزام داست همون روز حاظر میشد. نه مدرک زبان خواستن و نه کارت اقامت. و سریع هم ویزا حاضر شد جوری که اگه میخواستیم میشد حتی با هم بریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اگر یک نفر که قرارداد کاری داره و ویزای کاری گرفته، تو مدتی که هنوز ایران هست همسرش برای ویزای پیوست اقدام کنه و بره سفارت مصاحبه، چی میشه؟ مدارکش چی؟ یا نهایتا به تازگی رفته باشه آلمان

Junior Member

سلام دوستان من و همسرم سال گذشته ماه آگوست در سایت سفارت آلمان جهت ویزای بیش از 90 روز با هدف گرفتن ویزای جستجوی کارثبت نام کردیم. احتمالاٌ ظرف حدود دو ماه آینده وقت سفارت ما برسه .

من من یک قراردادکاری امضا شده + نامه تایید اولیه اداره کار (BA Letter) دریافت کرده ام و قاعدتا در روز نوبتم به جای اینکه مدارک ویزای جستجوی کار رو با خودم ببرم مدارک مورد نیاز ویزای کار ( بلو کارت ) را همراه خودم می برم.

اما مساله در مورد همسرم است، دغدغه ما این است که همسرم بتواند همزمان با من ویزای پیوست به خانواده بگیرد ولی همونطور که می دانید سیستم وقت دهی ویزای جستجوی کار و پیوست به خانواده دو سیستم مجزا هستند و فکر می کنیم که همسر من در روز نوبتش نمی تواند مدارک پیوست به خانواده را به افیسر ارائه دهد.

دوستانی هستند اینجا که تجربه مشابهی داشته باشند ؟ چه کار کنیم که من و همسرم همزمان با هم بتونیم ویزا بگیریم؟
    ویرایش توسط saba6363 : July 20th, 2019 در ساعت 12:40 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط saba6363 نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم سال گذشته ماه آگوست در سایت سفارت آلمان جهت ویزای بیش از 90 روز با هدف گرفتن ویزای جستجوی کارثبت نام کردیم. احتمالاٌ ظرف حدود دو ماه آینده وقت سفارت ما برسه .

من من یک قراردادکاری امضا شده + نامه تایید اولیه اداره کار (BA Letter) دریافت کرده ام و قاعدتا در روز نوبتم به جای اینکه مدارک ویزای جستجوی کار رو با خودم ببرم مدارک مورد نیاز ویزای کار ( بلو کارت ) را همراه خودم می برم.

اما مساله در مورد همسرم است، دغدغه ما این است که همسرم بتواند همزمان با من ویزای پیوست به خانواده بگیرد ولی همونطور که می دانید سیستم وقت دهی ویزای جستجوی کار و پیوست به خانواده دو سیستم مجزا هستند و فکر می کنیم که همسر من در روز نوبتش نمی تواند مدارک پیوست به خانواده را به افیسر ارائه دهد.

دوستانی هستند اینجا که تجربه مشابهی داشته باشند ؟ چه کار کنیم که من و همسرم همزمان با هم بتونیم ویزا بگیریم؟

ببخشید صندوق پستیتوت ظاهرا پر هست و امکان پیغام خصوصی به شما نبود.
    یک سوال داشتم از خدمتتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiro87 نمایش پست ها
    ببخشید صندوق پستیتوت ظاهرا پر هست و امکان پیغام خصوصی به شما نبود.
    یک سوال داشتم از خدمتتون
    کلاٌ دو پیام داشتم که خالی کردم الان یک بار دیگه امتحان کنید.

Junior Member

سلام
    کسی درمورد ویزای ازدواج اطلاعات داره؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)