صفحه 139 از 269 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ظاهرا بستگی به ایالت داره از این نظر که محل اقامت براشون مهم هست مشخص باشه یا نه !! برای من که حدود دو هفته بعد از همسرم مصاحبه داشتم همزمان نیامده و منتظرم

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستان باتجربه لطفا راهنمایی کنند، چند درصد امکانش هست ویزای دانشجوی دکترا و همسرش باهم گرنت بشه؟ همسر بنده یک ماه بعد از من مصاحبه داشتند و الان بنده تقریبا پنج ماهه که منتظرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahu نمایش پست ها
    ظاهرا بستگی به ایالت داره از این نظر که محل اقامت براشون مهم هست مشخص باشه یا نه !! برای من که حدود دو هفته بعد از همسرم مصاحبه داشتم همزمان نیامده و منتظرم
    با سلام،
    تشکر بابت پاسختون، فقط یه سؤال، همسر شما برای مقطع دکترا درخواست داده بودند؟ چون برخی دوستان می گند پیوست به ویزای دانشجویی دکترا همزمان با فرد اصلی ویزاش گرنت می شه!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    تشکر بابت پاسختون، فقط یه سؤال، همسر شما برای مقطع دکترا درخواست داده بودند؟ چون برخی دوستان می گند پیوست به ویزای دانشجویی دکترا همزمان با فرد اصلی ویزاش گرنت می شه!!!!
    بله ایشون برای مقطع دکترا اقدام کردند

سلام دوستان
    بعد از اینکه اداره اتباع یا مهاجرت جواب رو واسه تهران میفرسته، چقدر طول میکشه تا سفارت با ما تماس بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از اینکه اداره اتباع یا مهاجرت جواب رو واسه تهران میفرسته، چقدر طول میکشه تا سفارت با ما تماس بگیره؟
    سلام..
    با من دقیقا فردای همون روزی که اداره ی مهاجرت حواب مثبت رو به سفارت فرستاد ، سفارت هم با من تماس گرفت...البته شنیدم بعضی ها چند هفته هم طول کشیده تا زنگ بزنن

Junior Member

یه سوال داشتم برای پیوست به همسر به شوهرم نامه دادن برای دادن مدارک به اداره مهاجرت برلین میخواستم بدونم که اول چقدر طول میکشه جواب بدن با توجه به اینکه اداره مهاجرت شهر برلین همسر رو حضوری نمی خوان فقط میگن مدارک رو بفرسته و به صورت غیر حضوری و مکاتبه ای هست سوال مهمترم اینه که چطور بفهمیم جواب رو قبل از اینکه سفارت زنگ بزنه چطور جواب رو شوهرم بفهمه چطور اطلاع میدن یا اصلا نمیگن تا سفارت اطلاع بده ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم برای پیوست به همسر به شوهرم نامه دادن برای دادن مدارک به اداره مهاجرت برلین میخواستم بدونم که اول چقدر طول میکشه جواب بدن با توجه به اینکه اداره مهاجرت شهر برلین همسر رو حضوری نمی خوان فقط میگن مدارک رو بفرسته و به صورت غیر حضوری و مکاتبه ای هست سوال مهمترم اینه که چطور بفهمیم جواب رو قبل از اینکه سفارت زنگ بزنه چطور جواب رو شوهرم بفهمه چطور اطلاع میدن یا اصلا نمیگن تا سفارت اطلاع بده ممنون میشم جواب بدین
    1- اگه همه ی مدارکتون باشه طولی نمیکشه. اما دقیقشو اونایی که برلینن باید بگن.
    2- همسرتون میتونن حضوری برن و بپرسن ولی بعضی وقتا اداره اقامت جواب نمیده میگه از سفارت بپرسین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام کسی میدونه حضور بچه چندماهه هم توی مصاحبه سفارت لازمه یا نه؟ منظورم همراه با مادرشه. با توجه به اینکه هر دو بایست ویزا بگیرن واسه پیوستن به شوهر. لطفا اگه ممکنه زود جواب بدید. خانمم پس فردا وقت مصاحبه داره. به سفارت ایمیل زدم جواب ندادن

نقل قول نوشته اصلی توسط isac نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه حضور بچه چندماهه هم توی مصاحبه سفارت لازمه یا نه؟ منظورم همراه با مادرشه. با توجه به اینکه هر دو بایست ویزا بگیرن واسه پیوستن به شوهر. لطفا اگه ممکنه زود جواب بدید. خانمم پس فردا وقت مصاحبه داره. به سفارت ایمیل زدم جواب ندادن
    سلام. به نظرم توی سایت سفارت اشاره شده که حتما همراهشون باشن. علاوه بر این تجربه شخصی همسرم اشاره میکرد که خانم ها همراه با بچه هاشون اومده بودن.

سلام به همگی
    بچه ها اینکه گفتن A1 در دو نسخه باشه کسی می دونه آیا کپی ها باید قبل از روز مصاحبه به تایید سفارت برسه یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)