صفحه 147 از 269 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157197247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ببخشید دوستان
    من نتونستم هنوز خونه پیدا کنم
    به نظرتون همسرم با بقیه مدارک بره سفارت برای ویزای پیوست مشکلی نیست؟ میتونه کپی قرارداد خونه رو بعدا بده سفارت؟ یا من میتونم کپی قرار داد رو بعدا اینجا بدم اداره مهاجرت؟ بدون قرار داد خونه همسرم تو ایران نقص مدرک نمی خوره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    ببخشید دوستان
    به نظرتون همسرم با بقیه مدارک بره سفارت برای ویزای پیوست مشکلی نیست؟ میتونه کپی قرارداد خونه رو بعدا بده سفارت؟ یا من میتونم کپی قرار داد رو بعدا اینجا بدم اداره مهاجرت؟ بدون قرار داد خونه همسرم تو ایران نقص مدرک نمی خوره؟
    می تونین بعدا این مدرکو بدین. من هر دو مدلشو دیدم. هم کسی که گفتن مدرکو بیار سفارت، هم کسی که همسرش تو همون آلمان تحویل داده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

ببخشید دوستان
    من بدون مدرک خونه رفتم مصاحبه بعد همسرم مدارک رو به اداره ی مهاجرت بردن

دوستان عزیز
    من مصاحبمو هفته پیش انجام دادم و هنوز نوبت همسرم نشده یعنی ایمیل دوم براش نیومده.برای مدرک سکونت ما هنوز هیچ اقدامی نکردیم واسه رزرو آپارتمان یا خوابگاه چون منم هنوز ایران هستم و احتمالا باهم بریم آلمان آیا باید حتمن مدرک سکونت رو ارائه بدیم؟متاسفانه یادم رفت روز مصاحبه اینو از آفیسر بپرسم.رزور آپارتمان ی مقدار هزینش بالاست استادم یجا معرفی کرده که حدود900یورو باید بدیم تاواسمون نگهش دارن یعنی اجاره 2ماه ماهم گذاشتیم لحظه آخر چون شاید تا 2ماهه دیگه ویزای من نیاد که نمیاد چون برای دکتری فرم امنیتی پر کردم و اینجوری 2ماه اجاره خونه بدون استفادرو دادیم...

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من مصاحبمو هفته پیش انجام دادم و هنوز نوبت همسرم نشده یعنی ایمیل دوم براش نیومده.برای مدرک سکونت ما هنوز هیچ اقدامی نکردیم واسه رزرو آپارتمان یا خوابگاه چون منم هنوز ایران هستم و احتمالا باهم بریم آلمان آیا باید حتمن مدرک سکونت رو ارائه بدیم؟متاسفانه یادم رفت روز مصاحبه اینو از آفیسر بپرسم.رزور آپارتمان ی مقدار هزینش بالاست استادم یجا معرفی کرده که حدود900یورو باید بدیم تاواسمون نگهش دارن یعنی اجاره 2ماه ماهم گذاشتیم لحظه آخر چون شاید تا 2ماهه دیگه ویزای من نیاد که نمیاد چون برای دکتری فرم امنیتی پر کردم و اینجوری 2ماه اجاره خونه بدون استفادرو دادیم...
    در برخی حالات ویزای همسر رو نگه می دارن و شروع نمی شه پروسه اش تا فرد اصلی بره و کارای اولیه مثل خونه و ملده کردن و کارت اقامت رو انجام بده. پارامتر ها و دلایلش رو نمی دونم اما موردی بوده که حتی فرد کاری و با درامد رفته اما برای همسرشون تا چند ماه دیرتر ویزا دادن. برداشت من اینه که یا حساب کتاب خاصی نداره و رندمه یا اینکه یه معیار هایی دارند برای تصمیم های مختلف.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahu نمایش پست ها
    من بدون مدرک خونه رفتم مصاحبه بعد همسرم مدارک رو به اداره ی مهاجرت بردن
    ممنون.چند وقت بعد از مصاحبه شما همسرتون مدرک خونه رو تحویل اداره مهاجرت دادن؟ آیا تاخیری تو پروستون ایجاد کرد؟ بین روزی که مصاحبه رفتین تا روزی که ویزاتون آمد چند روز بود؟ممنون

Junior Member

ممنون.چند وقت بعد از مصاحبه شما همسرتون مدرک خونه رو تحویل اداره مهاجرت دادن؟ آیا تاخیری تو پروستون ایجاد کرد؟ بین روزی که مصاحبه رفتین تا روزی که ویزاتون آمد چند روز بود؟ممنون
    من و همسرم به فاصله ی دو هفته از هم رفتیم مصاحبه ویزای ایشون سه ماه و نیم طول کشید وقتی رفتند آلمان خونه گرفتن و مدارک رو به اداره ب مهاجرت بردند بعد از این کار تازه پرونده ی من به جریان افتاد انگاری و یک ماه و نیم بعد ویزای من آمد البته کار من به تعطیلی های آخر سال خورد!

سلام دوستان٬
    خواستم اول از همه به کسانی که با سیستم جدید وقت دهی سفارت آشنایی ندارند و نمیدونند که ایمیل دوم رو کی میزنند بگم که من برای همسرم ۲۴ دسامبر اقدام کردم و امروز که ۱۷ ژانویه هستش ایمیل دوم رو دریافت کردیم. نوبت سفارت در این ایمیل اعلام شده و برای ۳ هفته ی دیگه هستش.
    چند تا سوال هم داشتم:
    من الان در جنوب آلمان مشغول به کار شدم و از ۳ ماه از شروع کارم میگذره. این نشون میده که من همچنان در دوره ی ۶ ماهه ی آزمایشی کارم هستم با وجود اینکه قرارداد کاری نامحدود دارم. آیا سفارت از همسر من قرارداد کار من رو هم میخواد؟ و اگر بخواد دوره ی آزمایشی کارم میتونه مشکل ساز بشه یا نه؟ با وجود اینکه شرکت کاملا از من راضی هستش و مطمئنا من در این شرکت کارم رو ادامه خواهم داد.
    سوال دیگه اینکه آیا ۳ تا فیش حقوقی آخر کافی هستش یا اینکه همسرم برای سفارت صورت حساب بانکی من رو هم نیاز داره؟
    سوال دیگه اینکه در اداره ی مهاجرت شهرم در آلمان نیازی هست که فرم یا درخواستی از طرف من پر بشه؟ یا همه چیز مربوط به مدارکی میشه که همسرم ایران ارائه میکنه؟؟؟
    ممنون اگه سوالات من رو پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط e_attarzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان٬
    خواستم اول از همه به کسانی که با سیستم جدید وقت دهی سفارت آشنایی ندارند و نمیدونند که ایمیل دوم رو کی میزنند بگم که من برای همسرم ۲۴ دسامبر اقدام کردم و امروز که ۱۷ ژانویه هستش ایمیل دوم رو دریافت کردیم. نوبت سفارت در این ایمیل اعلام شده و برای ۳ هفته ی دیگه هستش.
    چند تا سوال هم داشتم:
    من الان در جنوب آلمان مشغول به کار شدم و از ۳ ماه از شروع کارم میگذره. این نشون میده که من همچنان در دوره ی ۶ ماهه ی آزمایشی کارم هستم با وجود اینکه قرارداد کاری نامحدود دارم. آیا سفارت از همسر من قرارداد کار من رو هم میخواد؟ و اگر بخواد دوره ی آزمایشی کارم میتونه مشکل ساز بشه یا نه؟ با وجود اینکه شرکت کاملا از من راضی هستش و مطمئنا من در این شرکت کارم رو ادامه خواهم داد.
    سوال دیگه اینکه آیا ۳ تا فیش حقوقی آخر کافی هستش یا اینکه همسرم برای سفارت صورت حساب بانکی من رو هم نیاز داره؟
    سوال دیگه اینکه در اداره ی مهاجرت شهرم در آلمان نیازی هست که فرم یا درخواستی از طرف من پر بشه؟ یا همه چیز مربوط به مدارکی میشه که همسرم ایران ارائه میکنه؟؟؟
    ممنون اگه سوالات من رو پاسخ بدید.
    سلام
    صرف نظر از اینکه شما چه نوع قراردادی بستید، حتماکپی قرارداد شما باید توی مدارک همسرتون باشه درواقع بهتره باشه چون اگر موقع ارایه مدارک همسرتوت به سفارت نباشه اداره اتباع شهرتون از شما میخواد که به عنوان مدارک تکمیلی ارایه کنید.
    اگر شما قرار ساپورت مالی ایشون باشید آخرین فیش حقوقی نیاز میشه.
    بعد از اون مصاحبه در ایران و فرستادن مدارک به آلمان اداره اتباع یا اداره مهاجرت اینجا با شما تماس میگیره که یا به صورت حضوری یا پست مدارکی که احتیاج دارند رو براشون ببرید.
    نکته مهم اینه که هرچی شما مدارک رو تو ایران کامل تر تحویل بدید کمتر زمان رو تو آلمان از دست میدید.

Junior Member

سلام
    بااین سیستم جدیدکسی هست که یه بار ایمیل دومش را کنسل کرده باشه ولی دوباره درخواست جدید داده باشه و تاریخ مصاحبه جدیدش هم اومده باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)