صفحه 173 از 269 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

مرسی از جوابتون همسرم پاس آلمانی داره نقص مدرک هم نداره منظورم این بود که تماس با همسرم بگیرن و مدارکی رو ازش بخوان آخه معمولا از همسر چند تا فیش حقوقی و قراردادخونه میخوان ودر بعضی موارد کاملا سلیقه ای مثلا فقط قراردادخونه و گاهی هیچی نمیخوان چون ملیت آلمانی دارن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر

سلام دوست گرامی. من درخواست پیوست به همسر برای فرانکفورت داشتم و بعد از ۱۲ هفته بهم زنگ زدن و گفتند که ویزام آماده هست. اصلا هم کسی در فرانکفورت سراغ همسرم نرفت! همانطور که دوستان دیگه هم گفتند ۸ هفته زیاد نیست. صبور باشید. به امید خدا همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست درخواست پیوست به همسر برای شهر برلین کرده باشه و منتظر نتیجه باشه و یا نتیجه گرفته باشه مخصوصا پیوست به همسر تابعیت دار ،دانشجویی هم باشه مشکلی نیست ممنون میشم برام پیام بده مدت انتظار ویزا رو میخوام بدونم چون الان نزدیک 8هفته از مصاحبه میگذره توی برلین حتی با همسرم تماس نگرفتن عجیبه خیلی !!!! هیچ خبری نیست برلین هم پیگیری کردیم جواب نمیدن ، کلافه شدیم من دو نفر از شهرای دیگه بودن پرسیدم بدون تماس با همسر و خواستن مدارک چون تابعیت دار بودن جواب ویزاشون اومده بود .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط firnik نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی. من درخواست پیوست به همسر برای فرانکفورت داشتم و بعد از ۱۲ هفته بهم زنگ زدن و گفتند که ویزام آماده هست. اصلا هم کسی در فرانکفورت سراغ همسرم نرفت! همانطور که دوستان دیگه هم گفتند ۸ هفته زیاد نیست. صبور باشید. به امید خدا همه چیز خوب پیش خواهد رفت.
    سلام مرسی از پیامتون آخه شهر به شهر فرق داره برلین خیلی گیر میدن مدرک میخوان ممنون میشم بدونم همسر شما هم پاس آلمانی داره؟؟شایدم مدل عوض شده چون دوست من پارسال رفت اونم شوهرش پاس داشت از شوهرش مدارک خواستن برلین بازم حالا جدیدا مثله اینکه دیگه با همسرتماس نمیگیرن

Junior Member

بله دوست عزیز ایشون پاس آلمانی داره. من خودم هم برام عجیب بود که اصلا با همسرم تماس نگرفتند. اما ایشون میگه «وقتی همه چیز روشن و قانونی هست دلیلی نداره که با من تماس بگیرن. اگه چیزی مبهم باشه یا اشکالی باشه ممکنه تماس بگیرن». ضمنا حرف شما درسته که ایالت به ایالت تفاوتهایی وجود داره. اما کسی نمی تونه در هیچ شهر و ایالتی مانع پیوستن شما به همسرتان بشه. اگه مانع بشن کار خلاف قانون انجام داده اند و میشه موضوع رو به دادگاه کشوند. صبور باشید. حتما درست میشه. آرزوی شادی و سلامتی دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    سلام مرسی از پیامتون آخه شهر به شهر فرق داره برلین خیلی گیر میدن مدرک میخوان ممنون میشم بدونم همسر شما هم پاس آلمانی داره؟؟شایدم مدل عوض شده چون دوست من پارسال رفت اونم شوهرش پاس داشت از شوهرش مدارک خواستن برلین بازم حالا جدیدا مثله اینکه دیگه با همسرتماس نمیگیرن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام من واسه فوق لیسانس میخام المان ادامه تحصیل بدم ولی بجز مدارکی که توی سایت ذکر شده - اصلا نمیدونم شرایط بردن همسرم به چه صورت هست
    1.همسرم همزمان با من میتونه بیاد؟؟؟
    2.مثلا همسرم هم باید پول نقد بیاره باخودش و چقدر؟؟؟
    3.میزان تحصیلات همسر تاثیری داره برای گرفتن ویزا و یا کار کردن اونجا یا تجربه . سابقه کار میتونه تحصیلات رو جبران کنه(چون مدرک همسرم کاردانیه)؟؟
    4.ایا میتونه اونجا مشغول بکار بشه تو مدت زمانی که من درس میخونم؟؟و اگر بله,تو این مدت میتونه واسه بلوکارت اقدام کنه؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط homa_z نمایش پست ها
    سلام من واسه فوق لیسانس میخام المان ادامه تحصیل بدم ولی بجز مدارکی که توی سایت ذکر شده - اصلا نمیدونم شرایط بردن همسرم به چه صورت هست
    1.همسرم همزمان با من میتونه بیاد؟؟؟
    2.مثلا همسرم هم باید پول نقد بیاره باخودش و چقدر؟؟؟
    3.میزان تحصیلات همسر تاثیری داره برای گرفتن ویزا و یا کار کردن اونجا یا تجربه . سابقه کار میتونه تحصیلات رو جبران کنه(چون مدرک همسرم کاردانیه)؟؟
    4.ایا میتونه اونجا مشغول بکار بشه تو مدت زمانی که من درس میخونم؟؟و اگر بله,تو این مدت میتونه واسه بلوکارت اقدام کنه؟؟
    سلام
    1- می تونین همزمان درخواست بدین ولی لزوما همزمان ویزاتون صادر نمیشه.
    2- هر کس باید برای خودش اون 8640 یورو در سال رو نشون بده.
    3- ایشون با ویزای همراه اجازه ی کار دارن. نیازی نیست ویزاشونو تغییر بدن. مدرک کاردانی ها تا جایی که میدونم معادل سازی نمیشه تو آلمان. یعنی ایشون دیپلم حساب میشن.
    4- بالقوه بله. بالفعل باید ببینن کار پیدا می کنن یا نه دیگه. در مورد بلوکارت مطمئن نیستم. چون اصل بلوکارت برای متخصصینه. نمی دونم ایشون با مدرک کاردانی (که ممکنه دیپلم حساب بشه تو آلمانی) می تونن تو این دسته قرار بگیرن یا حتما نیاز به مدرک دانشگاهی هست.

سفارت مدرک زبان همراه رو برمیگردونه بهمون؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    سفارت مدرک زبان همراه رو برمیگردونه بهمون؟
    سفارت هیچ مدرکی رو که بگیره بهتون پس نمیده.

اصل مدرک منظورمه. چون مدرک زبان خانومم B1 هست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    اصل مدرک منظورمه. چون مدرک زبان خانومم B1 هست
    من بازم متوجه منظور شما نشدم، عرض کردم که مدارک رو سفارت پس نمی ده. اگه سایت سفارت نوشته کپی مدرک رو می خوان، شما همون کپی رو بدین. در صورتی که اصل رو بدین، دیگه بهتون برنمی گردونن، حالا هرچی که باشه. تا جایی که یادمه اینو قبلا ها تو سایت خود سفارت هم به وضوح ذکر کرده بود. الانو نمی دونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)