صفحه 94 از 269 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

از کسایی که اقامتشون بیشتر از یک - دو سال باشه تا جایی که من می دونم A1 آلمانی می خوان

نقل قول نوشته اصلی توسط manowroozi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستتون اگه برای ویزای دکتری هم که اقدام کنه، همسرش باید طی مصاحبه ای جداگانه درخواست ویزای پیوست به همسر بده. اما اگر دوستتون برای دکتری اقدام کنه، اونجور که توی سفارت به بنده گفتن دیگه از همسرش مدرک زبان نمی خوان. البته من نمی دونم اگه برای ویزای کار اقدام کنه باز هم از همسرش مدرک زبان می خوان یا نه.

Junior Member

با سلام به تمامی دوستان
    من میخوام برای اقامت از طریق ویزای کاری ( بلوکارت ) قدام کتم سوالی رو اونجا مطرح کردن دوستان منو ارجاع دادن به این تاپیک
    خودم دارای مدرک زبان A1 هستم و البته در حال حاضر هم دارم ادامه میدم و مدام در خواست کار به شرکتها میدم میخوام ببینم با توجه به ویزای کاری اگه موفق به پیدا کردن کار و اخذ ویزا شدم آبا همسرم هم باید مدرک زبان A1 رو داشته باشه یا الزام نداره و بدون مدرک زبان به اونم ویزا میدن

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط yooshe نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان
    من میخوام برای اقامت از طریق ویزای کاری ( بلوکارت ) قدام کتم سوالی رو اونجا مطرح کردن دوستان منو ارجاع دادن به این تاپیک
    خودم دارای مدرک زبان A1 هستم و البته در حال حاضر هم دارم ادامه میدم و مدام در خواست کار به شرکتها میدم میخوام ببینم با توجه به ویزای کاری اگه موفق به پیدا کردن کار و اخذ ویزا شدم آبا همسرم هم باید مدرک زبان A1 رو داشته باشه یا الزام نداره و بدون مدرک زبان به اونم ویزا میدن
    دوست عزیز برای ویزای همراه یکی از شروط ویزا که توی سایت سفارت هم نوشته شده داشتن حداقل مدرک A1 هستش. این مدرک به خصوص برای افرادی که قصد زندگی توی آلمان رو دارن مثل افرادی که برای ازدواج میرن، الزامیه. در مورد دانشجوها سختگیری کمتری وجود داره چون فرض بر اینه که دانشجو بعد از اتمام تحصیلاتش برمیگرده به کشورش. شما هم که ویزای کار قراره بگیرید جزء دسته اول محسوب میشید و سفارت قطعاً ازتون مدرک زبان رو میخواد.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام من يك ماه پيش ازدواج غيابى همراه با وكالت نامه انجام داده ام امشب متوجه شدم كه در سايت سفارت گفته شده كه ازدواج با وكالت نامه اگر اسم همسر آينده در وكالت نامه نباشد از نظر قانون آلمان قابل قبول نيست.
    حالا نميدونم چيكار بايد انجام بدم ميشه راهنمايى كنيد .

Junior Member

سلام دوستان
    توی این تاپیک خوندم که باید از آلمان پیگیر ویزا شد، مثلا استاد زنگ بزنه بپرسه ببینه ویزا توی چه مرحله ایه.
    اگر خودمون بخوایم زنگ بزنیم و پیگیر شیم دقیقا کجا (اداره اتباع خارجی ایالت مورد نظر؟) زنگ بزنیم و سوال رو با چه فرمتی بپرسیم که جواب خوبی بدن؟ینی نپیچونن

پیشاپیش خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
    ویرایش توسط sh_asaadi : August 1st, 2015 در ساعت 12:46 PM

Junior Member

سلام دوستان
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    دو سال پیش من و همسرم در ایران ازدواج کردیم غیابی هم نبود همسرم ۱۰ یال هست که در آلمان زندگی میکنه و اقامت دایم داره ولی وقتی تقاضای ویزای پیوست به خانواده کردم ۶ ماه طول کشید تا جواب بدن و بعد از این مدت هم جواب رد دادن و دلیلشون هم این بود که از لحاظ مالی تامین نیست برای حل این مشکل در آلمان وکیل گرفتیم ولی الان یک سال هستش که هنوز نتونستیم جواب بگیریم با اینکه وکیل ازمون دفاع کرده و به دادگاه برلین شکایت کردیم از شما دوستانی که اطلاعاتی دارید در این باره میخوام که بگید آیا به دادگاه امیدی هست و اینکه با توجه به این مدت زمان طولانی و اینکه همسرم خونه و کار و اقامت دایم داره و هیچ کمک مالی از دولت نمیگیره امکان جواب مثبت هست؟ و برای اینکه سریع تر به جواب برسیم چه پیشنهادی میکنید؟
    خواهش میکنم شرح حال منو بخونید الان ۲ سال هست که منو همسرم ازهم دوریم و دیگه نا امید شدیم

فکر کنم بهترین راه اینه که همسرتون برای شما اونجا کار پیدا کنه تا نشون بدید که می تونید هزینه های زندگیتون رو پرداخت کنین
    ناامید نشید اونها باید به شما ویزا بدن دوبراه اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    دو سال پیش من و همسرم در ایران ازدواج کردیم غیابی هم نبود همسرم ۱۰ یال هست که در آلمان زندگی میکنه و اقامت دایم داره ولی وقتی تقاضای ویزای پیوست به خانواده کردم ۶ ماه طول کشید تا جواب بدن و بعد از این مدت هم جواب رد دادن و دلیلشون هم این بود که از لحاظ مالی تامین نیست برای حل این مشکل در آلمان وکیل گرفتیم ولی الان یک سال هستش که هنوز نتونستیم جواب بگیریم با اینکه وکیل ازمون دفاع کرده و به دادگاه برلین شکایت کردیم از شما دوستانی که اطلاعاتی دارید در این باره میخوام که بگید آیا به دادگاه امیدی هست و اینکه با توجه به این مدت زمان طولانی و اینکه همسرم خونه و کار و اقامت دایم داره و هیچ کمک مالی از دولت نمیگیره امکان جواب مثبت هست؟ و برای اینکه سریع تر به جواب برسیم چه پیشنهادی میکنید؟
    خواهش میکنم شرح حال منو بخونید الان ۲ سال هست که منو همسرم ازهم دوریم و دیگه نا امید شدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    فکر کنم بهترین راه اینه که همسرتون برای شما اونجا کار پیدا کنه تا نشون بدید که می تونید هزینه های زندگیتون رو پرداخت کنین
    ناامید نشید اونها باید به شما ویزا بدن دوبراه اقدام کنید
    دوست عزیز میشه رهنمایی کنید چطور میشه من هنوز نرفتم اونجا کار پیدا کنم؟

دوستان درباره مشکلی که بهتون گفتم دادگاه از من تو ایران پرینت حساب بانکی خواسته و وکیلم میگه مهم نیست میخوان هزینه دادگاه و وکیل رو بگیرن و گفتن تا ۴ هفته دیگه جواب آخر رو بهتون میدیم اگه کسی تجربه داره بگه این گفته ها نشونه مثبتی هست و اینکه امکان داره اینبار دیگه جواب مثبت بگیریم؟
    ویرایش توسط le-ciel : August 12th, 2015 در ساعت 11:09 AM

بالاخره همسرتون ده ساله اونجان حتما یه آشنایی دارن که رزومه شما رو بهش نشون بدن و بتونن یک کاری براتون جور کنن ( حداقل سوری) البته این راهیه که به نظر من میرسه
    درمورد پرینتی که ازتون خواستن من متاسفانه نمی دونم و تو فروم هم تا بحال چیزی ندیدم تو این مایه ها
    مدیران انجمن که اشراف به این قضایا دارن لطفا به این دوستمون کمک کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    دوستان درباره مشکلی که بهتون گفتم دادگاه از من تو ایران پرینت حساب بانکی خواسته و وکیلم میگه مهم نیست میخوان هزینه دادگاه و وکیل رو بگیرن و گفتن تا ۴ هفته دیگه جواب آخر رو بهتون میدیم اگه کسی تجربه داره بگه این گفته ها نشونه مثبتی هست و اینکه امکان داره اینبار دیگه جواب مثبت بگیریم؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال دارم من همسرم می خواد اقدام کنه واسه پیوست به همسر ولی A1 نداره. طبق چیزی که تو سایت خوندم می تونه موقع مصاحبه تحویل نده A1 رو، در اون صورت کی باید تحویل بده؟ وقت تحویل ویزا یا در حین پروسه بررسی؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)