صفحه 192 از 269 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

دوستان کسی لینکی سراغ داره در مورد اجازه کار برای همراه دانشجوی دکترا؟
    من هر چی می گردم در مورد "اجازه کار تمام وقت"چیزی پیدا نمی کنم... مطالبی که دیدم همه در حالت کلی نوشتن که همون 120 روز درساله... کسی میدونه کجا باید سرچ کنم یا به کجا ایمیل بزنم بپرسم که مطمئن شم درمورد اجازه کار بدون محدودیت همراه...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    من فکر می کنم شما اشتباه متوجه شدین اون قضیه ی دو سال رو. باید دو سال از عقدتون گذشته باشه، نه از اقامت همسرتون.
    اطمینان دارید? لینک زیر رو بخونید

https://dejure.org/gesetze/AufenthG/30.html

خلاصه در هر صورت فکر کنم اداره خارجی های شهر تصمیم نهایی رو میگیره.
    ویرایش توسط Ehsan1366 : December 9th, 2017 در ساعت 02:23 PM

Junior Member

من از این لینک اینطور متوجه میشم که در صورتی که اجازه اقامت دو ساله توسط فردی اخذ بشه، همسرش به عنوان همراه میتونه برای ویزای پیوست اقدام کنه.. (یعنی مهم نیست چقدر در آلمان اقامت داشته، و یا چه مدت از عقد گذشته باشه)

درست میگم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan1366 نمایش پست ها
    اطمینان دارید? لینک زیر رو بخونید

https://dejure.org/gesetze/AufenthG/30.html

خلاصه در هر صورت فکر کنم اداره خارجی های شهر تصمیم نهایی رو میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanshs نمایش پست ها
    من از این لینک اینطور متوجه میشم که در صورتی که اجازه اقامت دو ساله توسط فردی اخذ بشه، همسرش به عنوان همراه میتونه برای ویزای پیوست اقدام کنه.. (یعنی مهم نیست چقدر در آلمان اقامت داشته، و یا چه مدت از عقد گذشته باشه)

درست میگم ؟
    میگه از دو سال قبل باید اجازه اقامت داشته باشه
    seit zwei Jahren eine Aufenthaltserlaubnis besitzt

اینجا هم نوشته که اقامت همسر انتظار بره که از یک سال بیشتر بشه.
    eine Aufenthaltserlaubnis besitzt, die Ehe bei deren Erteilung bereits bestand und die Dauer seines Aufenthalts im Bundesgebiet voraussichtlich über ein Jahr betragen wird

بازم دارم میگم اینا همه بستگی به اداره اقامت شهرتون داره الکی استرس نگیرید

Junior Member

من هر چی می گردم در مورد "اجازه کار تمام وقت"چیزی پیدا نمی کنم... مطالبی که دیدم همه در حالت کلی نوشتن که همون 120 روز درساله... کسی میدونه کجا باید سرچ کنم یا به کجا ایمیل بزنم بپرسم که مطمئن شم درمورد اجازه کار بدون محدودیت همراه...؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh67 نمایش پست ها
    قدیما این طوری بوده ظاهرا که اجازه ی کار ویزای همراه مثل ویزای نفر اصلی بوده. یعنی وقتی نفر اصلی دانشجو بود و 120 روز اجازه کار داشت، همراهش هم همون قدر اجازه کار داشت. ولی الان همراه اجازه ی کار تمام وقت داره. با این وجود اگر شک دارین، به اداره اقامت شهری که می خواین برین، ایمیل بزنین و بپرسین.

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaNS نمایش پست ها
    گزینه اول رو انتخاب کنید. در مورد شناسنامه هم جدیدا آفیسرها سلیقه ای برخورد میکنن. اما با توجه به تجربیات برخی دوستان بهتره برای هر دو نفر ترجمه شناسنامه ها تایید بشن.
    با تشکر از پاسختون. یک سوال دیگه، من ترجمه انگلیسی از شناسنامه و سند ازدواج دارم، ولی برای سند ازدواج حتما باید به زبان آلمانی بدیم ترجمه کنن و بعد ببریم برای تایید سفارت یا همون ترجمه انگلیسی کافیه؟ ممنون از راهنماییتون

با سلام
    من هشت ماه هست در آلمان مشغول به کار هستم و بلو کارت دارم. قصد دارم در ژانویه ازدواج کنم و در ماه مارچ وقت مصاحبه همسرم هست. این صفحه را تقریبا کامل خواندم و تعدادی سوال دارم. ممنون میشم دوستان مطلع پاسخ بدهند
    ۱- فردی در یکی از صفحات نوشته بود که چون بعد از ورود به آلمان ازدواج کرده است ویزای پیوست همسرش رد شده است و گفته است دو سال از ورودتون به آلمان باید بگزرد؟ آیا این صحت دارد که به این دلیل ویزا را رد می کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrpad نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ویزای پیوست همسرم به دلیل اینکه بعد از ورودم به المان ازدواج کردیم ریجکت شد. توی متن نامه ریجکت نوشته بود باید دوسال از اقامت من گذشته باشه تا بتونن ویزای پیوست بدن.

الان دوسال از اقامت من گذشته. می خواستم بدونم به نظر شما باز ویزای پیوست اقدام کنیم یا دانشجویی؟

کسی از دوستان هست که شرایط شبیه من را داشته باشه و موفق به گرفتن ویزای پیوست شده باشه؟

۲- ﺩﺭ ﻓﺮﻡ ﻭﻳﺰاﻱ ﭘﻴﻮﺳﺖ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ, ﺳﻮال ﺯﻳﺮ اﻣﺪﻩ اﺳﺖ, گزینه yes ﻳﺎ no کدام را باید ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻳﻢ
    Do you intend to maintain your permanent residence outside the Federal Republic of Germany?

۳- ﺑﺮاﻱ ﺗﻬﻴﻪ ﺑﻴﻤﻪ ﻧﻮﺩ ﺭﻭﺯﻩ: ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺩﺭﺧﻮاﺳﺖ ﺑﻴﻤﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺭﻭﺯ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻪ ﭼﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎﺷﺪ? ﺁﻳﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﻮﺩ ﺭﻭﺯ اﺯ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺑﺎﺷﺪ?
    ۴- ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ من بیمه در آلمان دارم به نظرتون اﺯ ﻛﺠﺎ ﺑﻴﻤﻪ ﺭا ﺧﺮﻳﺪاﺭﻱ کنم?
    ویرایش توسط ali-electronic : December 11th, 2017 در ساعت 06:54 PM

با سلام،

دوستان برای ویزای پیوست ترجمه سند ازدواج و شناسنامه اگه به زبان انگلیسی باشه، مشکلی پیش میاد؟ یعنی ممکن اداره مهاجرت ایراد بگیره که باید به زبان آلمانی باشه؟

تشکر از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام،

دوستان برای ویزای پیوست ترجمه سند ازدواج و شناسنامه اگه به زبان انگلیسی باشه، مشکلی پیش میاد؟ یعنی ممکن اداره مهاجرت ایراد بگیره که باید به زبان آلمانی باشه؟

تشکر از راهنماییتون
    سلام. نه هیچ مشکلی پیش نمیاد. خیالتون راحت باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)