صفحه 126 از 269 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    باسلام یه سوال مهم داشتم واسه گرفتن وقت سفارت برای پیوست به همسر میدونم موضوع وقت گرفتن خیلی واسه همه مهمه من چهار مرتبه submitکردم کپی پاسپورتمو 4بارفرستادم ولی هیچ تاییدیه ای نمی آد ولی وقتی پول بدی سریع واست میگیرن واسه گرفتن وقت پیوست به همسر یک ملیون و پونصد میگیرن حالا سوالم اینه ما هم همون کار و میکنیم ولی تاییده نمیاد ولی واسه اونایی که پول میگیرن تاییده میاد تحقیق کردم فکر کنم کارمندای ایرانی سفارت با اینا زدوبند دارن حالا اگه خلافش ثابت شده به کسی تروخدا بگین کسی اگه تجربه کرده تاییدیه اومده بگه من خیلی کلافه و بلاتکلیفم
    سلام دوست عزیز
    اگر شما موفق به گرفتن وقت بشید بعد از زدن سابمیت براتون یک صفحه باز میشه که تایید میکنه شما وقت رو گرفتید و همین طور یه ایمیل براتون میاد که همین مطلب رو تایید میکنه. اینکه شما کلید سابمیت رو بزنید اصلا این معنی رو نمیده که شما وقت رو گرفتید مگراینکه اون صفحه تایید نمایش داده بشه چون مشکل اکثر افراد این هست که وقتی سابمیت رو میزنن اون وقت قبل سابمیت کردن اون ها پرشده و وقت براشون رزرو نمیشه. بعلاوه اینکه شما قبل از اینکه اون ایمیل تایید براتون بیاد نباید عکس پاستون رو براشون ایمیل کنید چون اصلا وقتی برای شما رزرو نشده که بخواید براشون پاسپورت بفرستید. بعد اومدن ایمیل تایید شما عکس پاس رو باید بفرستید و بعد اون هم دیگه هیچ ایمیلی از سفارت دریافت نمی کنید.
    ربطی هم به زدوبند نداره اون افرادی که بیرون از شما پول میگیرن سرعت عمل و دانش کامپیوتریشون بیشتره و سریع تر میتونن وقت رو قبل اینکه پر بشه بگیرن. توضیح اینکه راه کارها چی میتونه باشه رو میتونید توی تاپیک گرفتن وقت ببینید.

باسلام یه سوال مهم داشتم واسه گرفتن وقت سفارت برای پیوست به همسر میدونم موضوع وقت گرفتن خیلی واسه همه مهمه من چهار مرتبه submitکردم کپی پاسپورتمو 4بارفرستادم ولی هیچ تاییدیه ای نمی آد ولی وقتی پول بدی سریع واست میگیرن واسه گرفتن وقت پیوست به همسر یک ملیون و پونصد میگیرن حالا سوالم اینه ما هم همون کار و میکنیم ولی تاییده نمیاد ولی واسه اونایی که پول میگیرن تاییده میاد تحقیق کردم فکر کنم کارمندای ایرانی سفارت با اینا زدوبند دارن حالا اگه خلافش ثابت شده به کسی تروخدا بگین کسی اگه تجربه کرده تاییدیه اومده بگه من خیلی کلافه و بلاتکلیفم
    شما یک و پونصد پول دادین؟؟؟؟
    ایمیل باید براتون بیاد. صفحه آخر بعد از گرفتن وقت سفیده

گزارشات در مورد صفحه ای که بعد از گرفتن وقت نمایش داده میشه جسته گریخته و متفاوت هست. بدای بعضی ها فقط یک صفحه ی سفید ظاهر شده و برای برخی دیگر اطلاعات وارد شده. به هر حال در صورت گرفتن وقت سفارت، حتما ایمیل تاییدی برای شما خواهد آمد که در طی آن از شما خواسته میشه که کپی گذرنامه و اطلاعات وقت گرفته شده رو ایمیل کنین. توجه داشته باشین که در این مرحله دیگر هیچ ایمیلی مبنی بر تایید وقت گرفته شده برای شما ارسال نخواهد شد. در مورد این دلالها واقعا نمیشه بهشون اعتماد کرد و بهتون توصیه میکنم ذهنتون رو درگیر این قضیه نکین که بعد از فرستادن کپی گذرنامه ایمیل تایید میاد، نمیاد، میره ... استرس نابجا نداشته باشین و بعد از طی تمامی مراحل گرفت وقت سفارت، همانگونه که در وبسایت سفارت توضیح داده شده، خیالتون راحت باشه وقتی که گرفتین بدون مشکل هست. موفق باشین

Junior Member

دوستان اگه همسر دانشجو بخواد وقت بگیره تا همراه همسرش بره آلمان باید از دسته بندی اول وقت بگیره یعنی :Daueraufenthalt Familienzusammenführung und Eheschließung
    یا اینکه از دسته بندی آخر یعنی :Sonstige Daueraufenthalte
    پیشاپیش خیلی خیلی ممنون

Junior Member

کسی میدونه ایمیل تاییدیه وقت سفارت تاکی باید بدست آدم برسه یعنی من شنیدم میگن همون لحظه بعضی ها هم میگن تا 24ساعت اگه کسی بگه ممنون میشم چون من اصلا ایمیلی نمیاد واسم

Junior Member

با سلام به دوستان
    ممنون ميشم در صورت اطلاع زودتر جواب بدين چون وقت سفارت دارم
    در مدارك پيوست خانواده به همسر،‌ شناسنامه زوجين هردو بايد ترجمه بشن؟ چون تو ليست مدارك گفته اگر سند ازدواج ايراني نباشد ترجمه لازم است !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_alizadeh نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    ممنون ميشم در صورت اطلاع زودتر جواب بدين چون وقت سفارت دارم
    در مدارك پيوست خانواده به همسر،‌ شناسنامه زوجين هردو بايد ترجمه بشن؟ چون تو ليست مدارك گفته اگر سند ازدواج ايراني نباشد ترجمه لازم است !
    بله حتما بايد شناسنامه هر دو نفر و سند ازدواج ترجمه و تاييد بشه

کسی میدونه ایمیل تاییدیه وقت سفارت تاکی باید بدست آدم برسه یعنی من شنیدم میگن همون لحظه بعضی ها هم میگن تا 24ساعت اگه کسی بگه ممنون میشم چون من اصلا ایمیلی نمیاد واسم
    نهایتا یه ربع طول میکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya21 نمایش پست ها
    بله حتما بايد شناسنامه هر دو نفر و سند ازدواج ترجمه و تاييد بشه
    دوست عزيز! در صورت ايراني بودن سند ازدواج هيچ نيازي به ترجمه نيست. فقط كپي و اصل شناسنامه زوج همراهتون باشه.
    ...Move and the way will open

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    دوست عزيز! در صورت ايراني بودن سند ازدواج هيچ نيازي به ترجمه نيست. فقط كپي و اصل شناسنامه زوج همراهتون باشه.
    مطمئن هستید؟ سند ازدواج ترجمه و تایید سفارت باید بشه و همچنین یک نسخه کپی از کلیه صفحات ترجمه شده هم هست و پشت صفحه که مهر و تایید سفارت انجام شده هم باید تو کپی باشه و تاییدیه نباید بیش از یک سال گذشته باه
    اما نیاز به تایید ترجمه شناسنامه نیست. اما شناسنامه طرفین رو میخواد و تا حدی فکرمیکنم ترجمه تایید نشده شاسنامه ها رو بخواد اما مطمئن نیستم(ولی ما امروز برای این کار سفارت بودیم و ترجمه شاسنامه ها رو داشتیم و گفت نیازی به تایید سفارت نیست)
    اگر سند ازدواج ایرانی نباشد یک نسخه اصل و یک نسخه کپی کامل از ترجمه تایید شده شناسنامه ها هم نیاز هست.
    این هم فرم مخصوص پیوست هست:
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...Ehepartner.pdf

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)