صفحه 161 از 269 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

با سلام

دوستان ممنون میشم فایل و یا لینک مدارک مورد نیاز برای ویزای همراه رو اعلام کنین.

با تشکر

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم از دوستان، اگه لطف کنید بفرمایید آیا برای ویزای پیوستن همسر کسی که خودش در آلمان بعنوان پستداک قرارداد دو سه ساله داره نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی است؟ در مدارک مورد نیازی که خود سفارت برای "ویزای پیوستن به همسر" ذکر کرده، مدرک زبان آلمانی سطح A1 ذکر شده:
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...A4tter__S.html

اما در گوگل که گشتم، دیدم برای همسران کسانی که "کارت آبی" دارند، "محقق (و نه دانشجو" هستند، و یه سری موارد دیگر نیازی به ارائه مدرک زبان آلمانی (سطح A1) نیست. لطفا اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره، راهنمایی کنه. با تشکر فراوان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehan نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم از دوستان، اگه لطف کنید بفرمایید آیا برای ویزای پیوستن همسر کسی که خودش در آلمان بعنوان پستداک قرارداد دو سه ساله داره نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی است؟ در مدارک مورد نیازی که خود سفارت برای "ویزای پیوستن به همسر" ذکر کرده، مدرک زبان آلمانی سطح A1 ذکر شده:
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...A4tter__S.html

اما در گوگل که گشتم، دیدم برای همسران کسانی که "کارت آبی" دارند، "محقق (و نه دانشجو" هستند، و یه سری موارد دیگر نیازی به ارائه مدرک زبان آلمانی (سطح A1) نیست. لطفا اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره، راهنمایی کنه. با تشکر فراوان.
    لطفا به لینک زیر یه نگاهی بیندازید:
    https://www.bamf.de/SharedDocs/Anlag...ublicationFile

دوستان مبن لینک های بالا رو چک کردم. دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.

1.یکی از مدارک برای ویزای همراه، ارائه گواهی ثبت محل سکونت همسر در آلمان هستش. اگه من تا زمانی که همسرم میره مصاحبه هنوز ایران باشم ، دیگه این گواهی رو ندارم. سفارت ایراد میگیره؟
    2. سوال بعدی اینکه من شنیده بودم اگر همراه مدرک لیسانس داشته باشه، دیگه ارائه مدرک A1 نیاز نیست درصورتی که در لینک بالا اشاره شده که باید مدرک A1 داشته باشه. در حال حاضر زمان هم کم داره همسرم. میخواستم ببینم بصورت conditional قبول میکنه سفارت؟ یعنی اینکه همسرم تو آلمان مدرک A1 بگیره.

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام یه سوال داشتم کسی وقت مصاحبه پیوست به همسر گرفته ممنون میشم تجربه انتظارشو بگه چون توی قسمت انتظار وقت فروم فقط زمان انتظار دانشجویی و ویزای کار درج شده ممنون

Junior Member

یه سوال خیلی حیاتی

خطاب به دوستانی که به صورت همزمان با همسرشون اقدام می‌کنند برای ویزای اقامت.... (نفر اصلی + پیوست به همسر)

آیا ممکنه برای اینکه مجبور نشند به همسرِ طرف ویزای همراه بدن، درخواست ویزای خود طرف رو هم رد کنند؟
    کسی به همچین چیزی برخورده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dambun نمایش پست ها
    یه سوال خیلی حیاتی

خطاب به دوستانی که به صورت همزمان با همسرشون اقدام می‌کنند برای ویزای اقامت.... (نفر اصلی + پیوست به همسر)

آیا ممکنه برای اینکه مجبور نشند به همسرِ طرف ویزای همراه بدن، درخواست ویزای خود طرف رو هم رد کنند؟
    کسی به همچین چیزی برخورده؟

همچین چیزی اتفاق نمیفته. نگران نباشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم کسی وقت مصاحبه پیوست به همسر گرفته ممنون میشم تجربه انتظارشو بگه چون توی قسمت انتظار وقت فروم فقط زمان انتظار دانشجویی و ویزای کار درج شده ممنون
    سلام
    اگه منظورتون زمانی هست که باید منتظر باشین بعد از مصاحبه تا جوابتون بیاد، برای ویزای همراه خیلی خیلی متغیره. بعضی ها همزمان اقدام می کنن و همزمان هم می گیرن با همسرشون. بعضی ها هم دو سه ماه باید منتظر بشن، بعضی ها هم کارشون گره می خوره و شیش ماه طول می کشه. خیلی بستگی به مسئول مربوطه و شهر و ایالت و این چیزا داره. مثلا بعضی مسئولا گیر میدن که طرف باید اول بیاد آلمان، ویزای خودشو تبدیل کنه به اقامت یه ساله، بعد اونا پرونده ی همسرش رو کاراشو انجام میدن. ولی بعضی ها هم ویزای هر دو رو با هم صادر می کنن.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    دوستان مبن لینک های بالا رو چک کردم. دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.

1.یکی از مدارک برای ویزای همراه، ارائه گواهی ثبت محل سکونت همسر در آلمان هستش. اگه من تا زمانی که همسرم میره مصاحبه هنوز ایران باشم ، دیگه این گواهی رو ندارم. سفارت ایراد میگیره؟
    2. سوال بعدی اینکه من شنیده بودم اگر همراه مدرک لیسانس داشته باشه، دیگه ارائه مدرک A1 نیاز نیست درصورتی که در لینک بالا اشاره شده که باید مدرک A1 داشته باشه. در حال حاضر زمان هم کم داره همسرم. میخواستم ببینم بصورت conditional قبول میکنه سفارت؟ یعنی اینکه همسرم تو آلمان مدرک A1 بگیره.

ممنون از راهنماییتون
    1- ممکنه نقص مدرک بزنه، بگه تا نیاری کامل نمیشه مدارک، ممکن هم هست مدارکو بفرسته آلمان. متاسفانه شانسیه این قسمت. بستگی به نظر آفیسر داره.
    2- کاندیشنال برای سفارت معنی نداره. سفارت یا ویزا رو میده یا ریجکت می کنه دیگه. معنی نداره که بهتون ویزا بده به شرطی که مثلا قول بدین تو آلمان مدرک بگیرین؟! خب اگه نگرفتین چیکار کنه؟ ویزاشو که نمی تونه پس بگیره. اما اینکه اگه لیسانس داشته باشین، دیگه مدرک آ یک نمی خواد خیلی وقتا برقراره. اما خب بازم ممکنه گیر بدن. بعضی وقتا هم سفارت میگه روزی که اومدین ویزا رو بگیرین باید مدرک آ یک رو نشون بدین.

Junior Member

مرسی از جوابتون منظورم ایمیل دوم وقت مصاحبه بود در ضمن اینکه همسر من دانشجو نیست پاسپورت آلمانی داره فقط میخواستم بدونم ایمیل دوم پیوست به همسر چقدر طول میکشه چون فقط دانشجویی و ویزای کار رو مدت زمان گرفتن ایمیل دوم رو توی فروم زده.مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)