صفحه 99 از 269 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام، من هم يه بار رد شده واعتراض زدم بعد از ١٢ هفته بايد از سفارت ايران پيگير بشم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    سلام، من هم يه بار رد شده واعتراض زدم بعد از ١٢ هفته بايد از سفارت ايران پيگير بشم ؟
    سلام دوست عزیر لطفا می گید چرا ریجکت شدین؟
    ممنون میشم

دوستان کسی با اداره مهاجرت گسلار تاحالا برخوزد داشته؟
    ویرایش توسط omid2015 : October 12th, 2015 در ساعت 09:02 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedrokni نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر لطفا می گید چرا ریجکت شدین؟
    ممنون میشم
    سلام ،،به نوع اقامت همسرم ايراد گرفتن درصورتى ميتونستن جواب مثبت بدن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط persephone نمایش پست ها
    سلام، من و همسرم با یه هفته اختلاف برای ویزا اقدام کردیم. من دانشجو هستم و ایشون همراه. من الان برلین هستم. ویزام رو هم تمدید کردم. فقط الان نمی دونم دقیقا از کجا باید سوال کنم، چون Ausländerbehörde ساختمون بزرگیه با کلی اتاق! و من نمی دونم که برای پرسیدن اینکه چه اقداماتی باید برای اومدن همسرم انجام بدم، آیا باید وقت بگیرم یا نه همینطوری می شه رفت و پریسید. روزی که ویزای من اومد، به همسرم زنگ زدند که خانومتون باید بره آلمان و ویزای سه ماهه اش رو تغییر بده و برای اداره ی اقامت توضیح بده که قراره هزینه ی زندگی شما چطور باشه، بعد ویزای شما هم می آد. حالا من برای انجام این کارا نمی دونم دقیقا چطور باید عمل کنم. ممنون می شم راهنماییم کنین. چون من الان دو هفته است که برلینم و عین دو هفته رو در حال دویدن برای آنملده کردن و حساب باز کردن و تغییر ویزا بودم. متأسفانه بخاطر شلوغ شدن برلین، کارهایی که قبلا مدت زمان کوتاهی صرف انجام شدن اش می شد، الان ممکنه چندین روز و اگه آدم بخواد خیلی صبوری به خرج بده، چند ماه طول بکشه. بی صبرانه منتظر یه پاسخ هستم. واقعا ممنون.
    سلام
    ببخشید دیر جواب میدم.
    والا تو شهر ما که سوال پرسیدن وقت قبلی نمی خواد. میرین یه قسمت اطلاعات هست که مخصوص سوال جواب دادنه.
    در مورد هزینه ی زندگی هم معمولش این بوده که شما تو همون ایران نشون دادین چطور هزینه تون تامین میشه دیگه. حالا (نمی دونم به چه علتی) الان از شما خواستن که دوباره نشون بدین. شما محض احتیاط همون روش قبلی رو تکرار کنین و پرینت جدید براشون ببرین. یعنی اگه قبلا قرارداد کاری و بورس و این چیزا نشون دادین که برای دو نفر کافیه، دوباره همونو با خودتون ببرین اداره اقامت و بگین که به ما گفتن باید اینو مجددا نشون بدیم. اگه همسرتون تو ایران پرینت حساب گرفتن، بهشون بگین که قبلا پرینت حسابو گرفتن و دادن به سفارت آلمان تو ایران (بازم یه اسکن یا کپیشو بهشون نشون بدین). اگر هم روش دیگه ای بوده، همون مدارکی که اون دفعه داشتین رو مجددا نشون بدین. گاهی پیش میاد این جور مسائل که یه مدرکو دوباره بخوان.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان کمک.همسرم کاری اقدام کرده .من سوالم اینه که من باید A1 داشته باشم تا به منم ویزا بدن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط cctp4u نمایش پست ها
    سلام،همسر من پذیرش فرصت مطالعاتی دکترا،گرفته،آیا من هم میتوانم همراه ایشان برم،در ضمن ایشان بورس موسسه دااد میباشند،آیا برای من لازم است که مبلغ 8000 یورو رو واریز کنم یا نه،در ضمن با ویزای همراه اجازه کارکردن در آنجا هست یا نه؟
    ممنون
    سلام
    بستگی به ویزای همسرتون و مدت اقامتشون داره. اگه ویزای شنگن بگیرن (تا جایی که من اطلاع دارم) نمی تونین ویزای همراه بگیرین. اما اگه ویزای مثلا یه ساله بگیرن، به طور معمول، بله می تونین.
    در مورد نشون دادن تمکن مالی، برای "تک تک آدمایی" که می خوان برن این کار لازمه. حالا اگه بورس ایشون برای دو نفر کافیه، ایشون میرن یه فرم ساپورت مالی از اداره اقامتشون میگیرن و شما اونو به اداره اقامت نشون میدین، اگه کافی نیست، باید پول به حساب بخوابونین. حالا بعضی شهرها قبول می کنن که مابه التفاوت بورس ایشون و مبلغی که لازم هست رو به حساب بذارین، بعضی ها میگن شما کلا باید 8000 تا رو تو حسابتون داشته باشین.
    اگه همسر شما اجازه ی کار داشته باشه، شما هم اجازه ی کار دارین. در غیر این صورت، من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gilaa نمایش پست ها
    دوستان کمک.همسرم کاری اقدام کرده .من سوالم اینه که من باید A1 داشته باشم تا به منم ویزا بدن؟
    به طور معمول جزء مدارکی که سفارت میخواد برای ویزای همراه A1 هست. اما ظاهرا میشه روز تحویل مدارک این مدرکو ندین و روز تحویل گرفتن ویزا بدین. در عین حال من کسایی رو هم می شناسم که بدون مدرک زبان ویزای همراه گرفتن. البته اون بنده خدایی که من می شناسم چند جلسه کلاس خصوصی گرفته بود و تا یه حدی آلمانی یاد گرفته بود. اما "مدرک" نداشت و خودش هم می گفت فقط در حد معرفی خودم که بگم کی هستم و چی خوندم و این حرفا آلمانی بلد بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    سلام ،،به نوع اقامت همسرم ايراد گرفتن درصورتى ميتونستن جواب مثبت بدن
    یعنی چون ویزای همسرتون سه ماهه بود شما رو ریجکت کردن؟
    و دلیل ریجکت شدن تون فقط همین بود؟

Junior Member

سلام دوستان کی میدونه مدرک A1 چه مدت اعتبار داره. من دو سال پیش اقدام به ویزای پیوست به خانواده کردم و رد شد در حال حاضر وکیلم پیگیر اعتراض هستش اما سوال من این هست که با وجود گذشت این زمان مدرک من هنوز قابل قبول هست یا ممکنه از من بخوان دوباره امتحان بدم؟

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

برای دوره ی کارشناسی در المان میشه بعد از چند ماه همسر رو به المان اورد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)