صفحه 93 از 269 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

دوست عزیز بهتره اول خودتون اقدام کنین و بعد که ویزا اومد برای همسرتون افدام کنین، البته این تجربه منه و اگر پست بالا رو خونده باشین توضیحاتش رو دادم
    هر چی هم زودتر اقدام کنین بهتره .

نقل قول نوشته اصلی توسط iodyse نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من به عنوان دانشجوی مستر میخوام ویزا بگیرم همسرم هم ویزای همراه بگیره.
    احتمال اینکه من و همسرم اقدام کنیم و به من ویزا بدن ولی به همسرم نه چقدره به نظرتون یا کلا به هیچکدوممون ندن ؟
    یکیم معمولا چقدر طول میکشه ویزا صادر بشه ؟ ما اگه 1 ماه بعد اقدام کنیم برای ویزا به اکتبر میرسیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتره اول خودتون اقدام کنین و بعد که ویزا اومد برای همسرتون افدام کنین، البته این تجربه منه و اگر پست بالا رو خونده باشین توضیحاتش رو دادم
    هر چی هم زودتر اقدام کنین بهتره .
    ممنون بابت جوابتون، ما هنوز عقد نکردیم میشه من ویزامو بگیرم بعد عقد کنیم ؟ یا قبلش باید عقد کرده باشیم ؟ اگه مورد اوله اونوقت اون قانون 2 سال شامل ما میشه ؟ یکیم وقتی اول برای ویزا اقدام میکنم و میگم مجردم، بعد اگه عقد کنن نگن تو دروغ گفتی به ما و اینا ؟

این رو اصلا من نمی دونم و تا حالا هم ندیدم که کسی نوشته باشه مورد مشابهی
    اما به نظر منطقی تر میاد که زودتر عقد کنین که از همون اول بدونن متاهل هستین، بازم نمی دونم بهتره دوستانی که اینجا مدیر هستند و تجربشون بیشتره جواب بدهند در این مورد

نقل قول نوشته اصلی توسط iodyse نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون، ما هنوز عقد نکردیم میشه من ویزامو بگیرم بعد عقد کنیم ؟ یا قبلش باید عقد کرده باشیم ؟ اگه مورد اوله اونوقت اون قانون 2 سال شامل ما میشه ؟ یکیم وقتی اول برای ویزا اقدام میکنم و میگم مجردم، بعد اگه عقد کنن نگن تو دروغ گفتی به ما و اینا ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tu-Dortmund-MMT

نقل قول نوشته اصلی توسط oranusss نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنماییتون ، فقط بورسی که میگیرم به این صورت هست که پروفسور بصورت ایمیل اعلام میکنه که ماهیانه حدود 1500 یورو به شما در طول تحصیل پرداخت خواهد کرد. آیا سفارت این ایمیل رو بعنوان مدرک بورس شدن قبول خواهد کرد؟
    بله قابل قبوله. با این نامه دیگه نه هزینه ویزا میدین و نه هزینه کارت اقامت تو المان.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ارشد وقت گرفتم از سفارت متاسفانه برای خانمم هم که به صورت همراه میخواند تقاضای ویزا بدند وقت دانشجویی گرفتم همراه خودم در یک روز و یک زمان. آیا میشه اصلاح کرد؟ خواهشا پاسخ بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinoori نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ارشد وقت گرفتم از سفارت متاسفانه برای خانمم هم که به صورت همراه میخواند تقاضای ویزا بدند وقت دانشجویی گرفتم همراه خودم در یک روز و یک زمان. آیا میشه اصلاح کرد؟ خواهشا پاسخ بدید
    سلام
    بعد از گذشت یک ماه از زمانی که برای وقت سفارت ثبت نام کرده باشید آن زمان باطل میشه و دوباره میتونین وقت بگیرین. من هم مثل شما بودم. امروز حتما سایت رو چک کنید ساعت 2 تا 4 وقت باز میشه اگه از درخواستتون یک ماه گذشته میتونین دوباره وقت بگیرین.

Junior Member

سلام دوستان من امروز وقت سفارت داشتم.
    برای ویزای همراه اقدام کرده بودم.
    مدارکم یا نقدار بهم ریخته بود. کسی که باهام مصاحبه کرد یه مقدار ناراحت شد می تونه تو ویزام تاثیر داشته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedrokni نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز وقت سفارت داشتم.
    برای ویزای همراه اقدام کرده بودم.
    مدارکم یا نقدار بهم ریخته بود. کسی که باهام مصاحبه کرد یه مقدار ناراحت شد می تونه تو ویزام تاثیر داشته باشه؟
    سلام
    نه ایشون تصمیم گیرنده نیست در سیستم ثبت می کنه و تصمیم گیری در آلمان انجام میشه. من با همین وضعیتی که گفتید، تازه 15 دقیقه هم قهر کرد رفت دنبال کار خودش تا طبق خواسته ش مرتب کنم، در نهایت ویزای شنگن رو گرفتم.
    لطفا بر اساس تجربه تون بفرمایید نظم و ترتیب صحیح برای ویزای همراه به جه صورته که دیگران رعایت کنند؟

سلام به همه دوستای خوبم.
    راستش یکی از دوستان من یک ماهی میشه که هم از دانشگاه برلین برای دکترا و هم از شرکت telecome از برلین پذیرش گرفته و باید تا 10 مهر 94 اونجا باشه. اما مسئله ای که هست اینه که ایشون 2 راه داره و نمیدونه کدومو انتخال کنه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    راه اول) ایشون برای ویزای کار اقدام کنه( blue card) اما اونوقت خانومش باید برای ویزای الحاق به همسر اقدام کنه که اونطور که متوجه شدم هم زمان مصاحبشون متفاوته و هم اینکه ممکنه چند ماه طول بکشه و بعد شوهرش بتونه بره المان و هم مدرک زبان المانی میخواد که ایشون ندارن.
    راه دوم) دوستم برای ویزای دانشجویی دکترا اقدام کنه، اینطوری فک کنم میتونه خانومشو به عنوان همراه ببره. یه سوال، در این حالت بازم باید جداگانه برای سفارت وقت بگیرن یا فقط کافیه شوهر وقت بگیره؟؟ و اینکه خانومش جز اخرین مدرک تحصیلی و عقدنامه و اینا باید مدرک دیگه ای هم ببره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_tabesh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای خوبم.
    راستش یکی از دوستان من یک ماهی میشه که هم از دانشگاه برلین برای دکترا و هم از شرکت telecome از برلین پذیرش گرفته و باید تا 10 مهر 94 اونجا باشه. اما مسئله ای که هست اینه که ایشون 2 راه داره و نمیدونه کدومو انتخال کنه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    راه اول) ایشون برای ویزای کار اقدام کنه( blue card) اما اونوقت خانومش باید برای ویزای الحاق به همسر اقدام کنه که اونطور که متوجه شدم هم زمان مصاحبشون متفاوته و هم اینکه ممکنه چند ماه طول بکشه و بعد شوهرش بتونه بره المان و هم مدرک زبان المانی میخواد که ایشون ندارن.
    راه دوم) دوستم برای ویزای دانشجویی دکترا اقدام کنه، اینطوری فک کنم میتونه خانومشو به عنوان همراه ببره. یه سوال، در این حالت بازم باید جداگانه برای سفارت وقت بگیرن یا فقط کافیه شوهر وقت بگیره؟؟ و اینکه خانومش جز اخرین مدرک تحصیلی و عقدنامه و اینا باید مدرک دیگه ای هم ببره؟
    با سلام
    دوستتون اگه برای ویزای دکتری هم که اقدام کنه، همسرش باید طی مصاحبه ای جداگانه درخواست ویزای پیوست به همسر بده. اما اگر دوستتون برای دکتری اقدام کنه، اونجور که توی سفارت به بنده گفتن دیگه از همسرش مدرک زبان نمی خوان. البته من نمی دونم اگه برای ویزای کار اقدام کنه باز هم از همسرش مدرک زبان می خوان یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)