صفحه 101 از 269 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

دوستان لطفا اگر دربره سوالم اطلاعی دارید راهنمایی کنید من درخواست پیوست به همسر دادم ولی هنوز جواب نگرفتم تو این مدت میتونم برای دیدار همسرم از ویزای توریستی استفاده کنم یا اینکه چون ویزای همسر میخوام بگیرم شاریطش رو ندارم توریستی برم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگر دربره سوالم اطلاعی دارید راهنمایی کنید من درخواست پیوست به همسر دادم ولی هنوز جواب نگرفتم تو این مدت میتونم برای دیدار همسرم از ویزای توریستی استفاده کنم یا اینکه چون ویزای همسر میخوام بگیرم شاریطش رو ندارم توریستی برم
    فکر می کنم در یک لحظه اجازه ی ارائه ی بیش از یک درخواست ویزا رو ندارین. یعنی در آن واحد نمی تونین دو تا پرونده ی درخواست ویزا داشته باشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tu-Dortmund-MMT

برا ویزای پیوست به خانواده ، مدرک A1 رو تو چه مرحله ای میخوان؟ موقع گرفتن ویزا میشه داد یا باید زودتر ببریم براشون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazari_smeir نمایش پست ها
    برا ویزای پیوست به خانواده ، مدرک A1 رو تو چه مرحله ای میخوان؟ موقع گرفتن ویزا میشه داد یا باید زودتر ببریم براشون؟
    هنگام تحویل ویزا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    فکر می کنم در یک لحظه اجازه ی ارائه ی بیش از یک درخواست ویزا رو ندارین. یعنی در آن واحد نمی تونین دو تا پرونده ی درخواست ویزا داشته باشین.
    دوست عزیز ممنون از راهنماییتون الان پرونده من یک بار رد شده و تو مرحله اعتراض هستش با این وجود باز هم نمیشه توریستی برم?

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،من يه بار درخواست پيوست به همسر دادم رد شد ،اعتراض كه كردم وكيلم الان خبر داد كه وقتى اداره خارجيها رفته گفتن جواب رو ٢٠/١٠/٢٠١٥ فرستادن ولى هنوز سفارت تماسى با من نگرفته يعنى ممكنه دوبتره رد كردن درخواستمو ؟ واقعا نگران شدم ������������چه مدت طول ميكشه كه تماس بگيرن
    سلام دوست عزیز،نگرانی شما رو درک میکنم،ایشالله زودتر حل بشه،میشه دلیل رد شدن رو بگید...من هم منتظر جواب هستم ولی خبری نیست..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meslehishki نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،نگرانی شما رو درک میکنم،ایشالله زودتر حل بشه،میشه دلیل رد شدن رو بگید...من هم منتظر جواب هستم ولی خبری نیست..
    سلام ،رد در خواست اولم بخاطر نوع اقامت همسرم بود كه بازهم ميشد قبول كنن،اما اين دفعه هم رد كردن و دليلش درامد همسرم برده در صورتى كه حقوق همسرم دوبرابر اون قانونى كه دارند هست ،وكيلم گفته پيگيرى ميكنه ولى احساس ميكنم براى دادن ويزا سيلقه اى رفتار ميكنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    سلام ،رد در خواست اولم بخاطر نوع اقامت همسرم بود كه بازهم ميشد قبول كنن،اما اين دفعه هم رد كردن و دليلش درامد همسرم برده در صورتى كه حقوق همسرم دوبرابر اون قانونى كه دارند هست ،وكيلم گفته پيگيرى ميكنه ولى احساس ميكنم براى دادن ويزا سيلقه اى رفتار ميكنن

سلام دوست عزیز متاسفم که این بار هم رد کردن ولی وکیلتون باید زودتر متوجه جواب میشد من هم تو همین شرایط هستم یکبار ویزام رد شد به دلیل درامد شوهرم وکیلم اعتراض زد اداره خارجیا موافقت نکرد و پرونده دادگاهی شد هنوز هم جوابی دریافت نکردیم واستون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوست عزیز درباره شرایط خودتون نوشتید و اینکه وکیل گرفتید سوال من این هست که همسر من هم خونه جدا داره و هم درامدش کافیه و هیچ کمی از دولت نمیگیره حتی برای من هم با پیشنهاد وکیل کار پیدا کرد و نامه کارم رو تو پرونده گذاشتیم اما هنوز جوابی ندادن و من خس میکنم وکیلم اونطور که باید کار نکمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز درباره شرایط خودتون نوشتید و اینکه وکیل گرفتید سوال من این هست که همسر من هم خونه جدا داره و هم درامدش کافیه و هیچ کمی از دولت نمیگیره حتی برای من هم با پیشنهاد وکیل کار پیدا کرد و نامه کارم رو تو پرونده گذاشتیم اما هنوز جوابی ندادن و من خس میکنم وکیلم اونطور که باید کار نکمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون
    سلام دوست عزیز.
    شما چقدر طول کشید جواب اعتراض تونو دادن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)