صفحه 103 از 269 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tu-Dortmund-MMT

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط fathidoost نمایش پست ها
    بچه ها من 7 هفتست نتونستم وقت مصاحبه برای پیوست به همسر بگیرم. کسی اینجا این مشکل و نداره؟
    چه کار باید کرد؟
    دوست عزیز به اطلاعیه سفارت توجه کنین. نوشته که دقیقا تو چه روز و چه ساعتی وقت های جدید ازاد میشه.
    " وقت های جدید مصاحبهروز یکشنبه مورخ 27 دسامبر 2015 برابر با 6 دی 1394 ساعت 11.30 به وقت محلی (ساعت 09.00 به وقت آلمان) آزاد می گردد. در این زمان ها، وقت هایی برای ماه ژانویه قابل رزرو است. به علت تقاضای زیاد ممکن است وقت های مصاحبه در کوتاه ترین زمان اشغال شوند. درصورتی که زمان کوتاهی پس از آزاد شدن، همه ی وقت های مصاحبه رزرو شده باشند، باید منتظر آزاد شدن وقت در سری آینده بمانید. لطفا دراین فاصله از تقاضا برای وقت مصاحبه خوداری نمایید."

Junior Member

پیش فرض ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط banijamali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سئوال دارم... بحث همراه مي تونه حالتهاي متعددي داشته باشه...
    1- شما و همسرتون در تمام مدت تحصيل بخواهيد در آلمان باشيد.
    2- كسي كه پذيرش داره در آلمان باشه و همسر بتونه بصورت Multi Entry رفت و آمد كنه.
    آيا برخورد سفارت با هر دو مورد فوق يك جور هست؟ يعني پروسه اقدام براي گرفتن ويزاي همراه در هر دو مورد يكي هست؟ آيا راهي هست كه بشه ثابت كرد همسر براي مدتي مثلا 1 ماه در آلمان مي مونه و پس از يك ماه خاك اون كشور رو ترك مي كنه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط fathidoost نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون این و تو سایت سفارت زده ولی من الان هفت هفتست سر ساعت میشینم پای نت با چند نفره دیگه ولی نمیشه وقت گرفت تو صدم ثانیه پر میشه خیلی مشکوکه انگار الکی نشون میده
    منم همین طور، دوماهه!

سلام
    من مدرک A1 را تقریبا دوسال پیش گرفتم ، به موسسه گوته ایمیل زدم در مورد مدت اعتبار و اونا گفتند که از نظر موسسه گوته معتبر هست بی پایان، از نقطه نظر سفارت را از خودشان بپرسید. سفارت هم که تلفن اغلب مشغول‌.کسی میدونه که اعتبار این مدرک نزد سفارت همیشگی است؟ یعنی تجربه مشابهی داشته؟
    ویرایش توسط omid2015 : January 1st, 2016 در ساعت 10:08 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vista812 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک A1 را تقریبا دوسال پیش گرفتم ، به موسسه گوته ایمیل زدم در مورد مدت اعتبار و اونا گفتند که از نظر موسسه گوته معتبر هست بی پایان، از نقطه نظر سفارت را از خودشان بپرسید. سفارت هم که تلفن اغلب مشغول‌.کسی میدونه که اعتبار این مدرک نزد سفارت همیشگی است؟ یعنی تجربه مشابهی داشته؟

دوست عزیز منم همین سوال رو دارم اینجا جوابی نگرفتم ولی از وکیلم پرسیدم گفت ایرادی نمیتونن بگیرن فقط ممکنه وقتی میرید سفارت ازتون سوالاتی به زبان آلمانی بپرسن که ببینن هنوز معلوماتتون رو نگه داشتین یا نه بهتره مطالعه داشته باشید و بگید که تو این مدت زبان رو کنار نذاشتید
    باز هم اگر اطلاعات جدیدی گرفتید اینجا بزارید منم مطلع بشم

سلام.
    پذیرش من برای یک دانشگاه در آلمان آمده و می خواستیم به همراه همسرم برای ویزا اقدام کنیم.
    ولی آیا من درست فهمیدم که من و همسرم در قسمتی جدا در سایت درخواست وقت سفارت میدیم؟ یعنی اصلا معنی نداره که با هم بتونیم بریم سفارت، درسته؟ با این روال زمان گرفتن آنلاین شاید عملا نشه برای یک زمان وقت گرفت. اینطوری من زمان میگیرم، و همسرم هم جدا، درخواست ویزا می کنن، و وقتی من رفتم و اقامت 1 ساله گرفتم، همسرم می تونه به من ملحق بشه.

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه برای ویزای پیوستن به همسر جز مدارکی که به سفارت میدیم ، ترجمه کارت ملی لازم هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط einzig نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میدونه برای ویزای پیوستن به همسر جز مدارکی که به سفارت میدیم ، ترجمه کارت ملی لازم هست؟
    دوست عزیز ترجمه کارت ملی رو ازتون نمیخوان فقط شناسنامه ولی من بهتون پیشنهاد میدم با خودتون ببرید حتی اگر لازم نباشه حتی تعداد کپی هایی که لازم هست شما بیشتر ببرید اصل تمام مدارک رو از شناسنامه تا کارت ملی و سند ازدواج و غیره همه چیز همراهتون باشه خیلی بهتره موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

با سلام خدمت دوستان

من مطالب گروه رو خوندم و متاسفانه با صحبت هاي ضد و نقيضي مواجه شدم و خيلي گيج شدم. اگر كسي آگاهي دارخ لطفا كمك كنه. آيا بالاخره اگر من و همسرم هر دو همزمان درخواست ويزا بديم به اين صورت كه ايشان درخواست ويزاي تحصيلي و من درخواست ويزاي همراه بدهم،‌ نميشود كه با هم بريم؟ آيا حتما لازم است ايشان برود و من سپس اقدام كنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط anousheh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من مطالب گروه رو خوندم و متاسفانه با صحبت هاي ضد و نقيضي مواجه شدم و خيلي گيج شدم. اگر كسي آگاهي دارخ لطفا كمك كنه. آيا بالاخره اگر من و همسرم هر دو همزمان درخواست ويزا بديم به اين صورت كه ايشان درخواست ويزاي تحصيلي و من درخواست ويزاي همراه بدهم،‌ نميشود كه با هم بريم؟ آيا حتما لازم است ايشان برود و من سپس اقدام كنم؟
    درخواست دادن شما با همدیگه مشکلی نداره. اما لزوما نمی تونین با هم برین. من آدمایی دیده ام که با هم اومدن. آدمایی هم دیده ام که با هم نیومدن. ممکنه اداره اقامت شهرتون بگه ما صبر می کنیم، طرف اول بیاد، اینجا (یعنی آلمان) ساکن بشه، ویزاشو تمدید کنه، خونه ی لازم رو داشته باشه (برای دو نفر خونه باید حداقل 24 متر باشه و این مدرک جزء مدارک اصلی ای هست که شما حتما باید به اداره اقامت تحویل بدین به طور معمول)، بعد پرونده ی همراهش رو بررسی می کنیم. این موضوع هم فقط بستگی به شهر مد نظرتون داره. قوانین تو آلمان ایالتی متفاوته و حتی بر حسب نظر مسئول مربوطه هم ممکنه شرایط فرق کنه. یعنی ممکنه یه مسئول بگه من تا مشخص شدن تکلیف نفر اصلی صبر می کنم، اما کس دیگه ای ممکنه بگه مشکلی نیست و ویزای طرفو صادر کنه. کنار اومدن با شرایط شما بستگی به مسئول مربوطه داره. اما از نظر درخواست دادن، ایرادی نداره همزمان درخواست بدین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر ببخشید میشه همزمان اگه ویزای همراه در حال بررسی باشه برای ویزای شنگن هم وقت گرفت؟

سلام
    در خصوص مدارک جهت الحاق به همسر لطفا بنده را راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)