صفحه 104 از 269 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahinabasi نمایش پست ها
    سلام
    در خصوص مدارک جهت الحاق به همسر لطفا بنده را راهنمایی کنید
    اینجا .
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام

دوستان من و نامزد غیر رسمی ام هر دو برا یآلمان در مقطع کارشناسی ارشد اپلای کردیم ولی هموز هیچ کدوم پذیرش نگرفتیم. الان قصد داریم ازدواج کنیم. کسی میدونه متاهل شدن ما چه تاثیری روی روند اخذ ویزا میتونخ داشته باشه ؟ اگه متاهل بشیم هر دومون جدا جدا به عنوان دانشجویی که پذیرش گرفته میتونه ویزا بگیره و یا وضعیت تاهل اخذ ویزا رو سخت میکنه؟

موضوع دیگه اینکه اگه یکیمون پذیرش گرفت اون یکی میتونه به عنوان همراه درخواست بده؟ چه شرایطی دو طرف ( اونی که پذیرش گرفته و اونی که به عنوان همراه درخواست میده) باید داشته باشن؟
    فرض کنید یکی به صورت دانشجویی وارد آلمان شد و اون یکی به شکل همراه ، چون قصد هر دو ما موندن دایم در آلمانه آیا اجازه تحصیل به همراه در صورت اخذ پذیرش داده میشه؟

لطفا هر چی که مربوط به شرایط ماست رو برام توضیح بدید ، اینکه چه موانع و احتمالاتی رو باید لحاظ کنیم. اگه کار رو سخت میکنه کلا ازدواج نکنیم!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehh نمایش پست ها
    سلام

دوستان من و نامزد غیر رسمی ام هر دو برا یآلمان در مقطع کارشناسی ارشد اپلای کردیم ولی هموز هیچ کدوم پذیرش نگرفتیم. الان قصد داریم ازدواج کنیم. کسی میدونه متاهل شدن ما چه تاثیری روی روند اخذ ویزا میتونخ داشته باشه ؟ اگه متاهل بشیم هر دومون جدا جدا به عنوان دانشجویی که پذیرش گرفته میتونه ویزا بگیره و یا وضعیت تاهل اخذ ویزا رو سخت میکنه؟

موضوع دیگه اینکه اگه یکیمون پذیرش گرفت اون یکی میتونه به عنوان همراه درخواست بده؟ چه شرایطی دو طرف ( اونی که پذیرش گرفته و اونی که به عنوان همراه درخواست میده) باید داشته باشن؟
    فرض کنید یکی به صورت دانشجویی وارد آلمان شد و اون یکی به شکل همراه ، چون قصد هر دو ما موندن دایم در آلمانه آیا اجازه تحصیل به همراه در صورت اخذ پذیرش داده میشه؟

لطفا هر چی که مربوط به شرایط ماست رو برام توضیح بدید ، اینکه چه موانع و احتمالاتی رو باید لحاظ کنیم. اگه کار رو سخت میکنه کلا ازدواج نکنیم!!
    سلام
    1- تاهل شما تاثیر خاصی روی ویزاتون نداره. می تونین متاهل باشین و جداجدا درخواست ویزا بدین. مشکلی نیست (من خودم با همین روش اومدم).
    2- اگه ازدواج کرده باشین، اون یکی می تونه درخواست ویزای همراه بده. اونی که نفر اصلی هست باید پول کافی برای تامین هزینه ی دو نفر داشته باشه. خونه اش حداقل 24 متر باشه. اونی که می خواد بره ظاهرا باید A1 آلمانی رو داشته باشه. البته من دیده ام کسایی که اداره اقامت بهشون گفته چون تحصیلات دانشگاهی داره طرف، لازم نیست A1 رو هم داشته باشه. اما خب بگیرن بهتره.
    3- بستگی به ایالتتون داره که تبدیل ویزای همراه به دانشجویی رو انجام بده یا بگه باید از ایران اقدام کنین. ولی فکر می کنم به طور معمول انجام بده اداره اقامت و نفرستدتون ایران.
    4- توصیه ی خاصی ندارم، فقط یا ازدواج کنین، یا نکنین! یه جوری نشه که وسط پروسه برین ازدواج کنین که بعد باز مجبور بشین به همه جا اطلاع بدین آقا ما شرایطمون الان تغییر کرده. حالا باید چیکار کنیم؟

Junior Member

ممنون از راهنماییتون

فقط یه سوال دیگه اینکه من و نامزدم هر کدوممون 8000 یورو توی حسابمون توی ایران گذاشتیم واسه گواهی تمکین مالی که سفارت میخواد. اگه یکی پذیرش گرفت و رفت باید چقد پول با خودش ببره که بتونه اون یکی رو به عنوان همراه بیاره ؟ منظورم اینه که هزینه تامین مالی یه دانشجو و همراهش چقدر هست از نظر قوانین؟ و اینکه آیا 8000 یورو همراه هم باید در حساب آلمان بلاک بشه؟

Junior Member

سلام

دوستان ویزای بلند مدت الحاق به همسر برای چند ماه هست؟
    3ماهه هست یا 1ساله ؟

سلام دوستان

یک سوال داشتم. وقتی که آنلاین وقت رزرو میکنید، بعد از سابمیت کردن اطلاعات هیچ رسید یا کد پیگیری براتون ایمیل نمیشه؟ من امروز وقت گرفتم ولی بعد از سابمیت کردن هیچ چیز خاصی برام ایمیل نشدو این طبیعیه ؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط MOIENMOJABI نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوال داشتم. وقتی که آنلاین وقت رزرو میکنید، بعد از سابمیت کردن اطلاعات هیچ رسید یا کد پیگیری براتون ایمیل نمیشه؟ من امروز وقت گرفتم ولی بعد از سابمیت کردن هیچ چیز خاصی برام ایمیل نشدو این طبیعیه ؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    بعدش با کمی تاخیر، تا یک ساعت بعد ایمیل میاد.
    شما تونستی برای همراه وقت بگیری؟
    ساعت چند دقیقا؟
    من نیم ساعت هست با سه تا سیستم سعی کردم، نمیشه.

بله. 11:28 دقیقه به وقت آلمان. متاسفانه سایت رو زودتر باز کرده بودن. الیته به سختی گرفتم . هی قط می شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_hosseinioun نمایش پست ها
    بعدش با کمی تاخیر، تا یک ساعت بعد ایمیل میاد.
    شما تونستی برای همراه وقت بگیری؟
    ساعت چند دقیقا؟
    من نیم ساعت هست با سه تا سیستم سعی کردم، نمیشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehh نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون

فقط یه سوال دیگه اینکه من و نامزدم هر کدوممون 8000 یورو توی حسابمون توی ایران گذاشتیم واسه گواهی تمکین مالی که سفارت میخواد. اگه یکی پذیرش گرفت و رفت باید چقد پول با خودش ببره که بتونه اون یکی رو به عنوان همراه بیاره ؟ منظورم اینه که هزینه تامین مالی یه دانشجو و همراهش چقدر هست از نظر قوانین؟ و اینکه آیا 8000 یورو همراه هم باید در حساب آلمان بلاک بشه؟
    برای دو نفر، طرف باید 16000 یورو نشون بده.
    بلاک شدن یا نشدن پول بستگی به ایالتتون داره. از ایالت خودتون باید بپرسید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط einzig نمایش پست ها
    سلام

دوستان ویزای بلند مدت الحاق به همسر برای چند ماه هست؟
    3ماهه هست یا 1ساله ؟
    شما هر ویزایی رو از ایران بگیرین، اولش سه ماهه است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)