صفحه 105 از 269 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام دوستان
    برای ویزای پیوست به همسر بعد از اینکه 60 یورو پول و واریز میکنیم، باید دوباره فیش و ببریم برای آفیسر که باهامون مصاحبه کرد؟ یا باید فیش نزد خودمون بمونه؟

Junior Member

سلام ، خسته نباشید دوستان، من امروز به سفارت زنگ زدم و خانومی پاسخگو بود، بعد گفتن شماره پاسپورتم ، بهم گفتن مدارک رو تازه فرستادیم آلمان، هنوز جواب نیومده، کسی میتونه بهم بگه حدودا چقدر طول میکشه؟ من ده دسامبر نوبت سفارت برای پیوست به همسر داشتم، ممنون

Junior Member

Lightbulb پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_ نمایش پست ها
    سلام ، خسته نباشید دوستان، من امروز به سفارت زنگ زدم و خانومی پاسخگو بود، بعد گفتن شماره پاسپورتم ، بهم گفتن مدارک رو تازه فرستادیم آلمان، هنوز جواب نیومده، کسی میتونه بهم بگه حدودا چقدر طول میکشه؟ من ده دسامبر نوبت سفارت برای پیوست به همسر داشتم، ممنون

مگه مدارکتون ناقص بوده ؟؟ چون من یکی از اقوام موقع مصاحبه سفارت مدرک زبان نبرده بود و تو امتحان اول قبول نشده.. کمی طول کشیده تا مدرک برده و بعد بهش گفتن از زمانی که پرونده تکمیل باشه به جریان می‌افته...
    یکی از دوستامم کمتر از یک ما کارش طول کشید چون مدارک کامل تحویل سفارت داده بود

البته باز همه اینا ملاک نیست ... سفارت تصمیم گیرندست

Junior Member

من ده دسامبر نوبت سفارتم بود ، مدارکم کامل بود جز ترجمه ی طلاق همسرم که گفتن باید حتما دارالترجمه ی ایران انجام بده، ناقصی مدارک زدن و من سریع دنبال کار ترجمه رفتم و بیست و سوم دسامبر مدارکم کامل شد، الان واقعا نمیدونم چطور میشه، سوالم این بود اگه مدارک رو فرستاده باشن آلمان کار تو چه مرحله ایه؟ باید دو سه ماه دیگه هم صبر کنم؟؟؟ خیلی افسرده شدم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_ نمایش پست ها
    من ده دسامبر نوبت سفارتم بود ، مدارکم کامل بود جز ترجمه ی طلاق همسرم که گفتن باید حتما دارالترجمه ی ایران انجام بده، ناقصی مدارک زدن و من سریع دنبال کار ترجمه رفتم و بیست و سوم دسامبر مدارکم کامل شد، الان واقعا نمیدونم چطور میشه، سوالم این بود اگه مدارک رو فرستاده باشن آلمان کار تو چه مرحله ایه؟ باید دو سه ماه دیگه هم صبر کنم؟؟؟ خیلی افسرده شدم.
    معمولا کار تو آلمان دو سه ماه طول نمی کشه. یه ماه اینا بیشتر کار نداره. البته در واقع کاره که نیم ساعته! ولی خب باید دید کی نوبتتون میشه دیگه. معمولش همون یه ماه ایناست.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام.. کسی اطلاع داره برای ویزای بلندمدت (پیوستن به همسر) ، نیازی به ارسال دعوتنامه هم هست یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matilda324 نمایش پست ها
    سلام.. کسی اطلاع داره برای ویزای بلندمدت (پیوستن به همسر) ، نیازی به ارسال دعوتنامه هم هست یا نه؟
    نه نیازی نیست... فقط باید تو مدارکی که تحویل می‌دید ... کارت شناسایی و موقعیت اقامت همسر در آلمان قرار بدید

Junior Member

ممنونم از جوابتون.. یه سوال دیگه هم داشتم و اینکه مدرک زبان رو کی باید تحویل بدیم... و آیا قبل از تحویل دادن مدرک زبان کارمون به جریان میفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tu-Dortmund-MMT

نقل قول نوشته اصلی توسط matilda324 نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون.. یه سوال دیگه هم داشتم و اینکه مدرک زبان رو کی باید تحویل بدیم... و آیا قبل از تحویل دادن مدرک زبان کارمون به جریان میفته؟
    هر چه زودتر بهتر. ولی تا قبل بررسی پرونده تو المان تحویل بدین. چون بدون اون اداره مهاجرت المان اوکی رو به سفارت نمیده.

Junior Member

سلام دوستان عزیزم، کسی هست که الان مثل من در انتظار ویزای پیوست به همسر باشه؟ من ده دسامبر نوبت داشتم، بیست و سوم دسامبر پرونده ام تکمیل شده ولی همسرم تو آلمان که مراجعه میکنه متاسفانه میگن نیومده هنوز و احتمالا توی کلن در حال تقسیمه، خواستم ببینم از دوستان عزیز که شرایط مشابه دارن پیام بذارن و هم رو راهنمایی کنیم، ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)