صفحه 11 از 269 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mariras نمایش پست ها
    سلام
    من همسرم آلمان دانشجوی مستر هست و من هم به راحتی ویزای همراه گرفتم، مدرک A1 حتما باید داشته باشید، مدرک تحصیلی شما رو اصلا لازم ندارن و تاثیری تو ویزا نداره! من 2 هفته بعد از رفتن همسرم وقت مصاحبه داشتم، آدرس خونه ای که اجاره کرده بود و کپی ویزاش که مهر ورود خورده بود رو دادم چون اونموقع هنوز کارت اقامتش آماده نشده بود،اصلا سوال خاصی نپرسیدن و در حد 3 4 تا سوال ساده به آلمانی پرسیدن
    مدرک A1 هم 3 هفته بعدش که امتحان دادم رفتم تحویل دادم
    یه سری مطالبی اینجا خوندم که اصلا درست نبودن مثل اینکه فقط به کسی که همسرش دانشجوی دکتری باشه ویزای همراه میدن!!!
    اگه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم
    سلام
    من برای دکترا پذیرش دارم و با شوهرم همزمان برای ویزا اقدام کردیم که ایشون همراه من بیان. به نظر شما به شوهرم از اینجا ویزا میدن؟!

ApplyAbroad Hero

این موضوع در مورد همراه فقط به همسر پرداخته. من یک سوالی دارم: پذیرش دارم برای دکترا از آلمان. آیا می تونه مادرم به همراهم برای مدت محدود (کمتر از 3 ماه) باید آلمان؟ منظورم اینه که همراه من یا مثلا یکی دو هفته بعد من ویزا بگیره برای همراهی من به مدت محدود؟
    یا تنها راهش اینه که بعد از رفتن من خودش برای دیدار از بستگان درخواست ویزای شنگن کنه؟
    حالا فرضا به جای مادر، پدر، خواهر یا برادر فرقی می کنه؟
    متشکر
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1386 نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکترا پذیرش دارم و با شوهرم همزمان برای ویزا اقدام کردیم که ایشون همراه من بیان. به نظر شما به شوهرم از اینجا ویزا میدن؟!
    من همین هفته پیش با یه زوج آشنا شدم مثل شما که تازه 2 هفته است اومدن آلمان. هر 2 همزمان از ایران اقدام کردن و به هر 2 ویزا دادن

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    این موضوع در مورد همراه فقط به همسر پرداخته. من یک سوالی دارم: پذیرش دارم برای دکترا از آلمان. آیا می تونه مادرم به همراهم برای مدت محدود (کمتر از 3 ماه) باید آلمان؟ منظورم اینه که همراه من یا مثلا یکی دو هفته بعد من ویزا بگیره برای همراهی من به مدت محدود؟
    یا تنها راهش اینه که بعد از رفتن من خودش برای دیدار از بستگان درخواست ویزای شنگن کنه؟
    حالا فرضا به جای مادر، پدر، خواهر یا برادر فرقی می کنه؟
    متشکر
    والا المانو نمیدونم اما یه خانواده توا اتریش دیدم که پسره دانشجو بود و مادرش 6 ماه اونجا بود میخواست بعد از 6 ماه برگرده حتما المان هم میشه از سفارت بپرسین
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1386 نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکترا نمی دونم که دقیقا به چه صورته، اما به من گفته بودن که می تونیم برای مصاحبه تو 1 روز باهم بریم. مهم پرونده ی شماست که باید تشکیل بشه تا پرونده همسرتون به اون پیوست بشه

سلام
    من میخوام با همسرم به عنوان همراه برم . در قسمت 20 فرم اقامت که دلیل اقامت رو خواسته چی باید بنویسم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام با همسرم به عنوان همراه برم . در قسمت 20 فرم اقامت که دلیل اقامت رو خواسته چی باید بنویسم. ممنون
    accompanying my wife/hausband

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    من این فروم را خوندم ولی چند تا سوال هنوز دارم :
    1) اگه یکی برای دکتری آلمان پذیرش همراه با فاند یا بورس بگیره ، و بخواد همزمان برای همسرش هم برای ویزا اقدام کنه که با هم برن ، آیا باید برای همسرش 8000 یورو گواهی بده !!؟
    2) میشه اون 8000 یورو را معادل ریالی در یک حساب ایرانی گذاشت و گواهی گرفت و بعدش حساب را خالی کرد !؟ ( یعنی از یه نفر پول قرض کنیم بذاریم تو حساب ؛ بعد از دادن گواهی حساب را خالی کنیم ) !؟

خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1) اگه یکی برای دکتری آلمان پذیرش همراه با فاند یا بورس بگیره ، و بخواد همزمان برای همسرش هم برای ویزا اقدام کنه که با هم برن ، آیا باید برای همسرش 8000 یورو گواهی بده !!؟
    2) میشه اون 8000 یورو را معادل ریالی در یک حساب ایرانی گذاشت و گواهی گرفت و بعدش حساب را خالی کرد !؟ ( یعنی از یه نفر پول قرض کنیم بذاریم تو حساب ؛ بعد از دادن گواهی حساب را خالی کنیم ) !؟

خیلی ممنون
    معلومه فرومو خوب نخوندین!!
    1- بله، به ازای هر نفر باید جدا نشون بده که هزینه ی تحصیلش رو داره. البته اگه بورس شما کافی باشه یعنی بیش از (2 *670) فکر میکنم می تونین همونو به سفارت نشون بدین.
    2- اگر از روش 8000 یورو استفاده کنین، چهار بار این پولو لازم دارین:
    الف) موقع نشون دادن به سفارت
    ب) موقع گرفتن ویزا از سفارت
    ج) موقع رفتن از کشور (موقع خروج از کشور ممکنه بگن پولاتو ببینم، چون وقتی با این روش ویزا میگیرین، مشخص شده که ویزای شما مشروط به داشتن 8040 یورو همراهتون هست).
    د) موقع تمدید ویزا توی آلمان شما دوباره باید نشون بدین که هزینه ی زندگیتونو دارین، و باید 8040 یورو رو توی یه حساب (به احتمال زیاد) بلوکه کنین. بلوکه شدن یا نشدنش بستگی به ایالت داره ولی اکثر ایالت ها برای ویزای سال اول بلوکه می کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان

خیلی ممنون
    اگر بورستون بالای 1350 یورو در ماه است دیگه لازم نیست برا همسرتون هم پول بزارین. در غیر این صورت مابه التفاوتش رو به ازای 12 ماه باید بزارین.
    بله می شه بعد از گرفتن گواهی حساب رو خالی کرد اما بالاخره ممکنه هنگام ورود به آلمان ازتون این پول رو بخوان. اونجا باید نقد دستتون باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)