صفحه 110 از 269 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط matilda324 نمایش پست ها
    سلام.. این بیمه مسافرتی 90 روزه رو از کجا باید تهیه کنیم؟
    اکثر نمایندگی بیمه ها دارن.من از بیمه ایران گرفتم.۹۲ روز تا سقف ۳۰هزاار یورو قیمت ۲۳۹ت شد
    ویرایش توسط einzig : February 21st, 2016 در ساعت 05:53 PM

Junior Member

با سلام
    برای ویزای ازدواج مدارک باید انگلیسی ترجمه شود یا آلمانی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matilda324 نمایش پست ها
    با سلام
    برای ویزای ازدواج مدارک باید انگلیسی ترجمه شود یا آلمانی؟
    اگه ترجمه نکردید هنوز به نظرم آلمانی ترجمه کنید.من المانی ترجمه کردم.اینجوری دیگه مطمعا هستید که مشکلی پبش نمی یاد.

Junior Member

دوستان من امروز برای مصاحبه سفارت بودم... خواستم مراحل بگم برای دوستانی که هنوز به باجه‌های سفارت نرفتند...
    ساعت 10 وقت داشتم که اون ساعت کاملا فرمالیتست.... چون صف جلو سفارت بود... خوب مسلما هرکی زودتر می‌رفت سریع‌تر کارش انجام می‌شد.. مرحله اول بعد از عبور از نگهبان... یک نفر وقتتون چک می‌کنه... بعد کیف‌آرو نگاه می‌کنند و بعد وارد حیاط اول سفارت می‌شید... باجه سوم برای اقامتی‌آست... که به ترتیب می‌رین.. اونجا می پرسند که برای چی وقت گرفتید و می‌گن چه باجه‌ای برید... معمولا باجه 6 برای اقامتی‌آست.. بعد از اون وارد حیاط دوم می‌شید که ازتون موبایل می‌گیرند.. یادتون باشه تو حیاط نشینید به خیال اینکه صداتون می‌کنند چون امروز 2 نفر که ویزای شنگن می‌خواستند بگیرند به همین دلیل وقتشون گذشته بود... وارد ساختمون که شدید ... فکر نکیند که مثل بقیه باجه‌ها شماره‌هارو اعلام می‌کنند... باجه 6 صفی‌هه... که البته من به موقع فهمیدم...
    نکته مهم اینکه ترتیب و کامل بودن مدارک تو سرعت کار خیلی تاثیر داره... دوتا خانمی که جلوتر از من بودن هر دو مدارکشون ناقص بود و کلی هم وقت بقیه‌رو گرفتن و هم باعث شاکی شدن مسول باجه شدن...به نظر من کاملا حق داشت... اونا حتی باعث شدن من که ساعت 10 مثلا وقت داشتم تازه یک ربع به یک مصاحبه بشم... چون ساعت 12 وقت ناهارشون هست...
    دوستانی که می‌گفتند ترجمه شناسنامه‌ها لازم نیست به نظرم بودنش تو مدارک خیلی بهتر از این که فقط کپی شناسنامه‌ها باشه
    اگه همسرتون اقامت داره... تو مدارک همسر هم کپی پاسپورت آلمانی و هم ausweis بذارید....
    و نکته دیگه اینکه کسانی که مدرک A1 دارند ازشون به آلمانی هم سوال می‌پرسن.. و اینکه اگر همسر پاس آلمانی داشته باشه پرداخت 60 یورو شاملشون نمیشه

Junior Member

سلام عزیزان ، امیدوارم همه پر انرژی و شاد باشین ، پرونده ی من به شهر موورد نظر که هامبورگ هست و محل اقامت همسرم در تاریخ دوازدهم فوریه رسیده و همسرم رو که پاس آلمانی داره با یه سری گواهی بیمه و چیزایی که نیاز بود به اداره مهاجرت تحویلل داده مسئول باجه و لی گفتن اسکن اصل مدارک من سه هفته دیگه میاد ، یعنی از دوازدهم فوریه سه هفته بگذره ، بعد اگه مشکلی حین برسی بود نامه فرستاده میشه در خونه همسر م، بخدا دیگه زبون و عاجر
    ز شدم ، خیلی روال سختیه ، اصلا نمیدونم کی ویزا میاد ، بلیط بگیریم ؟ کلا فقط از ده دسامبر تا الان فقط انتظار و افسردگی ، توروخدا کسی از عزیزان اطلاعات داره بگه ؟ ممنون میشم

Junior Member

دوستانی که اخیرا جواب ویزای پیوست به همسر گرفتن ممنون میشیم که زمان مراجعه و مدت زمان نتیجه ویزا رو اینجا بنویسن.خیلی کمک میشه به بقیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_ نمایش پست ها
    سلام عزیزان ، امیدوارم همه پر انرژی و شاد باشین ، پرونده ی من به شهر موورد نظر که هامبورگ هست و محل اقامت همسرم در تاریخ دوازدهم فوریه رسیده و همسرم رو که پاس آلمانی داره با یه سری گواهی بیمه و چیزایی که نیاز بود به اداره مهاجرت تحویلل داده مسئول باجه و لی گفتن اسکن اصل مدارک من سه هفته دیگه میاد ، یعنی از دوازدهم فوریه سه هفته بگذره ، بعد اگه مشکلی حین برسی بود نامه فرستاده میشه در خونه همسر م، بخدا دیگه زبون و عاجر
    ز شدم ، خیلی روال سختیه ، اصلا نمیدونم کی ویزا میاد ، بلیط بگیریم ؟ کلا فقط از ده دسامبر تا الان فقط انتظار و افسردگی ، توروخدا کسی از عزیزان اطلاعات داره بگه ؟ ممنون میشم
    من فکر کنم چون شما یکی از شهرهای بزرگ آلمان می‌خواید برید و اینکه تو اون شهر خارجی هم زیاد است رسیدگی به پروندتون بیشتر طول می‌کشه وگرنه من دیدم که یه ماهه هم کار کسی درست شده... البته به نظر من شانس هم بی تاثیر نیست... به نظر من واسه گرفتن بلیط عجله نکنید.. زمانی که ویزا بیاد و شمارو خواستن اونجا ازتون می‌پرسن تاریخ ویزارو از کی بزنند

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط RomRom نمایش پست ها
    دوستان من امروز برای مصاحبه سفارت بودم... خواستم مراحل بگم برای دوستانی که هنوز به باجه‌های سفارت نرفتند...
    ساعت 10 وقت داشتم که اون ساعت کاملا فرمالیتست.... چون صف جلو سفارت بود... خوب مسلما هرکی زودتر می‌رفت سریع‌تر کارش انجام می‌شد.. مرحله اول بعد از عبور از نگهبان... یک نفر وقتتون چک می‌کنه... بعد کیف‌آرو نگاه می‌کنند و بعد وارد حیاط اول سفارت می‌شید... باجه سوم برای اقامتی‌آست... که به ترتیب می‌رین.. اونجا می پرسند که برای چی وقت گرفتید و می‌گن چه باجه‌ای برید... معمولا باجه 6 برای اقامتی‌آست.. بعد از اون وارد حیاط دوم می‌شید که ازتون موبایل می‌گیرند.. یادتون باشه تو حیاط نشینید به خیال اینکه صداتون می‌کنند چون امروز 2 نفر که ویزای شنگن می‌خواستند بگیرند به همین دلیل وقتشون گذشته بود... وارد ساختمون که شدید ... فکر نکیند که مثل بقیه باجه‌ها شماره‌هارو اعلام می‌کنند... باجه 6 صفی‌هه... که البته من به موقع فهمیدم...
    نکته مهم اینکه ترتیب و کامل بودن مدارک تو سرعت کار خیلی تاثیر داره... دوتا خانمی که جلوتر از من بودن هر دو مدارکشون ناقص بود و کلی هم وقت بقیه‌رو گرفتن و هم باعث شاکی شدن مسول باجه شدن...به نظر من کاملا حق داشت... اونا حتی باعث شدن من که ساعت 10 مثلا وقت داشتم تازه یک ربع به یک مصاحبه بشم... چون ساعت 12 وقت ناهارشون هست...
    دوستانی که می‌گفتند ترجمه شناسنامه‌ها لازم نیست به نظرم بودنش تو مدارک خیلی بهتر از این که فقط کپی شناسنامه‌ها باشه
    اگه همسرتون اقامت داره... تو مدارک همسر هم کپی پاسپورت آلمانی و هم ausweis بذارید....
    و نکته دیگه اینکه کسانی که مدرک A1 دارند ازشون به آلمانی هم سوال می‌پرسن.. و اینکه اگر همسر پاس آلمانی داشته باشه پرداخت 60 یورو شاملشون نمیشه
    ممنون از توضیحاتتون. اما همسر من A1 داشت ولی هیچ سؤالی ازش به آلمانی نپرسیدن.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    والاا منم فکر می‌کردم ازم سوالی نمی‌پرسن... ولی یهو غافلگیر شدم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    سلام.
    همسر من 28 فوریه مصاحبه پیوست داشت. ازش سؤال زبان در حد معرفی خودش پرسیدن. البته دیدم از یکی دیگه پرسیدن که آلمانی توضیح بده میخوای توی آلمان زندگی کنی! اونم فقط به آلمانی گفت می خوام با شوهرم زندگی کنم! همین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)