صفحه 111 از 269 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت دانشگاه فردوسی

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام خسته نباشید
    من ی سوال داشتم اگر میشه پاسخ بدید. من با ویزای پیوست به همسر قصد اقدام به المان رفتن رو دارم. اگر بخام بعد از چند ماه زندگی کردن اونجا پذیرش بگیرم برای دانشگاه و درس بخونم باز هم باید برای تحصیلم اون مقدار پول مشخص شده رو بلوکه کنم ؟ یا چون نوع ویزام پیوست هست نیازی نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

کاربران گرامی همه پست های مرتبط به وقت گرفتن از سفارت حذف شدند. برای این منظور سوالهای خود را در تابپک مربوطه مطرح کنید.

با تشکر
    مدیریت ApplyAbroad
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nn1371 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من ی سوال داشتم اگر میشه پاسخ بدید. من با ویزای پیوست به همسر قصد اقدام به المان رفتن رو دارم. اگر بخام بعد از چند ماه زندگی کردن اونجا پذیرش بگیرم برای دانشگاه و درس بخونم باز هم باید برای تحصیلم اون مقدار پول مشخص شده رو بلوکه کنم ؟ یا چون نوع ویزام پیوست هست نیازی نیست؟
    بله نیازه که هزینه ی زندگیتون رو نشون بدین. نشون دادن داشتن هزینه ی زندگی ارتباطی به نوع اقامت شما نداره. مادامی که اقامت دائم ندارین، باید به سفارت نشون بدین که هزینه تونو دارین، چه همراه باشین، چه دانشجو. اما بلوکه شدنش بستگی به ایالتتون داره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

دوستان من قرارداد دانشجوییم اومده و برای 6 ماه میخوام برم المان. خووم الان ایران نیستم و از همینجایی که هستم باید اقدام کنم برای ویزای دانشجویی المان و خانومم هم همزمان با من از ایران میخواد اقدام کنه برای ویزای همراه. قبلا سوالی پرسیده بودم در مود اینکه ایا من از اینجا و خانومم از ایران میتونیم همزمان اقدام کنیم برای ویزای المان که دوستان گفتن بله میشه اما سوالی که الان دارم اینکه ایا ویزای ما میتونه همزمان صادر بشه؟ یعنی قبل از اینکه من خودم برم المان؟ یا نه اول من باید خودم المان برسم بعد پرونده ی ویزای خانومم به جریان بیافته. ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط brad11alpha نمایش پست ها
    دوستان من قرارداد دانشجوییم اومده و برای 6 ماه میخوام برم المان. خووم الان ایران نیستم و از همینجایی که هستم باید اقدام کنم برای ویزای دانشجویی المان و خانومم هم همزمان با من از ایران میخواد اقدام کنه برای ویزای همراه. قبلا سوالی پرسیده بودم در مود اینکه ایا من از اینجا و خانومم از ایران میتونیم همزمان اقدام کنیم برای ویزای المان که دوستان گفتن بله میشه اما سوالی که الان دارم اینکه ایا ویزای ما میتونه همزمان صادر بشه؟ یعنی قبل از اینکه من خودم برم المان؟ یا نه اول من باید خودم المان برسم بعد پرونده ی ویزای خانومم به جریان بیافته. ممنونم
    بالقوه بله می تونه. اما بالفعلش هیچ تضمینی براش نیست. ممکنه مسئول بررسی پرونده تون دو نفر متفاوت باشن و زمانی که به پرونده هاتون رسیدگی می کنن متفاوت باشه. ضمن اینکه بعضی جاها هم هستن که اصرار دارن حتما شما اول آلمان باشین و خونه ی لازم (حداقل 24 متر) رو داشته باشین، بعد پرونده ی خانومتونو بررسی کنن. ولی خب این کاملا ایالتی هست دیگه.

Junior Member

میشه لطفا راهنمایی کنید منظور از ترجمه رسمی (ویزای پیوسستن به خانواده) گرفتن مهر دادگستری و امورخارجه هم هست؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط matilda324 نمایش پست ها
    میشه لطفا راهنمایی کنید منظور از ترجمه رسمی (ویزای پیوسستن به خانواده) گرفتن مهر دادگستری و امورخارجه هم هست؟
    تا جایی که اطلاع دارم، هر مدرکی که قراره فرستاده بشه آلمان و سفارت آلمان تو تهران ازتون میگیره، به مهر دادگستری، وزارت خارجه و هم چنین تایید توسط سفارت آلمان تو تهران نیاز داره. چون تو آلمان مدرکی معتبره که مهر سفارت آلمانو داشته باشه. مهر سفارت آلمانو هم روی مدرکی می زنن که مهر وزارت خارجه داشته باشه.

بچه ها من یک ماه دیگه 3 روزه میرم اتریش و 2 ماه دیگه به مدت 6 ماه میرم المان و میخواستم بدونم با ویزای شنگنی که برای اتریش میگیرم ایا میتونم دیگه برای المان ویزا نگیرم و برم توی المان ویزام رو تمدید کنم برای 6 ماه؟ ایا این ارتباطی به ویزای خانومم که میخواد برای المان اقدام کنه میتونه داشته باشه؟ ممنونم

Junior Member

1.میگن وقتی پذیرش مشروط میگیری نمیشه همزمان زن و شوهر ویزا بگیرن، آیا درسته؟؟
    2. در صورتی سفارت همزمان ویزا میده، که بشه با هم از کشور خارج بشیم که همسرم باید آزمون تست داف با نمره خوب رو داشته باشه که مستقیم وارد دانشگاه بشه و دانشجوی رسمی باشه، آیا صحت داره؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط brad11alpha نمایش پست ها
    بچه ها من یک ماه دیگه 3 روزه میرم اتریش و 2 ماه دیگه به مدت 6 ماه میرم المان و میخواستم بدونم با ویزای شنگنی که برای اتریش میگیرم ایا میتونم دیگه برای المان ویزا نگیرم و برم توی المان ویزام رو تمدید کنم برای 6 ماه؟ ایا این ارتباطی به ویزای خانومم که میخواد برای المان اقدام کنه میتونه داشته باشه؟ ممنونم
    تا جایی که میدونم ویزای شنگن قابل تبدیل به هیچ ویزایی نیست. با ویزای شنگن می تونین برین آلمان، اما وقتی برین درخواست بدین که ویزاتونو تمدید کنن، بهتون میگن باید برگردین از ایران درخواست بدین، چون ویزاتون شنگنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)