صفحه 114 از 269 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام دوستان
    کی میدونه وقتی جواب مثبت ویزای همراه رو میدن چقدر طول میکشه تا به من زنگ بزنن
    وکیل من چند روزه پیش تماس گرفته و بهش گفتن پرونده ما بسته شده و جواب مثبت دادن ولی نامه ای به همسرم و یا وکیل ندادن
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

دوستان کسی میدونه آیا روز مصاحبه ی همسر برای ویزای همراه، اصل شناسنامه ی شوهر هم حتما باید باشه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط brad11alpha نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه آیا روز مصاحبه ی همسر برای ویزای همراه، اصل شناسنامه ی شوهر هم حتما باید باشه یا نه؟
    سلام
    بله بهتره که اصل تمام مدارک رو همراه داشته باشید شناسنامه ها سند ازدواج و هر چیزی که توی چک لیست گفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    سلام
    بله بهتره که اصل تمام مدارک رو همراه داشته باشید شناسنامه ها سند ازدواج و هر چیزی که توی چک لیست گفته شده
    من معذرت میخوام ولی سوال من دقیقا اینکه آیا وجود اصل شناسنانه ی همسر حتما لازم هست؟ در اینکه بهتره اصل شناسنامه باشه اصلا شکی وجود نداره اما میخوام بدونم کسی میدونه آیا الزامی به وجود اصل شناسنامه هست یا خیر؟ چون من تا جایی که یادم هست توی فروم خوندم بعضی ها گفته بودن اصل شناسنامه همراهشون بوده اما کسی نگاه نکرده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط brad11alpha نمایش پست ها
    من معذرت میخوام ولی سوال من دقیقا اینکه آیا وجود اصل شناسنانه ی همسر حتما لازم هست؟ در اینکه بهتره اصل شناسنامه باشه اصلا شکی وجود نداره اما میخوام بدونم کسی میدونه آیا الزامی به وجود اصل شناسنامه هست یا خیر؟ چون من تا جایی که یادم هست توی فروم خوندم بعضی ها گفته بودن اصل شناسنامه همراهشون بوده اما کسی نگاه نکرده.
    سلام.. من دوم عید وقت مصاحبه داشتم و اصل شناسنامه دو طرف رو نگاه کردن

بچه ها من ویزای دانشجویی رو گرفتم و یک ماه دیگه تازه المان میرم. میخواستم بدونم ایا تخمینی دارین از اینکه اگه خانومم از ایران برای ویزای همراهش اقدام کنه چند وقته میتونه بگیره؟

Junior Member

سلام دوستان. من حدود دو هفته است که برا فرصت اومدم آلمان و ویزام هم از نوع اقامت بلند مدته. البته تاریخ شروع ویزام حدود 20 روز قبل اومدنم خورده بود. 4روز قبل اومدن من خانم و دخترم برای پیوست به خانواده تو سفارت آلمان در تهران مصاحبه داشتن که خودمم حضور داشتم و علاوه بر مدارکشون کپی ویزای منم گرفتن. یک هفته بعد اومدنم به آلمان اداره اقامت اینجا یه برگه برام میل کرد که من تو شهر رجیستر شدم و آدرس آپارتمانمم توش نوشته بود که اونم بلافاصله رسوندیم به سفارت آلمان تو تهران. تو دانشگاهم به طور کامل ثبتنام شدم.
    سوالم اینه که چقدر طول میکشه کارهای خانوادم درست بشه؟ آیا من میتونم از اینجا یه مقدار تو کارشون تسریع ایجاد کنم؟ آییا قبل اومدنشون من باید حساب بلوکه شده ایجاد کنم؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعیی داره در رابطه با کارهایی که میتونم انجام بدم برای زودتر اومدنشون بهم بده.

جسته گریخته از وبسایت سفارت، نکته های دوستان و ... یه چیزایی دستگیرم شده اما کسی هست که لیست کامل مدارک مورد نیاز برای ویزای همراه رو دوباره اینجا بذاره؟

Junior Member

سلام
    1-تکمیل فرم application که تو سایت هستش. ( اگه فرزند هم دارید برای اونم باید حداگانه تکمیل کنید)
    2-پاسپورت همراه. بازم اگه فرزند دارید برا اونم میخان که البته تو سایت نوشته نشده و ترجمه شناسنامه فرزند و اصل شناسنامه زن و شوهر که نیاز به ترجمه نداره
    3- ترجمه سند ازدواج
    4- نوشته مدرک زبان، ولی از من درخواست نکردن و البته از یکی دیگه از دوستان هم نخواستن. ولی اگه مدرک تحصیلی همراه ترجمه بشه خوبه.
    5- اگر ویزای خودتونم اومده که کپی اونم میخوان
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan21 نمایش پست ها
    سلام
    1-تکمیل فرم application که تو سایت هستش. ( اگه فرزند هم دارید برای اونم باید حداگانه تکمیل کنید)
    2-پاسپورت همراه. بازم اگه فرزند دارید برا اونم میخان که البته تو سایت نوشته نشده و ترجمه شناسنامه فرزند و اصل شناسنامه زن و شوهر که نیاز به ترجمه نداره
    3- ترجمه سند ازدواج
    4- نوشته مدرک زبان، ولی از من درخواست نکردن و البته از یکی دیگه از دوستان هم نخواستن. ولی اگه مدرک تحصیلی همراه ترجمه بشه خوبه.
    5- اگر ویزای خودتونم اومده که کپی اونم میخوان
    موفق باشید
    آیا اخرین مدرک تحصیلی همراه در روز مصاحبه ی همراه لازم هست؟ توی مدارک خواسته شده در وبسایت سفارت که همچین چیزی نیست اما میخوام مطمن شم که لازم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)