صفحه 115 از 269 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

دوستان من ویزای دکتریم اومده و همسرم هم تا چند وقت دیگه برای ویزای همراه میخواد اقدام کنه، مدرک دانشگاهی هم ندارن. سوالی که دارم اینکه آیا روز مصاحبه مدرک زبان آلمانی رو حتما ازش میخوان؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    همسر من 28.2 مصاحبه داشت برای پیوست به خانواده. الان دو ماه گذشته و چون خبری از سفارت نشد ایمیل زدم و ازشون سؤال کردم و وضعیت ویزای همسرم چی شده.
    فقط یه جمله جواب دادن که :
    We had send your documents on 07.03.2016.
    یعنی الان دو ماهه که مدارک همسرم آلمان هست و من باید برم پیگیری کنم اینجا؟ و اینکه کجا باید برم؟
    ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام. منم 3آپریل خانمم مصاحبه داشته که هنوز هیچ خبری نشده. اتفاقا دیروز رفتم اداره مهاجرت اینجا که پیگیری کنم. آنقدر شلوغ بود که بیخیال شدم. باید نوبت میگرفتیم و صف و... و متاسفانه جوابی نگرفتم. البته من هنوز یک ماه مونده تا زمان مقرر، که البته نامه پلیس و مالبات برا خودم اومده ولی هنوز کارت اقامتم نیومده. تا اونجایی که من اطلاع دارم باید از اداره Auslaenderbehorede یا Authority foreign اون شهر پیگیری کنید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan21 نمایش پست ها
    سلام. منم 3آپریل خانمم مصاحبه داشته که هنوز هیچ خبری نشده. اتفاقا دیروز رفتم اداره مهاجرت اینجا که پیگیری کنم. آنقدر شلوغ بود که بیخیال شدم. باید نوبت میگرفتیم و صف و... و متاسفانه جوابی نگرفتم. البته من هنوز یک ماه مونده تا زمان مقرر، که البته نامه پلیس و مالبات برا خودم اومده ولی هنوز کارت اقامتم نیومده. تا اونجایی که من اطلاع دارم باید از اداره Auslaenderbehorede یا Authority foreign اون شهر پیگیری کنید.
    موفق باشید
    دوست عزیز نگران نباشید.جواب ویزای همراه من هم ۲.۵ اومد.
    وقتی ۲ماه گذشت پیگیری کردم. گفتن جواب نیومده از شهر مربوطه و پرسیدم اگه جواب بیاد چند وقت بعد با من تماس میگیرید گفتن بستگی به حجم کاری سفارت داره.
    پرونده هایی که به عید خوردن همه طولانی تر شدن.نگران نباشید.

Junior Member

سلام
    همسر من دانشجوي ترم آخر ارشد در اشتوتگارت هست و قصد ادامه تحصيل در مقطع دكترا را دارد،مدارك دانشگاهي من در ايران بعد از ددلان اين ترم آماده مي شود، مي خواستم بدونم من مي تونم الان درخواست پيوستن به همسر بدهم و بعد از تقريبا ٦ ماه ويزام رو از همان آلمان تغيير دهم؟
    و اينكه با اين نوع ويزا اجازه كار كردن در ايالت بادن وجود دارد؟اگر دارد چند ساعت!
    ممنون ميشم اگه از اطلاعات و تجربياتتان استفاده كنم.

Banned

کسی تجربه ویزای همراه برای کودک زیر 5 سال داشته؟
    لطفا راهنمایی کنید که ویزا میدن یا نه ؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط atghia نمایش پست ها
    سلام
    همسر من دانشجوي ترم آخر ارشد در اشتوتگارت هست و قصد ادامه تحصيل در مقطع دكترا را دارد،مدارك دانشگاهي من در ايران بعد از ددلان اين ترم آماده مي شود، مي خواستم بدونم من مي تونم الان درخواست پيوستن به همسر بدهم و بعد از تقريبا ٦ ماه ويزام رو از همان آلمان تغيير دهم؟
    و اينكه با اين نوع ويزا اجازه كار كردن در ايالت بادن وجود دارد؟اگر دارد چند ساعت!
    ممنون ميشم اگه از اطلاعات و تجربياتتان استفاده كنم.
    سلام
    قوانین شهر به شهر همه متفاوته، فقط به ایالت نیست. یا شاید حتی بهتر باشه بگم مسئول به مسئول!
    اما من تجربه ی یکی دیگه از شهرهای بادن وورتمبرگ رو دارم و بر اساس اون میگم شما الان می تونین درخواست ویزای همراه بدین و بعد می تونین با ویزای همراه تحصیل کنین و اصلا نیازی به تبدیل ویزا ندارین. البته در اون صورت، ویزای شما تا زمانی که ویزای همسرتون معتبر باشه معتبره، پس اگه یه جوری شد که لازم شد، بهتره ویزای خودتون رو تبدیل به دانشجویی کنین و برای این کار لازم نیست برگردین ایران. از همین جا می تونین این کارو بکنین.
    با ویزای همراه ایالت بادن وورتمبرگ شما اجازه ی کار تمام وقت دارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    قوانین شهر به شهر همه متفاوته، فقط به ایالت نیست. یا شاید حتی بهتر باشه بگم مسئول به مسئول!
    اما من تجربه ی یکی دیگه از شهرهای بادن وورتمبرگ رو دارم و بر اساس اون میگم شما الان می تونین درخواست ویزای همراه بدین و بعد می تونین با ویزای همراه تحصیل کنین و اصلا نیازی به تبدیل ویزا ندارین. البته در اون صورت، ویزای شما تا زمانی که ویزای همسرتون معتبر باشه معتبره، پس اگه یه جوری شد که لازم شد، بهتره ویزای خودتون رو تبدیل به دانشجویی کنین و برای این کار لازم نیست برگردین ایران. از همین جا می تونین این کارو بکنین.
    با ویزای همراه ایالت بادن وورتمبرگ شما اجازه ی کار تمام وقت دارین.
    خيلي ممنون از پاسختان
    براي درخواست ويزاي همراه بايد قبل از گرفتن ويزا مسكن داشته باشيم؟
    الان همسر بنده در وگه زندگي مي كنند! حتما بايد يك خانه داشته باشيم؟يا فعلا من هم به فرض مي توانم يك اتاق اجاره كنم و وقتي رسيدم اشتوتگارت با همسرم دنبال خانه بگردم؟ تو مدارك سفارت آلمان چيزي در اين موضوع نوشته نشده اما از كامنت دوستان متوجه شدم كه به منزل گويا نياز است! و اينكه شما ميدونين تقريبا چه مدت زمان گرفتن وبزا طول مي كشد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط atghia نمایش پست ها
    خيلي ممنون از پاسختان
    براي درخواست ويزاي همراه بايد قبل از گرفتن ويزا مسكن داشته باشيم؟
    الان همسر بنده در وگه زندگي مي كنند! حتما بايد يك خانه داشته باشيم؟يا فعلا من هم به فرض مي توانم يك اتاق اجاره كنم و وقتي رسيدم اشتوتگارت با همسرم دنبال خانه بگردم؟ تو مدارك سفارت آلمان چيزي در اين موضوع نوشته نشده اما از كامنت دوستان متوجه شدم كه به منزل گويا نياز است! و اينكه شما ميدونين تقريبا چه مدت زمان گرفتن وبزا طول مي كشد؟
    1- بله، باید یه خونه ی حداقل 24 متری داشته باشین.
    2- باید متراژ خونه شون 24 متر باشه. اینکه wg است یا چیز دیگه مهم نیست. مهم متراژی هست که تو قراردادشون نوشته شده. ضمن اینکه فکر می کنم لازمه اجازه ی صاحبخونه رو هم نشون بدن که شما مجاز هستین برین اونجا. اما در موردش مطمئن نیستم.
    3- زمانش خیلی فرد به فرد متفاوته. بستگی داره چقدر سر مسئول مربوطه تون تو اون دوره شلوغ باشه و چقدر درخواست داده باشن. اصلا نمیشه براش تعداد روزی مشخص کرد.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان ،يه سوال براى درخواست پيوست به همسر وكيلم كه نامه زده به اداره خارجيها برا جواب گقتن ،دوم مى ٢/٥ ويزامو فرستادن سفارت اما من سفارت كه زنگ ميزنم مييگه جوابى براى ما نيومده ،ما كجا بايد پيگير جواب ويزامون باشيم ؟كسى ميتونه راهنمايي كنه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)