صفحه 127 از 269 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    دوست عزيز! در صورت ايراني بودن سند ازدواج هيچ نيازي به ترجمه نيست. فقط كپي و اصل شناسنامه زوج همراهتون باشه.
    اگر سند ازدواج ايراني باشه حتما بايد تجربه بشه و به تاييد برسه و شناسنامه هر دو طرف هم بايد ترجمه بشه ولي اينكه تاييد ترجمه شناسنامه لازم هست يا نه رو نميدونم چون خودم تاييد كردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    مطمئن هستید؟ سند ازدواج ترجمه و تایید سفارت باید بشه و همچنین یک نسخه کپی از کلیه صفحات ترجمه شده هم هست و پشت صفحه که مهر و تایید سفارت انجام شده هم باید تو کپی باشه و تاییدیه نباید بیش از یک سال گذشته باه
    اما نیاز به تایید ترجمه شناسنامه نیست. اما شناسنامه طرفین رو میخواد و تا حدی فکرمیکنم ترجمه تایید نشده شاسنامه ها رو بخواد اما مطمئن نیستم(ولی ما امروز برای این کار سفارت بودیم و ترجمه شاسنامه ها رو داشتیم و گفت نیازی به تایید سفارت نیست)
    اگر سند ازدواج ایرانی نباشد یک نسخه اصل و یک نسخه کپی کامل از ترجمه تایید شده شناسنامه ها هم نیاز هست.
    این هم فرم مخصوص پیوست هست:
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...Ehepartner.pdf
    من خودم به خاطر اينكه هر دو شناسنامه رو ترجمه نكرده بودم يك هفته كارم عقب افتاد و سفارت حاضر نشد بدون ترجمه رسمي هر دو شناسنامه، سند ازدواج ايراني من رو تاييد كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya21 نمایش پست ها
    من خودم به خاطر اينكه هر دو شناسنامه رو ترجمه نكرده بودم يك هفته كارم عقب افتاد و سفارت حاضر نشد بدون ترجمه رسمي هر دو شناسنامه، سند ازدواج ايراني من رو تاييد كنه
    آها. من امروز سفارت بودم برای تایید و ترجمه شناسنام ها رو گفت تایید نمیخواد ولی دیگه نپرسیدم حتما خود ترجمه ها رو میخواد یا نه. ممنون
    فقط چیزایی که تو اون فرم هست رو میخوان دیگه؟ چیزایی مثل رزومه و اینا رو میخواد؟ یا انگیزه نامه!

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya21 نمایش پست ها
    اگر سند ازدواج ايراني باشه حتما بايد تجربه بشه و به تاييد برسه و شناسنامه هر دو طرف هم بايد ترجمه بشه ولي اينكه تاييد ترجمه شناسنامه لازم هست يا نه رو نميدونم چون خودم تاييد كردم
    لطفا با دقت مطالعه کنید. با اطلاعات اشتباه باعث میشیم که دوستانمون هزینه های بی مورد داشته باشن!
    شناسنامه طرفین ازدواج

درصورتیکه سند ازدواج ایرانی نباشد،یک نسخه اصل و یک نسخه کپی کامل ا ز ترجمه رسمی شناسنامه ها که توسط سفارت تایید شده باشد، الزامی است.

...Move and the way will open

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    لطفا با دقت مطالعه کنید. با اطلاعات اشتباه باعث میشیم که دوستانمون هزینه های بی مورد داشته باشن!
    شناسنامه طرفین ازدواج

درصورتیکه سند ازدواج ایرانی نباشد،یک نسخه اصل و یک نسخه کپی کامل ا ز ترجمه رسمی شناسنامه ها که توسط سفارت تایید شده باشد، الزامی است.

دقیقا همینطوره که شما میفرمایید: دوستمون پرسیدن باید سند ازدواج و شناسنامه ها ترجمه و تایید بشند یا خیر و جواب شما این بود:
    "
    دوست عزيز! در صورت ايراني بودن سند ازدواج هيچ نيازي به ترجمه نيست. فقط كپي و اصل شناسنامه زوج همراهتون باشه."

شاید کمی گنگ بود اما با توضیح کاملتر و همونطور که خودتون فرمودید با استناد به اطلاعیه سفارت بهتره گفت اگر سند از دواج ایرانی باشد، باید سند ازدواج ترجمه شده و به تایید سفارت برسد.
    اما در مورد شناسنامه ها من امروز سفارت بودم و ترجمه شناسنامه ها رو داشتم واصلا دقیقا نمیدوستم که میخوان یا نه اما گفتن نیازی به تاییدشون نیست(ولی نگفتن کلا نیازی به ترجمه شناسنامه ها هم نیست)
    دوست عزیز pooya فرمودن که شناسنامه هاشون بدون ترجمه بود و کارشون عقب افتاد که خب من به شخصه تجربه ای نداشتم اما اگر ایشون با اطمینان این حرف رو میزنن، ترجیه بنده اینست که این هزینه ناچیز رو برای ترجمه شناسنامه ها بدم و به مشکل برنخورم

Junior Member

آها. من امروز سفارت بودم برای تایید و ترجمه شناسنام ها رو گفت تایید نمیخواد ولی دیگه نپرسیدم حتما خود ترجمه ها رو میخواد یا نه. ممنون
    فقط چیزایی که تو اون فرم هست رو میخوان دیگه؟ چیزایی مثل رزومه و اینا رو میخواد؟ یا انگیزه نامه!
    براي تاييد سند ازدواج چون سند شما ترجمه شده بايد باشه و اطلاعات شناسنامه اي هر دو طرف رو با اطلاعات ثبت شده روي سند بايد چك كنن ترجمه شناسنامه رو لازم دارن
    مدارك لازم براي همراه اين ها هستن:
    ١- فايل نامبر متقاضي اصلي(همسر)
    ٢- پاسپورت
    ٣- فرم اقامت
    ٤- عكس
    ٥- سند ازدواج( ترجمه- كپي-اصل)
    ٦- شناسنامه ها( ترجمه- كپي- اصل) البته من كپي فارسي هم داده گرفته بودم كه لازم شد اتفاقا
    ٧- نامه پذيرش همسر- كپي
    ٨- مدرك زبان( جديدا اگر نداشته باشين ميگن ميتونين برين آلمان و اونجا امتحان بدين كه در مورد ما همين حرفو زدن)
    ٩- حساب بانكي اصل و كپي ٢ سري
    ١٠- آخرين مدرك تحصيلي( از ما نخواستن البته)
    ١١- رزومه
    ١٢- پول نقد ٦٠ يورو براي هزينه ويزا
    تا ميتونيد هم كپي اضافه ببريد و مرتب بذاريد كه اگر لازم شد سريع ارائه كنيد

دقیقا همینطوره که شما میفرمایید: دوستمون پرسیدن باید سند ازدواج و شناسنامه ها ترجمه و تایید بشند یا خیر و جواب شما این بود:
    "
    دوست عزيز! در صورت ايراني بودن سند ازدواج هيچ نيازي به ترجمه نيست. فقط كپي و اصل شناسنامه زوج همراهتون باشه."

شاید کمی گنگ بود اما با توضیح کاملتر و همونطور که خودتون فرمودید با استناد به اطلاعیه سفارت بهتره گفت اگر سند از دواج ایرانی باشد، باید سند ازدواج ترجمه شده و به تایید سفارت برسد.
    اما در مورد شناسنامه ها من امروز سفارت بودم و ترجمه شناسنامه ها رو داشتم واصلا دقیقا نمیدوستم که میخوان یا نه اما گفتن نیازی به تاییدشون نیست(ولی نگفتن کلا نیازی به ترجمه شناسنامه ها هم نیست)
    دوست عزیز pooya فرمودن که شناسنامه هاشون بدون ترجمه بود و کارشون عقب افتاد که خب من به شخصه تجربه ای نداشتم اما اگر ایشون با اطمینان این حرف رو میزنن، ترجیه بنده اینست که این هزینه ناچیز رو برای ترجمه شناسنامه ها بدم و به مشکل برنخورم

بله درسته. سند ازدواج که قطعا تایید سفارت میخواد اما من شناسنامه ها رو تاکید داستم رو من تا حالا ندیدم ترجمه و تایید بخوان.
    ...Move and the way will open

Junior Member

اینجا کسی هست با یه آلمانی ازدواج کرده باشه بتونم ازش کمک بگیرم؟

Junior Member

سلام یه سوال داشتم توی بخش تایید مدارک نوشته بلافاصله بعد تایید ترجمه عقدنامه توسط وزارت خارجه باید تایید سفارت بشه و تاریخ های جدید مورد قبوله آیا منظورش اینه تایید وزارت خارجه و سفارت توی یه روز باید باسه؟آخه اصلا ممکن نیست تا ترجمه رو تایید وزارت خارجه بکنیم ساعت کار باجه تایید سفارت تمومه آیا منظورش از تاریخ که باید جدید باشه تاریخ های تایید وزارت خارجه در چند ماه پیشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم توی بخش تایید مدارک نوشته بلافاصله بعد تایید ترجمه عقدنامه توسط وزارت خارجه باید تایید سفارت بشه و تاریخ های جدید مورد قبوله آیا منظورش اینه تایید وزارت خارجه و سفارت توی یه روز باید باسه؟آخه اصلا ممکن نیست تا ترجمه رو تایید وزارت خارجه بکنیم ساعت کار باجه تایید سفارت تمومه آیا منظورش از تاریخ که باید جدید باشه تاریخ های تایید وزارت خارجه در چند ماه پیشه ؟
    ما هفته پیش ترجمه تایید شده عقدنامه رو که برای یک سال پیش بود بردیم سفارت برای تایید، چیزی راجع به تاریخش نگفت و فقط گفت یه صفحه از کپیهاش کمه (دارالترجمه اشتباه کرده بود) بردیم اون صفحه رو اضافه کردیم و دادیم تایید سفارت شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)