صفحه 130 از 269 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

من توی این چک لیست دارم میبینم نوشته کپی ترجمه مدارک همسر+رزومه.این دیگه چه صیغه ایه؟ مگه نباید اصل رو بدیم یا این چک لیست قدیمیه؟ چون کپی شناسنامه ها توش نیست.اگر حذف پسوند از نام خانوادگی داشته باشیم ترجمه شناسنامه باید باشه و اگه آره با چه مهری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    مدرک دانشگاهی با مهر دادگستری وخارجه و یا فقط با مهر مترجم؟البته فرمودین با مهر های لازم که احتمالا خارجه منظورتونه درسته؟ بعد ترجمه شناسنامه همسر چی؟ و اگه آره با کدوم مهرا؟
    مدارک دانشگاهی با مهر دارالترجمه، دادگستری و خارجه.
    ترجمه شناسنامه همسر رو نخواستند. ولی من به هر حال همراه داشتم، با تمام مهرهای ذکر شده.
    مهرهای درخواست ویزای پیوست متفاوته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    من توی این چک لیست دارم میبینم نوشته کپی ترجمه مدارک همسر+رزومه.این دیگه چه صیغه ایه؟ مگه نباید اصل رو بدیم یا این چک لیست قدیمیه؟ چون کپی شناسنامه ها توش نیست.اگر حذف پسوند از نام خانوادگی داشته باشیم ترجمه شناسنامه باید باشه و اگه آره با چه مهری؟

بله تو پست قبلی ذکر کردم،
    رزومه امضا شده همسر + کپی ترجمه مدارک دانشگاهی (با مهرها)
    در هر صورت همه مهرها انگار همیشه لازمه. دارالترجمه، دادگستری و خارجه.

ما الان دقیقا ۳ ماه هست که منتظر ویزای همراه هستیم و هنوز با من برای بردن قرارداد خونه تماسی گرفته نشده، البته اگر حتما باید تماسی بگیرن. به اداره ی اقامت هم مراجعه میکنم میگن پرونده در حال جریان هست. میخواستم از دوستانی که اخیرا برای ویزای همراه اقدام کردند بپرسم ببینم آیا اونها هم از نظر مدت زمان انتظار شرایط مشابهی دارند؟

Junior Member

سلام
    من هفته دوم خرداد ماه برای مصاحبه رفتم سفارت ،دو ماه بعدش یعنی 15 مرداد نامه برای همسرم آلمان رسید که یک سری مدارک مثل اجاره نامه منزل ،پرینت فیش های حقوقی را ببره اداره مهاجرت ،هفته بعد اداره مهاجرت خواست بره شهرداری اونجا تاییده بگیره باز رفت اداره مهاجرت . اداره مهاجرت مجدد ازش کپی تایید شده سند ازدواج توسط سفارت خواسته ..فعلا در این مرحله موندیم

سلام.
    همسر من برای چهارشنبه آینده وقت سفارت داره.
    نمی دونم در فرم شینگن این سوال ها رو چی جواب بدم. میشه کمک کنید؟
    Do you intent to maintain your permanent residence outside the Federal Republil of Germany?
    I intent to stay no longer than twelve months in the Germany for whole duration of my stay (Check or not?)
    Intent duration of stay in Germany (from which date to which date we should say?)
    What are your means of subsitance?

سلام دوستان یک سوال داشتم
    میخواستم بدونم ویزای همراه وویزای پیوست به خانواده یکی هست یا فرق می کنه؟
    من برای مستر دارم میرم المان.همسرم می تونه همون موقع با من بیاد یا نه؟باید a1 حتما داشته باشه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nahidghodrati نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم
    میخواستم بدونم ویزای همراه وویزای پیوست به خانواده یکی هست یا فرق می کنه؟
    من برای مستر دارم میرم المان.همسرم می تونه همون موقع با من بیاد یا نه؟باید a1 حتما داشته باشه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه.
    سلام
    بله، همونه.
    میتونن همزمان با شما اپلای کنن. اما لزوما هم زمان با شما ویزاشون نمیاد.
    به طور معمول بله، باید آ یک رو داشته باشن. اما تو بعضی ایالت ها اگه طرف مدرک دانشگاهی داشته باشه، میگن نیازی به مدرک زبان آلمانی نداره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه آیا میشه برای الحاق به همسر از طریق ضامن ویزا گرفت ؟ نن 3سال هست که نتونستم ویزای پیوست بگیرم بدلیل اینکه دولت آلمان شرایط مالی همسرم رو مناسب نمیدونه و میگه درآمد کافی نداره حالا با پیشنهاد کسی میخوایم از یک نفر که شرایط کاری و مالی خوب و ثابتی داره کمک بگیریم که ضامن بشه برای من که بتونم برم
    درباره این موضوع اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

سلام، روز بخیر
    دوستان می شه لطفا راهنمایی کنید کهخ ساپورت مالی برای ویزای پیوست چطوری هست؟ چند صفحه ی قبل رد همین تاپیک نوشته شده بود سالی 8000 یورو هم برای همسر.
    1- یعنی وقتی همسر برای ویزا می رن سفارت، باید مثل دانشجویان معمولی مانده حسابی ببرن که مثلا حدود 9000 یورو پول توش هست؟
    2- بعضی جاها در مورد سند خانه و فیش حقوقی هم نوشته شده. می شه لطفا در این خصوص یه توضیح واضح بدید.
    3- در صورتی که خانواده بچه هم دشاته باشه، حدود 4 ساله، برای اون هم ساپورت مالی خاصی نیاز هست؟

ممنون از راهنمایی تون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)