صفحه 131 از 269 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141181231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe_th نمایش پست ها
    سلام، روز بخیر
    دوستان می شه لطفا راهنمایی کنید کهخ ساپورت مالی برای ویزای پیوست چطوری هست؟ چند صفحه ی قبل رد همین تاپیک نوشته شده بود سالی 8000 یورو هم برای همسر.
    1- یعنی وقتی همسر برای ویزا می رن سفارت، باید مثل دانشجویان معمولی مانده حسابی ببرن که مثلا حدود 9000 یورو پول توش هست؟
    2- بعضی جاها در مورد سند خانه و فیش حقوقی هم نوشته شده. می شه لطفا در این خصوص یه توضیح واضح بدید.
    3- در صورتی که خانواده بچه هم دشاته باشه، حدود 4 ساله، برای اون هم ساپورت مالی خاصی نیاز هست؟

ممنون از راهنمایی تون
    سلام
    1- به ازای هر نفر باید 8000 یورو نشون بدین. یعنی برای دو نفر 16000 یورو باید نشون بدین. حالا اگه همسرتون قبلا رفتن و 8000 یورو رو نشون دادن، شما که خودتون به عنوان همراه میرین مصاحبه، باید جداگانه اون 8000 یورو رو نشون بدین.
    2- سند خونه نیست اونی که لازمه، بلکه اجاره نامه است. برای اینکه شما بتونین ویزای همراه بگیرین، همسرتون باید نشون بدن که به ازای هر نفر 12 متر جا دارن، یعنی برای دو نفر 24 متر باید باشه خونه شون. برای همین باید اجاره نامه ی خونه شون تو آلمان رو نشون بدن که متراژش توش ذکر شده باشه. فیش حقوقی هم همون ساپورت مالی هست. اگه حقوق دارن که خب همونو نشون میدن دیگه. اگه ندارن همون بحث نشون دادن 8000 یورو پیش میاد. اگر هم حقوقشون طوریه که از سالی 16000 یورو کمتر هست، باید فیش حقوقیشون رو به علاوه ی مابه التفاوتش رو توی حسابشون نشون بدن.
    3- نمیدونم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ما الان بیشتر از 3 ماه هست که منتظر ویزای همراه هستیم. امروز که اداره اقامت بودم کارمنده بهم نشون داد گفت که سفارت گفته خانوم شما به مدرک زبان A1 نیازی نداره و ما یک ماه قبل به سفارت نامه زدیم که چرا نیازی نداره؟ گفت منتظر جواب سفارت هستیم و اونها هنوز پاسخی به ما ندادند. میخواستم بدونم کسی تجربه مشابهی داشته؟ آیا ممکنه الان سفارت برگرده به ما بگه که مدرک زبان A1 ارائه بدین یا اینکه خیر، جواب اداره اقامت رو خودش میده که مثلا به این دلیل و ... نیازی ندارن؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
    من ٤٢ روز پيش مصاحبه سفارت داشتم و شوهرم ٢٠ روزه رفته آلمان. سفارت هنوز پرونده منو نفرستاده. كسي همچين مشكلي نداشته؟ زمانيكه سفارت پرونده رو بفرسته چند وقت بعد به اداره مهاجرت ميرسه؟ و اينكه بنك استيتمنت رو اگه همون المان ارايه بديم اونوقت تو رد و بدل شدن اين چيزا بين سفارت و اداره مهاجرت نميتونيم زمان رو كاهش بديم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    سلام
    من ٤٢ روز پيش مصاحبه سفارت داشتم و شوهرم ٢٠ روزه رفته آلمان. سفارت هنوز پرونده منو نفرستاده. كسي همچين مشكلي نداشته؟ زمانيكه سفارت پرونده رو بفرسته چند وقت بعد به اداره مهاجرت ميرسه؟ و اينكه بنك استيتمنت رو اگه همون المان ارايه بديم اونوقت تو رد و بدل شدن اين چيزا بين سفارت و اداره مهاجرت نميتونيم زمان رو كاهش بديم؟
    سلام
    جواب سوالای اولتونو نمی دونم. اما سوال آخر، تا وقتی پرونده تون نرفته باشه آلمان، اداره اقامت آلمان مدرکی رو از شما تحویل نمی گیره. آخه بگیره لای کدوم پرونده بذاره؟! به محض اینکه پرونده تون رسید آلمان، از اون به بعد هرچی مدرک خواستین بدین، مستقیم تو آلمان تحویل بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    جواب سوالای اولتونو نمی دونم. اما سوال آخر، تا وقتی پرونده تون نرفته باشه آلمان، اداره اقامت آلمان مدرکی رو از شما تحویل نمی گیره. آخه بگیره لای کدوم پرونده بذاره؟! به محض اینکه پرونده تون رسید آلمان، از اون به بعد هرچی مدرک خواستین بدین، مستقیم تو آلمان تحویل بدین.
    ممنون از پاسختون. فكر كردم سوالم كاملا واضحه كه وقتي زمان ارايه مدارك بود(مسلما بعد از رسيدن مدارك) چه كاري بهتره
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ها همین مشکل رو داشتن و بنظر میاد این کاملا طبیعی هست که مدارک با تاخیر فرستاده میشن به آلمان، حداقل چندین موردی که من پیگیر بودم به همین صورت بود و دلیلشم هم میتونه به خاطر شلوغی سفارت در فصل تابستان باشه. از وقتی که سفارت مدارک رو بفرسته به آلمان یک تا دو هفته طول میکشه تا برسه به اداره ی اقامت شهر مورد نظر. در مورد سوال آخرتون مطمئن نیستم که بتونین خودتون bank statement رو بدین به اداره ی اقامت، حداقل در مورد شخصی که من میشناختم سفارت با خانومش تماس گرفته بود bank statement رو تحویل بدن تا سفارت خودش بفرسته آلمان. همون طوری که گفتم در مورد آخری مطمئنم نیستم ولی اگر اینجوری باشه که من میگم زمان تقریبی یک ماه رو هم به پروسه اضافه کنین.

سلام دوستان

نفر اول به صورت دانشجویی اومده آلمان، نفر دوم یعنی همسرش میخاد از طریق ویزای الحاق بیاد آلمان، کسی در مورد شرایط کار نفر دوم اطلاع داره؟ اینکه چند روز در سال میتونه کار کنه و سایر موارد مربوطه؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersian87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

نفر اول به صورت دانشجویی اومده آلمان، نفر دوم یعنی همسرش میخاد از طریق ویزای الحاق بیاد آلمان، کسی در مورد شرایط کار نفر دوم اطلاع داره؟ اینکه چند روز در سال میتونه کار کنه و سایر موارد مربوطه؟ ممنون
    سلام
    همراه اجازه ی کار تمام وقت داره. اما بازم بهتره از شهری که می خواین برین بپرسین. ممکنه این قانون ایالتی باشه.

Junior Member

با سلام
    کسی اطلاع داره اگه فردی به عنوان پژوهشگر مهمان بخواد بره و همسرش رو هم با خودش ببره چه جوری برای ویزای همسرش باید اقدام کنه؟ من به عنوان فرصت مطالعاتی می خوام برم آلمان هزینه خودم فرزندم و همسرم رو دانشگاه به طور کامل میده. اگه بخواهیم همزمان با هم بریم چه جوری باید اقدام کنیم؟ (من استاد دانشگاه هستم)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hosoya نمایش پست ها
    با سلام
    کسی اطلاع داره اگه فردی به عنوان پژوهشگر مهمان بخواد بره و همسرش رو هم با خودش ببره چه جوری برای ویزای همسرش باید اقدام کنه؟ من به عنوان فرصت مطالعاتی می خوام برم آلمان هزینه خودم فرزندم و همسرم رو دانشگاه به طور کامل میده. اگه بخواهیم همزمان با هم بریم چه جوری باید اقدام کنیم؟ (من استاد دانشگاه هستم)
    سلام
    هیچ فرقی با بقیه ی آدمایی که همسرشون به عنوان همراه می خواد بره نداره. همسرتون باید جدا وقت بگیرن از سفارت و درخواست ویزای همراه بدن. مدارکش هم تو سایت سفارت هست فکر می کنم که چیا باید ببرن.
    اما تضمینی نیست که حتما همزمان برین. دست شما نیست. باید ببینین پرونده هاتون کی بررسی میشه دیگه.
    البته اگه به عنوان فرصت مطالعاتی کوتاه مدت بخواین برین و با ویزای شنگن، همسرتون نمی تونن درخواست ویزای همراه بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)