صفحه 136 از 269 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    ممنون
    پس اگه من آلمان باشم و ایشون برای ویزای پیوست به مصاحبه برند نیازی نیست که ترجمه مدرک تحصیلی یا کپی شو ارائه بدند؟ درسته؟ فقط باید رزومشو ارایه بده و به همراه باقی مدارک که ذکر کردین+کپی شناسنامه ها
    مدارک تحصیلیشون رو نمیخواهند. مدرک زبان A1رو هم که توضیح دادم ولی خوب ازشون میخوان که خودشون به زبان آلمانی معرفی کنند. من ندیدم تا به حال چیزی به عنوان رزومه بخوان(اگر منظورتون همون سی وی دانشگاهی باشه). بله باقی مدارک همونایی که اشاره شده البته سعی کنید یکسری مدارک اضافه احتمالی هم همراه داشته باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    مدارک مورد نیاز عبارتند از:
    سند ازدواج تایید شده (اگر هردو ایرانی باشید نیازی به شناسنامه نیست)
    تکمیل فرم درخواست ویزای اقامت
    عکس گذرنامه
    گذرنامه (بیش از 6 ماه به اتمام آن زمان داشته باشد)
    کپی کارت اقامت همسر در آلمان
    گواهی محل سکونت در آلمان
    مدرک زبان آلمانی A1
    همه مدارک باید همراه کپی باشند
    البته ممکنه سفارت مدارک دیگری رو هم در همان روز یا روزهای بعد از شما بخوان
    من مرداد امسال وقت مصاحبه داشتم و من و همسرم هردو هم ایرانی هستیم اما کپیه شناسنامه هارو از همه میخواست ،که من هم ترجمه ی شناسنامه همراهم بود هم کپی ازشون...که آفیسر گفت ترجمه رو بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Marziehr نمایش پست ها
    من مرداد امسال وقت مصاحبه داشتم و من و همسرم هردو هم ایرانی هستیم اما کپیه شناسنامه هارو از همه میخواست ،که من هم ترجمه ی شناسنامه همراهم بود هم کپی ازشون...که آفیسر گفت ترجمه رو بدم
    پی دی اف مدارک اشاره کرده که ترجمه مربوط به اشخاصی است که غیر ایرانی باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Marziehr;[URL="tel:2365368"
    2365368[/URL]]من مرداد امسال وقت مصاحبه داشتم و من و همسرم هردو هم ایرانی هستیم اما کپیه شناسنامه هارو از همه میخواست ،که من هم ترجمه ی شناسنامه همراهم بود هم کپی ازشون...که آفیسر گفت ترجمه رو بدم
    ويزاتون اومد؟ اگر اره، چقدر طول كشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    ويزاتون اومد؟ اگر اره، چقدر طول كشيد
    بله ، دیروز یعنی 10 نوامبر (20آبان) باهام از سفارت تماس گرفتن که ویزاما اومده و باید دو هفته دیگه برم سفارت با پاسپورت و بیمه نامه ی 3ماهه...دقیقا از روز مصاحبه تا دیروز که باهام تماس گرفتن 3ماه شد..
    اطلاعات کامل رو توی بحث اعلام نتیجه ی ویزای پیوست به همسر نوشتم

Junior Member

با سلام و خسته نباشيد
    سوالي داشتم. من براي مستر از دانشگاه پذيرش گرفتم و مي خواهم وقت مصاحبه از سفارت المان بگيرم.الان نميدونم كه همسر من هم بايد براي مصاحبه با من بيايد و مدارك بدهد؟ يا من بايد بروم المان و ايشان درخواست پيوستن به همراه بدهند؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط Marziehr نمایش پست ها
    بله ، دیروز یعنی 10 نوامبر (20آبان) باهام از سفارت تماس گرفتن که ویزاما اومده و باید دو هفته دیگه برم سفارت با پاسپورت و بیمه نامه ی 3ماهه...دقیقا از روز مصاحبه تا دیروز که باهام تماس گرفتن 3ماه شد..
    اطلاعات کامل رو توی بحث اعلام نتیجه ی ویزای پیوست به همسر نوشتم
    سلام ببخشید تو اعلام نتایج ویزا ی همسر نوشتین که 5 روز بعد از مصاحبه سفارت مدارکتون رو فرستاده آلمان.میخواستم بدونم 5 روز بعد سفارت فرستاده و اونجا چند روز بعدترش گرفتن یا 5 روز بعدش مدارک اونجا بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mroank2010 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    سوالي داشتم. من براي مستر از دانشگاه پذيرش گرفتم و مي خواهم وقت مصاحبه از سفارت المان بگيرم.الان نميدونم كه همسر من هم بايد براي مصاحبه با من بيايد و مدارك بدهد؟ يا من بايد بروم المان و ايشان درخواست پيوستن به همراه بدهند؟
    با تشكر
    سلام
    اگر ایشون هم همزمان بخواند با شما درخواست ویزا بدهند باید جداگانه وقت مصاحبه پیوست بگیرند. همزمان می توانید درخواست ویزا بدهید اما بیشتر دوستان توصیه میکنند تا اول شما مستقر شوید چون مدارکی مثل محل اقامت یعنی منزلی با حداقل 2 اتاق و حداقل 25 مترمربع رو تهیه کرده باشید و اصولا کارت اقامتتون صادر شود بعد ایشون درخواست ویزای پیوست بدهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    سلام ببخشید تو اعلام نتایج ویزا ی همسر نوشتین که 5 روز بعد از مصاحبه سفارت مدارکتون رو فرستاده آلمان.میخواستم بدونم 5 روز بعد سفارت فرستاده و اونجا چند روز بعدترش گرفتن یا 5 روز بعدش مدارک اونجا بوده؟
    5 روز بعدش من سفارت 1 کاری داشتم و رفتم و ازشون راجع به پرونده پرسیدم گفتن فرستادیم...چند روز بعدش هم (دقیق یادم نیست اما حدود 10 روز) همسرم رفت اداره ی مهاجرت پرونده م اونجا بوده

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته پیش وقت مصاحبه داشتم برای ویزای دانشجویی. برای همسرم هم میخوایم به عنوان همراه اقدام کنیم. ولی چون هنوز ایران هستم دو مدرک "کارت اقامت در آلمان" و "گواهی محل سکونت در آلمان" را ندارم. از دوستانی که برای همسرشون همزمان اقدام کردم ممنون میشم راهنمایی کنن این مدارک را چه طور ارائه کردن؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)