صفحه 144 از 269 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    سلام من تازه اومدم و مدرک اقامتم یه کارت دانشجویی هست و حساب بلوکه
    حالا اگه همسرم بخواد وقت مصاحبه سفارت بگیره ایران نوشته مدرکی که اقامت همسر شما را نشان بدهد
    این مدرک چی هست؟ یهنی من زودتر برم وقت بگیرم که کارت اقامت بگیرم؟ چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟ در ضمن من میخوام یه خونه هم اجاره کنم حداقل 25 مترمربع
    خوب حالا این اجاره نامه رو میشه بعدا داد؟ یعنی اول همسرم بره مصاحبه بعد هروقت این اجاره نامه آماده شد کپیشو بده نقص مدرک؟ میشه؟
    سلام
    شما بعد ثبت نام باید بورگربورو و اسلندر بورو برید تا ثبت نام بشید و کارت اقامت بگیرید. بله مدرکی که سفارت از همسرتون میخواد همین کارت اقامت هست. اصلا دیر اقدام کردن واسه خودتون دردسرسازه. بله نقص مدرک میشه و مدارک تو بایگانی میمونه. یکی از این مدارک اجاره نامه است و یکی نامه ای که همون اداره شهروندی بابت اینکه شما اونجا دارید زندگی میکنید .
    در ضمن در مورد سوال قبلیتون
    همسرتون موقع مصاحبه باید یه گواهی تمکن نشون بدن حالا این گواهی میتونی حساب بانکی اینجا باشه یا کسی که تو آلمان یاپورتش کنه. اگه شما اینقد اونجا درآمد دارید یا اینقدر پول دارید که غیر خودتون ایشون رو هم ساپکرت میکنه یه تمکن میگیرید و واسه ایشون میفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    سلام
    شما بعد ثبت نام باید بورگربورو و اسلندر بورو برید تا ثبت نام بشید و کارت اقامت بگیرید. بله مدرکی که سفارت از همسرتون میخواد همین کارت اقامت هست. اصلا دیر اقدام کردن واسه خودتون دردسرسازه. بله نقص مدرک میشه و مدارک تو بایگانی میمونه. یکی از این مدارک اجاره نامه است و یکی نامه ای که همون اداره شهروندی بابت اینکه شما اونجا دارید زندگی میکنید .
    همسرتون موقع مصاحبه باید یه گواهی تمکن نشون بدن حالا این گواهی میتونی حساب بانکی اینجا باشه یا کسی که تو آلمان یاپورتش کنه. اگه شما اینقد اونجا درآمد دارید یا اینقدر پول دارید که غیر خودتون ایشون رو هم ساپکرت میکنه یه تمکن میگیرید و واسه ایشون میفرستید
    نه منظورم اینه که من 8000 تا واسه خودم اینجا دارم
    همسرم میتونه گواهی حساب به ریال تو ایران نشون بده و ویزاشو به عنوان پیوست بگیره ولی یورو نیاره واسه حساب بلوکش اینجا
    میخواد دو ماه بمونه بره و هی برگرده من با اون 8000 تا می تونیم قناعت کنیم و چند ماه رو اینجا سر کنیم میخوام حساب پول ایران رو تبدیل به ارز نکنیم بیاریم اینجا چون سود بانکی معنی نداره اینجا. هرموقع یورو خواستیم از حساب ایران بر میداریم تبدیل میکنیم میاریم نمیدونم منظورم رو خوب بیان کردم یانه نمی خوام واسه همسرم اینجا 8000 تا حساب بلوکه بازکنیم اینجوری اینجا کارش میشه؟واسه اقامت واینا

سلام
    پس
    واسه کارت اقامت میتونم قبل از اینکه ویزای سه ماهه موقتم تموم بشه برم؟
    برم آس لنده بهوقده و وقت بگیرم واسه کارت اقامتم؟

نه منظورم اینه که من 8000 تا واسه خودم اینجا دارم
    همسرم میتونه گواهی حساب به ریال تو ایران نشون بده و ویزاشو به عنوان پیوست بگیره ولی یورو نیاره واسه حساب بلوکش اینجا
    میخواد دو ماه بمونه بره و هی برگرده من با اون 8000 تا می تونیم قناعت کنیم و چند ماه رو اینجا سر کنیم میخوام حساب پول ایران رو تبدیل به ارز نکنیم بیاریم اینجا چون سود بانکی معنی نداره اینجا. هرموقع یورو خواستیم از حساب ایران بر میداریم تبدیل میکنیم میاریم نمیدونم منظورم رو خوب بیان کردم یانه نمی خوام واسه همسرم اینجا 8000 تا حساب بلوکه بازکنیم اینجوری اینجا کارش میشه؟واسه اقامت واینا
    شرمنده متوجه منظورتون نشدم. والا 8000 تا واسه دو نفر یه مقدار کم میاد برای یک سال اینجا. ولی میتونن همین کاری که شما میگید رو بکنن.

پس
    واسه کارت اقامت میتونم قبل از اینکه ویزای سه ماهه موقتم تموم بشه برم؟
    برم آس لنده بهوقده و وقت بگیرم واسه کارت اقامتم؟
    خدمتتون عرض کردم اصلا باید بلافاصله اقدام کنید چون همین الانشم بهتون گیر میدن که چرا تابحال اقدام نکردید. ولی خوب اگر تا اون موقع کارتتون نیومده باشه تصویر ویزا و برگه ای که اداره مهاجرت میده که نشون میده شما اقدام کردید و منتظر کارت اقامتتون هستید رو واسه همسرتون بفرستید.

شرمنده متوجه منظورتون نشدم. والا 8000 تا واسه دو نفر یه مقدار کم میاد برای یک سال اینجا. ولی میتونن همین کاری که شما میگید رو بکنن.
    آره هر موقع کم اومد میشه گفت که از ایران برامون بفرستن

Junior Member

آره هر موقع کم اومد میشه گفت که از ایران برامون بفرستن
    سلام من در همین فروم خوندم بعضی از دوستان گفتند اگر تعهدی به سفارت مبنی برداشتن 8 هزارو خورده ای برای ساپورت مالی بدین ممکنه چک بشه و گفتن که در فرودگاه ازش خواستن نشون بده و شمردن !!البته ایشون ویزای دانشجویی داشتن نه پیوست !پیشنهادم اینه حتما اطلاعات دقیق پیدا کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد

دوستان برای تحویل گرفتن ویزای پیوست باید کدوم قسمت مراجعه کرد؟

Junior Member

دوستان برای تحویل گرفتن ویزای پیوست باید کدوم قسمت مراجعه کرد؟
    اول باید برید همون جایی که روز مصاحبه رفتید باجه ی صندوق رسید و پاسپورت رو تحویل بدید بعد ساعت دو برین قسمت تحویل ویزا پاسپورت و ویزاتون رو تحویل بگیرید

دوستان ویزای پیوست از لحظه مصاحبه تا صادر شدن (به فرض اینکه مدارک کامل باشه) چقدر طول می کشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)