صفحه 149 از 269 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ببخشید یه سئوال دیگه واسه مدرک محل اقامت اگه استادم یه نامه بده به سفارت که تأیید کنه کجا اقامت می کنیم کافیه یا باید حتما اجاره نامه بدیم واسه مدارک ویزای پیوست همسرم؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    سلام من واسه ویزای فرصت مطالعاتی دکتری اقدام کردم. واسه شوهرم هم ویزای پیوست درخواست دادم. می ترسم ایمیل دوم واسه شوهرم زودتر از ایمیل دوم من بیاد. امکانش هست؟
    یه سئوال دیگه واسه همسرم حتما مدرک زبان آلمانی می خواد سفارت گیر میده؟
    سلام
    بله امکانش هست. ایشون میرن مصاحبه منتها مدارک ایشون توی بایگانی میمونی تا روند ویزای شما شروع بشه.
    طبق چک لیست وب سایت سفارت باید ایشون مدرک A1رو داشته باشن ولی تجریه من و دوستان اینو نشون میده که کسانی که ویزای پیوست به همسردانشجوست رو درخواست دادن نیاز به ارایه مدرک نیس. ولی خوب توی شرایط شما که امکانش هست ایشون زودتر برن مصاحبه بهتره مدرک داشته باشن. البته اگر هم نداشته باشن میتونن بگن کلاس میرن و موقع گرفتن ویزا مدرک رو ارایه بدن البته بازهم چند سوال ساده به زبان آلمانی ازشون میکنن.

المانی می پرسن؟؟؟؟؟؟ انگلیسی ما فقط بلدیم اونم در حد مکالمه متوسط. یعنی کلا مکالمه روز مصاحبه آلمانی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید اصل دانشنامه لیسانس و فوق که به فارسی هست هم واسه روز مصاحبه لازم داریم سفارت می خواد؟؟؟

Senior Member bayazee آواتار ها

ببخشید اصل دانشنامه لیسانس و فوق که به فارسی هست هم واسه روز مصاحبه لازم داریم سفارت می خواد؟؟؟
    دوست عزیز شما سایت سفارت رو مطالعه کردید؟؟ سفارت برای هر نوع ویزایی یک چک لیست داره که بر اساس اون نوشته چه مدارکی لازمه. کمی عجیبه دوستانی تصمیم مهمی مثل مهاجرت دارن و یک پی دی اف ۲ صفحه ای از مدارک مورد نیاز رو با دقت مطالعه نکردن. پیشنهاد می کنم برای اینکه بعدا به مشکل بر نخورید یا با مدارک ناقص مراجعه نکنید به سفارت خیلی با دقت چند بار سایت سفارت و بخش های مرتبط با ویزای خودتون و قوانین رو مطالعه کنید. اکثر سوالاتتون حل می شه.

ارائه مدارک مربوط به سوابق کاری و فعالیت های شغلی در ایران حتی الامکان بطور کامل
    این مورد هم باید ترجمه رسمی شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارائه مدارک مربوط به سوابق کاری و فعالیت های شغلی در ایران حتی الامکان بطور کامل
    خیر کل مصاحبه فارسی هست ولی در انتها از شما می خواد که چند جمله آلمانی صحبت کنید.
    همونطور که دوستمون گفتن حتما وب سایت رو ملاحظه کنید ولی ویزای پیوست نیاز به ارایه مدارک دانشجویی نداره. ولی مدارک زمانی سندیت داره که ترجمه رسمی و مهر تایید سفارت رو هم داشنه باشه

Senior Member bayazee آواتار ها

بالای فرم هارو دقت کنید.

فرم مدارک مورد نیاز دانشجویی:
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf

فرم مدارک مورد نیاز پیوست:
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...Ehepartner.pdf

در هر دو گفته شده دو سری مدرک نیازه. سری اول ترجمه رسمی تائیده شدی و سری دوم کپی. دیگه دونه دونه مشخص نکرده. پس هر چیزی که در ادامه میاد باید ترجمه و تائید شده باشه. چون این مدارک معمولا ارسال می شه آلمان و ادارات مختلف حتما باید ترجمه شده باشن. من تا جایی که می دونم ویزای مربوط به اقامت بلند مدت یا غیر شینگن مدرک فارسی قبول نمی کنن.

المانی می پرسن؟؟؟؟؟؟ انگلیسی ما فقط بلدیم اونم در حد مکالمه متوسط. یعنی کلا مکالمه روز مصاحبه آلمانی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز نگران نباشید ما که رفتیم هیچکدوم ازین خبرا نبود تازه من خودم چون مدرک آیلتسمم آماده نبود و دوره ام بصورت انگلیسیه همه میگفتن آفیسر سوال میپرسه حتی بعضیام میگفتن تو سفارت آلمان اصلن کسیو راه نمیدن تا مدرک نداشته باشه اونجام کلن همه آلمانی حرف میزننو... ازین جور مزخرفات که فقط به آدم استرس وارد میکنه.روزی که من مصاحبه داشتم نه از من هیچ سوال انگلیسی پرسیده شد نه از نفر قبل و بعدم که تازه دوره ی اونا به زبان آلمانی بود ازونام آلمانی نپرسیدن.دوست منم که بعنوان پیوست رفته بودن نه ازش مدرک خواستن نه هیچ سوالی پرسیدن تازه بنده خدا مدرکشم دیپلم بود.ویزاشم اومد و کاراش راحت اوکی شد.
    نگران نباشید این شرایط من بود و من ازینکه بقیم شرایطشون اینطوری بوده خبر ندارم.فقط متاسفانه چیزی که من توو این سایت دیدم یک عده شدیدا تلاش میکنن که همه چیو مث هفت خوان رستم سخت نشون بدن در صورتی که اصلن اینجوری نیست. بنظر من اگر شما واقعا همه شرایط لازمو داشته باشید سفارت بیخودی جلوتون سنگ نمیندازه حتی درمورد وقت گرفتن برای مصاحبه.

Junior Member

سلام دوستان

صفحه های قبل رو که میخوندم دیدم دوستانی که ویزای اصلی و همراه رو با هم و همزمان درخواست دادن، در مواردی ویزای همراه همزمان با ویزای اصلی صادرشده و تو بعضی موارد دیگه گفتن فرد اصلی اول باید بره المان و بعدش ویزای همراه رو صادر کردن. می خواستم ببینم این موضوضع قانون و قاعده ای داره یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)