صفحه 151 از 269 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

توی ایمیل دوم واسه زمان حضور در سفارت روز مصاحبه گفته ساعت 8 الی 8:5 صبح. واسه همه این ساعته یا تفاوت داره واگه دیرتر بریم راه میدن؟؟؟؟؟؟ تا کی؟؟؟؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    توی ایمیل دوم واسه زمان حضور در سفارت روز مصاحبه گفته ساعت 8 الی 8:5 صبح. واسه همه این ساعته یا تفاوت داره واگه دیرتر بریم راه میدن؟؟؟؟؟؟ تا کی؟؟؟؟
    برای هر فردی یک زمانه می گن طی روز. دیر برید به هیچ وجه راه نمی دن. بودن افرادی که دیر رسیدن و وقتشون سوخته و باید دوباره وقت بگیرن که حداقل ۲-۳ ماه طول می کشه. چرا می خوایید دیر برید؟ خیلی ها حتی یکی دو ساعت زودتر می یان جلو در سفارت. شما هم حداقل یک ساعت زودتر اونجا باشید. همه مواردی که ممکنه باعث تاخیر بشه رو هم نظر داشته باشید.

حقیقت اینه که اینقد که این دوستمون میگن دقیق نیستن. من وقت نوبتم که بود داشت هنوز کسایی که یک ساعت زودتر وقت داشتن و نرفته بودنو میفرستادن داخل و بعضی ها هم بودن که زودتر از وقتشون رفته بودن داخل. فکر نمیکنم نیازی باشه زودتر از 15 دقیقه از وقتتون اونجا باشید چون اینقد شلوغ میکنن هموطن های عزیز که جز اعصاب خوردی چیزی نیست.

Junior Member

سلام
    من برای ویزای پیوست درخواست دادم و امروز تماس گرفتن که ویزات آماده است. سوالم اینه که بلیط رو باید رفت و برگشت بگیرم. با توجه به این که ویزا 3 ماهه میدن؟ یا نه
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nayri نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای پیوست درخواست دادم و امروز تماس گرفتن که ویزات آماده است. سوالم اینه که بلیط رو باید رفت و برگشت بگیرم. با توجه به این که ویزا 3 ماهه میدن؟ یا نه
    مرسی
    سلام
    خیر برای ویزای پیوست فقط باید بیمه نامه سه ماهه با کپی اش رو ببرید. همه ویزاهای اقامتی 90 روزه هست. وقتی تشریف بیارید اینجا باید تشریف ببرید اداره شهروندی و مهاجرت و کارت شهروندی با اعتبار جدید بگیرید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    سلام
    خیر برای ویزای پیوست فقط باید بیمه نامه سه ماهه با کپی اش رو ببرید. همه ویزاهای اقامتی 90 روزه هست. وقتی تشریف بیارید اینجا باید تشریف ببرید اداره شهروندی و مهاجرت و کارت شهروندی با اعتبار جدید بگیرید.
    من فکر کنم سوال دوستمون این بود با توجه به اینکه ویزاشون 3 ماهه هست ایا دفاتر هواپیمایی قبول میکنند فقط بلیط رفت ( یکطرفه) بفروشند یا مجبورند بلیط رفت و برگشت بگیرند؟

سلام واسه ویزای پیوست گواهی بانک چقد باید تو حساب بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    من فکر کنم سوال دوستمون این بود با توجه به اینکه ویزاشون 3 ماهه هست ایا دفاتر هواپیمایی قبول میکنند فقط بلیط رفت ( یکطرفه) بفروشند یا مجبورند بلیط رفت و برگشت بگیرند؟
    مرسی.
    اگر ویزاشون رو گرفته باشن بلیط یکطرفه هم میدن

سلام واسه ویزای پیوست گواهی بانک چقد باید تو حساب بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    برای هر نفر باید تقریبا 8000 یورو تمکن مالی ارایه بدن. علاوه بر اون نامه بورسیه شما هم میتونه کمک کنه

Junior Member

سلام دوستان، شوهر من برای ویزای تحصیلی مستر داره اقدام میکنه و از اونجایی که من قصد ادامه تحصیل ندارم صرفا به عنوان همراه ایشون میخوام درخواست بدم. میخواستم ببینم به طور متوسط چه مدت بعد از اینکه ایشون میره آلمان منم بهش ملحق میشم. چند سال پیش شرایط ویزای پیوست خیلی سخت بوده و از اقوامی که حدود 8 سال پیش این روش رو میخواستن استفاده کنن، به ما گفتن که احتمال ریجکتی خیلی بالاس، و اگه هم اوکی بشه چند ماهی باید دور باشید از هم، که صادقانه بخوام بگم خیییلی مشکله. آیا الان روابط ایران و آلمان بهتر شده و حتما میشه روی ویزای پیوست حساب کرد؟ یا ممکنه اصلا ویزا ندن به همراه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)