صفحه 153 از 269 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163203253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام خواستم بپرسم برای ویزای همراه عکس خانم باحجاب باشه مشکلی مشکلی ایجاد نمیکنه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    سلام خواستم بپرسم برای ویزای همراه عکس خانم باحجاب باشه مشکلی مشکلی ایجاد نمیکنه
    ترجیحا توصیه میشه که عکس خانمها بدون حجاب باشه بهتره . ولی اگه میخوان حجاب داشته باشند حجاب ضعیف داشته باشند سعی کنید تمام گردی صورت چانه گردن بیشتر موها و تا حدودی گوشها مشخص باشه. اصلا هم مقعنه استفاده نکنند. از روسری یا شال بصورت خیلی راحت استفاده کنند.
    ویرایش توسط payam01 : February 7th, 2017 در ساعت 08:15 PM

Senior Member bayazee آواتار ها

به نظر من نظر و اعتقادشون هرچی هست همون کار رو بکنن. خود سفارت هم کارمند محجبه دار و هم بی حجاب. اگر حجاب براشون مهم بود اول خودشون کارمند با حجاب استخدام نمی کردن.
    یک سری قوانین برای عکس هست مثلا صورت باید کاملا مشخص باشه. حجاب عادی و رایج ایران برای عکس مشکلی نداره. تا وقتی این قوانین برقراره کسی با نوع پوشش و لباس شما کاری نداره.
    به احتمال خیلی خیلی زیاد هم تاثیری در نتیجه ویزا نداره

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    به نظر من نظر و اعتقادشون هرچی هست همون کار رو بکنن. خود سفارت هم کارمند محجبه دار و هم بی حجاب. اگر حجاب براشون مهم بود اول خودشون کارمند با حجاب استخدام نمی کردن.
    یک سری قوانین برای عکس هست مثلا صورت باید کاملا مشخص باشه. حجاب عادی و رایج ایران برای عکس مشکلی نداره. تا وقتی این قوانین برقراره کسی با نوع پوشش و لباس شما کاری نداره.
    به احتمال خیلی خیلی زیاد هم تاثیری در نتیجه ویزا نداره
    ولی به نظر من بی حجاب عکس بگیرند بهتره. چون بالاخره این عکس قراره روی ویزا بخوره و با این ویزا میخوان وارد المان بشن. بخاطر حساسیتی که روی ایرانیها هست بخصوص با قوانین مهاجرتی اخیر امریکا بهتره عکس روی ویزا بی حجاب باشه. که مامورین فرودگاه المان هم زیاد حساس نشن.

ApplyAbroad Superstar

سلام
    اگر دوست دارین با حجاب باشین، باحجاب عکس بگیرین. هیچ مشکلی نداره. تو نمونه هایی که تو خود سفارت زده هم مشخص کرده که اگه عکس باحجاب میخواین بگیرنی چطور باید باشه. فقط مهم اینه که تمام گردی صورت پیدا باشه. همین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    ولی به نظر من بی حجاب عکس بگیرند بهتره. چون بالاخره این عکس قراره روی ویزا بخوره و با این ویزا میخوان وارد المان بشن. بخاطر حساسیتی که روی ایرانیها هست بخصوص با قوانین مهاجرتی اخیر امریکا بهتره عکس روی ویزا بی حجاب باشه. که مامورین فرودگاه المان هم زیاد حساس نشن.
    من تا حالا ندیدم و نشندیم که کسی جایی رو به خاطر حجاب اذیت کنن یا وقتی موردی قانونی بوده انجام ندن. اتفاقا موردها دیدم که فرد با حجاب چون مدارکش کامل بوده خیلی راحت کاراش اوکی شده و یک فرد بی حجاب هم نشده. اصولا ربطی به حجاب نداره. اگر هم کسی به خاطر حجاب فردی رو رد کرد یا مشکلی پیش آورد می شه قانونی ازش شکایت کرد. ممکنه بحث هایی مثل ترس از مسلمان ها یا ... باشه ولی حداقل تو جاهای رسمی و دولتی و با درست بودن مدارک هیچ مشکلی پیش نمی یاد.
    ممکنه در موارد خیلی خاصی به خاطر ملیت یا دین بدرفتاری هایی دیده بشه که عموما از مردم عادی هست و بسیار کم. مخصوصا وقتی فردی دانشجو هست یا کاری اقدام می کنه عموما در محیط های خوب هست که همه سطح فرهنگی مناسبی دارن و برخورد ها هم مناسبه.

در نهایت همونقدر که یک نفر آزاد هست که بی حجاب باشه اینجا، به نظر من یک فرد دیگه باید آزاد باشه که حجاب رو انتخاب کنه. تا حد زیادی هم اینجا این برقراره ( بر خلاف برخی کشور های دیگه!!) . پیشنهاد من به ایشون اینه بر اساس اعتقادشون پوشش داشته باشن و مطمئن باشن براشون مشکلی پیش نمی یاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    دعوتنامه کاری که همینطوری نیست! یکی دعوت بکنه مثل شینگن و فرد هم بره ویزا بگیره. پروسه خاص خودش رو داره که از تحصیلی خیلی سخت تره. یک شرکت باید فرد رو در رشته که اون فرد لیسانس گرفته و تخصص و سابقه کاری داره استخدام کنه. از اداره کار مجوز بگیره و هر ماه بیمه و مالیات پرداخت بشه. در حالت عادی حداقل حقوق ۵۰ هزار یورو در ساله. و برای برخی رشته های خاص ۴۰ هزار تا. برای یک فرد مجرد احتمالا ماهی ۱۵۰۰ الی ۲ هزار تا بیمه مالیات پرداخت می شه. احتمالا حداقل ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ تا هم کارفرما باید مالیات اینا بده که اگر کار واقعی نباشه فرد باید پرداخت کنه. یعنی احتمالا حداقل ۱۰-۱۲ میلیون تومن ماهی فقط بیمه مالیات! حداقل ۴ میلیون تومن هم اگر خرج زندگی یک نفر بشه می شه ۱۵ میلیون تومن ماهی. به محض اینکه این پرداخت قطع بشه فرد ۳ ماه فرصت داره کار جدید پیدا کنه و یا باید برگرده. همینطور به خاطر جریمه های خیلی سنگینی که هست خیلی بعیده کارفرمایی حاضر بشه همچین کاری بکنه.

اگر همسر شما دانشجویی اقدام کردند شما چرا می خوایید همچین کاری بکنید؟ ویزای پیوست بگیرید که ظاهرا اجازه کار و تحصیل هم خواهید داشت.
    ممنون از جوابتون
    راستش به دلیل اینکه میترسم برای ویزای الحاق سخت ویزا بدن و چند ماه طول بکشه. یعنی ایشون بخواد بره و بعد از چند ماه من بتونم ملحق بشم بهشون . برای همین فکر کردم شاید با دعوتنامه ی کاری بشه ویزای کار گرفت.

Junior Member

از دوستانی که این اواخر ویزای الحاق به همسر دانشجو گرفتن ممکنه بگید که آیا برای صدور ویزای الحاق سخت گیری میکنند؟
    یعنی ممکنه اگه نفر اصلی ویزاش رو بگیره و بعد نفر پیوست درخواست بده، کلا موافقت نکنن؟؟
    اگه هر دونفر همزمان درخواست بدن، احتمال ریجکتی دانشجو بیشتر میشه؟؟
    دوستان در همین تاپیک گفتن که حدود 2 تا 5 ماه ممکنه صدور ویزای الحاق زمان ببره. ممکنه بگید توی این فصل هم همین طوره یا سریع تره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheimish نمایش پست ها
    از دوستانی که این اواخر ویزای الحاق به همسر دانشجو گرفتن ممکنه بگید که آیا برای صدور ویزای الحاق سخت گیری میکنند؟
    یعنی ممکنه اگه نفر اصلی ویزاش رو بگیره و بعد نفر پیوست درخواست بده، کلا موافقت نکنن؟؟
    دوستان در همین تاپیک گفتن که حدود 2 تا 5 ماه ممکنه صدور ویزای الحاق زمان ببره. ممکنه بگید توی این فصل هم همین طوره یا سریع تره؟
    من یکی دو نفر میشناسم که نفر پیوست به دلیل نقص مدارک درخواستش رد شده. اما به ندرت اتفاق میفته و اکثر اوقات موافقت میشه.
    بهتره که درخواست ها همزمان نباشه و با فاصله باشه.
    بستگی به تکمیل بودن مدارک زمان شروع کلاسهای دانشجوها زمان پیک مسافرتهای توریستی و ایام خاص مثل کریسمس و ژانویه داره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sheimish نمایش پست ها
    1- خیر.
    2- بدون دلیل قانع کننده یعنی در صورتی که مدارکتون کامل باشه خیر.
    3- خیر
    4- شاید بشه گفت الان یه کمی درخواست ها نسبت به نزدیکای اکتبر کمتره. و ممکنه یه کمی کارتون سریع تر پیش بره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)