صفحه 154 از 269 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    من یکی دو نفر میشناسم که نفر پیوست به دلیل نقص مدارک درخواستش رد شده. اما به ندرت اتفاق میفته و اکثر اوقات موافقت میشه.
    بهتره که درخواست ها همزمان نباشه و با فاصله باشه.
    بستگی به تکمیل بودن مدارک زمان شروع کلاسهای دانشجوها زمان پیک مسافرتهای توریستی و ایام خاص مثل کریسمس و ژانویه داره.
    ممنونم از جوابتون. یه سوال میتونید بگید چرا بهتره که درخواست ها همزمان نباشه و با فاصله باشه؟!
    (البته میدونم که سوال کلی هست اما خیلی خیلی ممنون میشم یک توضیح مختصر بفرمایید)

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheimish نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون. یه سوال میتونید بگید چرا بهتره که درخواست ها همزمان نباشه و با فاصله باشه؟!
    (البته میدونم که سوال کلی هست اما خیلی خیلی ممنون میشم یک توضیح مختصر بفرمایید)
    نظرات مختلفه. برخی ها نظرشون بر این هست که چون کل اعضای خانواده اقدام کردن ممکنه سفارت سخت گیری کنه و ویزا نده راحت.
    به نظر شخصی من زیاد مهم نیست و تاثیری نداره. حتی آفسیر و سفارت براش ممکنه سوال شه که اگر فردی متاهل هست چرا تنها داره می ره؟ تازه این پترن هم احتمالا خیلی تکرار شده و سفارت حدس می زنه که همسر فرد هم بعد چند ماه اقدام می کنه. پس به نظر من دلیلی نداره جدا وقت گرفت. سفارت شرایط شمارو می دونه و اگر قرار نیست ویزا بده از همون اولش نمی ده. در برخی شرایط سفارت خودش بنا به دلایلی عقب می ندازه ویزای همسر رو تا نفر اصلی بره مستقر بشه.
    در نظر بگیرید اون آفیسر یا کنسول رو که یهو می بینه ۵۰ تا دانشجو که اول خودشون تنها رفتن و بعد دوماه همسرهاشون اقدام کرده. ممکنه حتی این برداشت هم بشه که این افراد زیاد صادق نبودن. اگر فردی می خواد باهم بره از همون اولش اقدام کنه و صادقانه بگه بهتره.

البته نمی شه گفت کدوم یک از این نظرات درسته. خودتون درنهایت باید تصمیم بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک دانشگاه اصفهان

سلام دوستان
    در مورد ویزای پیوست مسیول پرونده توی شهرداری به من گفته جواب ویزا از Bundesverwaltungsamt توی سیستم ما ثبت شده ولی دو هفته زمان میبره تا بررسه دست ما. من ازش خواستم جوابو به من بگه گفت امکان نداره.
    می خواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟ راهی هست برای فهمیدن جواب؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrpad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد ویزای پیوست مسیول پرونده توی شهرداری به من گفته جواب ویزا از Bundesverwaltungsamt توی سیستم ما ثبت شده ولی دو هفته زمان میبره تا بررسه دست ما. من ازش خواستم جوابو به من بگه گفت امکان نداره.
    می خواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟ راهی هست برای فهمیدن جواب؟
    ممنون.

سلام
    ببینید وقتی مدارک از ایران فرستاده شده یعنی مشکل اساسی نداره شرایط شما. الان یا مدارک شما برای اداره مهاجرت کامل یا ناقص هست. نگرانی در مورد اینکه جواب منفی بدن نداشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    نظرات مختلفه. برخی ها نظرشون بر این هست که چون کل اعضای خانواده اقدام کردن ممکنه سفارت سخت گیری کنه و ویزا نده راحت.
    به نظر شخصی من زیاد مهم نیست و تاثیری نداره. حتی آفسیر و سفارت براش ممکنه سوال شه که اگر فردی متاهل هست چرا تنها داره می ره؟ تازه این پترن هم احتمالا خیلی تکرار شده و سفارت حدس می زنه که همسر فرد هم بعد چند ماه اقدام می کنه. پس به نظر من دلیلی نداره جدا وقت گرفت. سفارت شرایط شمارو می دونه و اگر قرار نیست ویزا بده از همون اولش نمی ده. در برخی شرایط سفارت خودش بنا به دلایلی عقب می ندازه ویزای همسر رو تا نفر اصلی بره مستقر بشه.
    در نظر بگیرید اون آفیسر یا کنسول رو که یهو می بینه ۵۰ تا دانشجو که اول خودشون تنها رفتن و بعد دوماه همسرهاشون اقدام کرده. ممکنه حتی این برداشت هم بشه که این افراد زیاد صادق نبودن. اگر فردی می خواد باهم بره از همون اولش اقدام کنه و صادقانه بگه بهتره.

البته نمی شه گفت کدوم یک از این نظرات درسته. خودتون درنهایت باید تصمیم بگیرید.
    به نظر من بهترین کار اینکه تجربیات دوستانی که همزمان اقدام کردن رو توی این پیج و پیجی که نتایج ویزای پیوست رو دوستان ثبت کردن ملاحظه کنید. چون اینکه آفیسر به چی فکر میکنه یا نمیکنه رو ما هیچکدوم نمیدونیم.

Junior Member

کسی که به عنوان همراه دانشجو داره میاد فقط میتونه تو همون ایالت کار کنه و درس بخونه یا میشه عوض کنه شهرشو یا نوع ویزاشو واسه کار
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    سلام
    ببینید وقتی مدارک از ایران فرستاده شده یعنی مشکل اساسی نداره شرایط شما. الان یا مدارک شما برای اداره مهاجرت کامل یا ناقص هست. نگرانی در مورد اینکه جواب منفی بدن نداشته باشید.

ممنون از پاسختون.
    اما علت نگرانی من اینه که من دانشجو هستم و بعد از یکسال از اومدم به المان برگشتم ایران و ازدواج کردم. در این موارد بعضی از بچه ها به من گفتن که احتمال ریجکتی هست چون حس میکنن ازدواج صوری شاید باشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    کسی که به عنوان همراه دانشجو داره میاد فقط میتونه تو همون ایالت کار کنه و درس بخونه یا میشه عوض کنه شهرشو یا نوع ویزاشو واسه کار
    ممنون
    میتونه هر جایی که خواست کار کنه یا درس بخونه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    میتونه هر جایی که خواست کار کنه یا درس بخونه.
    می تونه بره توی ایالت بادن وتمبرگ و کار نمام وقت انجام بده؟ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    می تونه بره توی ایالت بادن وتمبرگ و کار نمام وقت انجام بده؟ممنون
    عرض کردم بله. می تونه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)