صفحه 157 از 269 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر

دوستان فردی که ویزاش پیوست به همسرهست میتونه بعداز ورود به آلمان، بدون مشکل به ایران رفت و آمد کنه؟
    ویزای همسرم پیوست 90روزه هست قراره چندهفته بعداز ورودمون به آلمان برای انجام چندتا کار واسه چند روز برگرده ایران. من شنیدم بایدتا3ماه آلمان بمونه بعد سفر کنه وگرنه دیگه نمیتونه از ایران بیاد آلمان ودوباره باید واسش دعوتنامه بفرستم.آیاهمچین چیزی درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوستان فردی که ویزاش پیوست به همسرهست میتونه بعداز ورود به آلمان، بدون مشکل به ایران رفت و آمد کنه؟
    ویزای همسرم پیوست 90روزه هست قراره چندهفته بعداز ورودمون به آلمان برای انجام چندتا کار واسه چند روز برگرده ایران. من شنیدم بایدتا3ماه آلمان بمونه بعد سفر کنه وگرنه دیگه نمیتونه از ایران بیاد آلمان ودوباره باید واسش دعوتنامه بفرستم.آیاهمچین چیزی درسته؟
    اگه روی ویزاشون نوشته باشه mult یعنی میتونن رفت و آمد کنن به ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

با سلام خدمت دوستان عزیزم در سایت.

من چند تا سوال داشتم و ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چون واقعا گیچ شدم

همسر من فوق لیسانس پرستاری مراقبت های ویزه از دانشگاه سراسری و دارای هشت سال سابقه کار میباشد. اخیرا یکی از همکارانش رو که دو سال پیش به آلمان رفته بود و در بیمارستانی مشغول بکار هست رو دیدیم و متوجه شدیم که برادر وی رئیس بیمارستان خصوصی در آلمان هست. ایشان گفت مایل هستید به آلمان بیایید و ما هم با روی باز استقبال کردیم. ایشان مدارکی را از ما خواست که شامل ترجمه رسمی آلمانی مدرک ارشد. گواهی محل خدمت کنونی و لیست سابقه تامین اجتماعی که ما ترجمه کرده و برای ایشان ایمیل کردیم و ایشان گفت که از طریق بیمارستان مجوز کار را میگیرند و سپس نامه دعوت بکار را برای ما ارسال میکنند و یا قرارداد میبندند . و در مورد زبان آلمانی هم گفتند که بیمارستان ما چون خصوصیه بعدا میتونید اینجا آلمانی رو ردیف کنید و برای شما دوره رایگان میزاریم و فقط مدرک آیلتس رو داشته باشید کافیه اون هم واسه سفارت.

ممکن است من را از این شک نجات دهید چون سفارت چه با ایمیل چه با تلفن جوابگوی سوال ما نیست.

1. اگه بیمارستان نامه دعوت بکار بفرسته من و سه بچه ام میتوانیم همراه همسرم به آلمان برویم؟ اگه قرارداد بسته بشه چطور؟ میشه قرارداد نوشت؟ حتی شده سوری فقط واسه خاطر اومدن ما؟ چون بیمارستان آشنا هست. خیلی برای من مهم است که همگی باهم برویم چون کنترل سه بچه خردسال و نوزاد خیلی سخت هست بدون همسرم.

2. اگه قرار باشه ما برای بار اول همراهش بریم بازم از من مدرک آ2 آلمانی میخوان یا نه؟

3. آیا برای من و بچه هام باید فرم های جداگانه پر شود یا توی همون فرم تقاضای ویزای همسرم کافی هست؟

خواهش میکنم راهنمایی کنید. یا شماره خصوصی بزارید من خودم زنگ میزنم باور کنید فوق العاده حیاتی هست.

با ارزوی سالی خوش برای همه دوستان

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت

سلام من یه خانمی رو دیدم تو سفارت که دوست همسرش توی یک شرکتتاسیساتی تو المان کار می کنه و برای شوهرش کار پیدا کرده بود و واسش دعوتنامه و قرارداد کاری فرستاده بود. زنو بچه هاشم اومده بودن واسه مصاحبه. خانمه کلاس زبان المانی می رفت و هنوز مدرک نگرفته بود. واسه بچه های باید فرم جداگانه پر کنید 2 سری هر نفر. می تونیسد روز مصاحبه بگید دارید المانی یاد می گیرید خیلی به مدرک زبان شما گیر نمیدن. ولی همسرتون چون نفر اصلی هست باید مدرک زبان انگلیسی یا المانی داشته باشه. راستی برای بچه های بالای 6 سال باید وقت جداگانه بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power

نقل قول نوشته اصلی توسط taramr نمایش پست ها
    با سلام. یک سوال داشتم. اگر نوبت مصاحبه همراه زودتر از وقت مصاحبه نفر اصلی باشه مشکل ایجاد می کنه؟ در اینصورت راهکار چیست؟ ما هر دو یک روز برای نوبت اقدام کردیم. الان وقت مصاحبه همسرم که به عنوان همراه اقدام کرده مشخص شده برای بنده خیر. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    من هم شرایط شما رو داشتم و همسرم زودتر از من وقت مصاحبه داشت. علی رغم صحبت های مصاحبه کننده ولی خدا رو شکر مدارک ایشون رو گرفتند.تماما بستگی به مصاحبه کننده داره. چند هفته زود تر از شما وقت دارند؟

برای من هم همین مورد پیش اومد مدارک رو تحویل نگرفتن گفتن فیش صندوق نفر اصلی باید دستت باشه که بتونن استناد کنن. وقت رو از دست می دین و مجبورین بعد از خودتون براشون وقت جدید بگیرین. واسه ما که اینجور شد با کلی اعصاب خوردی

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

راستی اول باید وقت مصاحبه شوهرتون اوکی بشه بعد برای بقیه وقت مصاحبه بگیرین. یا اگر زمان دارین حتی صبر کنید ویزای همسرتون بیاد بعد برای بقیه اقدام کنید ریسکش کمتره

Junior Member

خیلی لطف کردید هیدا خانوم.

بچه هام همه زیر شش سال هستن. هیدا خانم همسرم اردبهشت امتحان آیلتس میده انشالله جوابش خوب باشه مثلا 5 به بالا میگن کافیه. پس میتونیم که همزمان اقدام کنیم؟

واسه خودم و همسرم دو وقت بگیرم کافیه؟ هر دوتاش تو یک روز میشه؟

دوست عزیز ما هم هین اشتباه رو کردیم همسرم دخترم زودتر از من وقت مصاحبشون اومد و آفیسر قبول نکرد. شما اینکارو نکنید بزارید روز وقت مصاحبه همسرتون یعنی ایمیل دوم که اومد همو ن روز واسه خودتون و بچه ها وقت بگیرید. واسه کودکان زیر 12 سال نمی خواد وقت جداگانه بگیرید ولی شناسنامه هاشون و سند ازدواج باید ترجمه و تأیید سفارت بشه از همین حالا واسه اینکار اقدام کنید. برای کودکان هم کلیه مدارک باید ارائه بشه طبق لیست ویزای پیوست.برای هر یک از فرزندان باید دو درخواست جداگانه پر شود که توسط افراد دارای حق حضانت ( در حالت معمول، والدین) امضاء شود. فرزندانی که 16 سال تمام دارند درخواست خود را علاوه بر آن شخصا هم امضاء می کنند.
    در مورد همه فرزندانی که 12 سال تمام دارند، هنگام تحویل درخواست، اثر انگشت آن ها گرفته خواهد شد. لطفا دقت داشته باشید که فرزندان زیر 12 سال نیز به هنگام درخواست روادید باید شخصا حضور داشته باشند.
    موافقتنامه تمامی افرادی که دارای حق حضانت هستند (که بیش از 6 ماه از آن نگذشته باشد، اصل و رونوشت) الزامی است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mroustaei نمایش پست ها
    من هم شرایط شما رو داشتم و همسرم زودتر از من وقت مصاحبه داشت. علی رغم صحبت های مصاحبه کننده ولی خدا رو شکر مدارک ایشون رو گرفتند.تماما بستگی به مصاحبه کننده داره. چند هفته زود تر از شما وقت دارند؟
    با سلام. 4 هفته. ولی مدارک همسر من رو نگرفت متاسفانه. فقط کپی پاسپورت خانمم رو به همراه یک سری اطلاعات بنده -شماره پاسپورت و اسم و ..- ازش گرفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)