صفحه 158 از 269 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168208258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

سلام من دقيقا ٧٢ روز از مصاحبه ام ميگذره (براي پيوست به همسر) و كاراي او شهري هم كه همسرم زندگي ميكنه تموم شده و اونا همه چيز رو اوكي كردن و ٣ هفته پيش مداركمو واسه سفارت فرستادن ( همون مدارك ازدواجو ترجمه ها) اما سفارت هنوز به من زنگ نزده خيلي نگرانيم چون هيچ راهيم نيست واسه اطلاعات گرفتن ازشون!
    روز مصاحبه اوني كه ازم مصاحبه كرد به من گفت چون مدارك خيلي كامله شايد زودتر از ٨ هفته بهت زنگ بزنن
    اما الان وارد هفته ١١ شديم و خبري نيست!!!! اگه در اين ظمينه اطلاعاتي دارين لطفا به من هم بگين

Junior Member

پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، �

سلام من دقيقا ٧٢ روز از مصاحبه ام ميگذره (براي پيوست به همسر) و اون شهري هم كه همسرم زندگي ميكنه اوكي داده ٣ هفته پيش ، اما سفارت هنوز به من زنگ نزده خيلي نگرانيم چون هيچ راهيم نيست واسه اطلاعات گرفتن ازشون! نه جواب تلفن ميدن نه جواب ايميل
    روز مصاحبه اوني كه ازم مصاحبه كرد به من گفت چون مداركت خيلي كامله شايد زودتر از ٨ هفته بهت زنگ بزنن
    اما الان وارد هفته ١١ شديم و خبري نيست!!!! اگه در اين ظمينه اطلاعاتي دارين لطفا به من هم بگين

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtis نمایش پست ها
    سلام من دقيقا ٧٢ روز از مصاحبه ام ميگذره (براي پيوست به همسر) و كاراي او شهري هم كه همسرم زندگي ميكنه تموم شده و اونا همه چيز رو اوكي كردن و ٣ هفته پيش مداركمو واسه سفارت فرستادن ( همون مدارك ازدواجو ترجمه ها) اما سفارت هنوز به من زنگ نزده خيلي نگرانيم چون هيچ راهيم نيست واسه اطلاعات گرفتن ازشون!
    روز مصاحبه اوني كه ازم مصاحبه كرد به من گفت چون مدارك خيلي كامله شايد زودتر از ٨ هفته بهت زنگ بزنن
    شاید جواب اداره اقامت هنوز نیومده چون معمولا یکی دو هفته بعد از وصول جواب اداره اقامت باهاتون تماس میگیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    شاید جواب اداره اقامت هنوز نیومده چون معمولا یکی دو هفته بعد از وصول جواب اداره اقامت باهاتون تماس میگیرند.
    اخه از اونا هم همسرم پرسيده اونا گفتن ٤ هفته پيش جواب دادن!!!
    اما سفارت خيلي راحت ميگه هيچي نيومده!! انگار نه انگار

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtis نمایش پست ها
    اخه از اونا هم همسرم پرسيده اونا گفتن ٤ هفته پيش جواب دادن!!!
    اما سفارت خيلي راحت ميگه هيچي نيومده!! انگار نه انگار
    شاید سفارت اینجور به شما گفته که شما پیگیر نشید تا اونها بررسی های خودشون رو کامل انجام بدند. اما معمولا یکی 2 هفته بعد از وصول جواب توسط سفارت معمولا کنسول دستور صدور ویزا میده. البته به شرطی که جواب اداره اقامت مثبت باشه.

Junior Member

سلام

بالاخره امروز ویزای من وهمسرم امد. برای من دانشجویی و همسرم پیوست. توی ویزای همسرم توی قسمت remark نوشته شده
    nur gültig zum familiennachzug zum Irakischen ehemann
    erwerbstätigkeit nicht gestattet
    ABH: STV Hamburg -EWZA-
    با گوگل ترنسلیت که ترجمه کردم معنیش میشه فقط برای مهاجرت به همراه شوهر عراقی معتیر می باشد و اجازه کار وجود ندارد.

حالا سوال اینجاست که اولا الان به جای شوهر ایرانی شوهر عراقی درج شده. آیا به سفارت مراجعه کنیم درستش می کنن؟ تو ترجمه سند ازدواجی که ما به سفارت ارائه دادیم ملیت من (شوهر) به صراحت قید شده.
    دوما الان برای خانومم نوشته شده اجازه کار وجور نداره آیا ایشون میتونه با این ویزا در المان پزیشن دکترا با قرارداد کاری یا بورس بگیره؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad689 نمایش پست ها
    سلام

بالاخره امروز ویزای من وهمسرم امد. برای من دانشجویی و همسرم پیوست. توی ویزای همسرم توی قسمت remark نوشته شده
    nur gültig zum familiennachzug zum Irakischen ehemann
    erwerbstätigkeit nicht gestattet
    ABH: STV Hamburg -EWZA-
    با گوگل ترنسلیت که ترجمه کردم معنیش میشه فقط برای مهاجرت به همراه شوهر عراقی معتیر می باشد و اجازه کار وجود ندارد.

حالا سوال اینجاست که اولا الان به جای شوهر ایرانی شوهر عراقی درج شده. آیا به سفارت مراجعه کنیم درستش می کنن؟ تو ترجمه سند ازدواجی که ما به سفارت ارائه دادیم ملیت من (شوهر) به صراحت قید شده.
    دوما الان برای خانومم نوشته شده اجازه کار وجور نداره آیا ایشون میتونه با این ویزا در المان پزیشن دکترا با قرارداد کاری یا بورس بگیره؟
    ممنون
    سلام
    به نظر من حتما مراجعه کنین به سفارت و درستش کنین.
    شما وقتی برین آلمان، ویزاتونو باید عوض کنین و اقامت طولانی مدت بگیرین (یعنی همون مثلا یه ساله اینا). تا جایی که من تو ایالت های مختلف هم دیده ام، با اون اقامت هسر شما اجازه ی کار و تحصیل تمام وقت دارن. دانشجوی دکترا هم میتونن بشن. بورس هم می تونن بگیرن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان اگه کسی ویزای همراش اخیرا اومده لطفا همراه با تاریخ مصاحبه اعلام کنید. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من حتما مراجعه کنین به سفارت و درستش کنین.
    شما وقتی برین آلمان، ویزاتونو باید عوض کنین و اقامت طولانی مدت بگیرین (یعنی همون مثلا یه ساله اینا). تا جایی که من تو ایالت های مختلف هم دیده ام، با اون اقامت هسر شما اجازه ی کار و تحصیل تمام وقت دارن. دانشجوی دکترا هم میتونن بشن. بورس هم می تونن بگیرن.
    ممنون از راهنماییتون.خوشبختانه ما امروز به سفارت مراجعه کردیم و پاسپورت همسرم رو تحویل دادیم و گفتن تا ظهر درستش میکنن

Junior Member

سلام من دانشجوی برلینم. کار ویزای همسر و دختر 7 ماهه ام از طرف مهاجرت برلین اوکی شده (5 آپریل جواب مثبت را فرستادند). امیدوارم که به زودی سفارت باشون تماس بگیره.از تاریخ مصاحبهدقیقا 4 ماه گذشته الان. میخواستم بدونم

1) الان همسر من چکار باید بکنه؟ مرتب تماس بگیره با سفارت تا موفق شه بالاخره باهاشون حرف بزنه و بفهمن که پیگیره؟ کار دیگه ای هم میتونه یا لازمه انجام بده؟

2) اگه من واسه اونا قبل از اومدن بیمه درست کنم اینجا، آیا باز هم لازمه بیمه مسافرتی ارائه بدهند به سفارت موقع تحویل ویزا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)