صفحه 16 از 269 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

میشه یکی جواب منو بده؟
    همسر من ایرانی نیست (آلمانی نیست اما الان رفته آلمان) و شناسنامه ایرانی نداره ، سند ازدواجمون هم ایرانی نیست اما ترجمه انگلیسی id card همسر و سند ازدواج مهر وزارت خارجه ایران رو دارند. سفارت آلمان اینها رو تایید میکنه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Annies نمایش پست ها
    میشه یکی جواب منو بده؟
    همسر من ایرانی نیست (آلمانی نیست اما الان رفته آلمان) و شناسنامه ایرانی نداره ، سند ازدواجمون هم ایرانی نیست اما ترجمه انگلیسی id card همسر و سند ازدواج مهر وزارت خارجه ایران رو دارند. سفارت آلمان اینها رو تایید میکنه؟
    اگه مهر وزارت خارجه داره به احتمال زیاد تایید می کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اگه مهر وزارت خارجه داره به احتمال زیاد تایید می کنن.
    تو رو خدا یکی بگه چکار کنم .. مدارک ازدواجم رو تایید نکردن.. فقط شناسنامه خودم که اسم همسرم توشه رو تایید کردن. میشه اصلآ سند ازدواج رو تایید نکرد همینجوری بدون مهر سفارت درخواست ویزا رو قبول میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Annies نمایش پست ها
    تو رو خدا یکی بگه چکار کنم .. مدارک ازدواجم رو تایید نکردن.. فقط شناسنامه خودم که اسم همسرم توشه رو تایید کردن. میشه اصلآ سند ازدواج رو تایید نکرد همینجوری بدون مهر سفارت درخواست ویزا رو قبول میکنه؟
    بحث تایید فقط مربوط به تایید «ترجمه» هست. بنابراین اگر مدرک ازدواجتون انگلیسی هست که نیازی با تایید نداره. اما اگر زبان دیگری غیر از انگلیسی و فارسی هست، حتما به بخش اطلاعات سفارت مراجعه کنید و سوال کنید.

Junior Member

سلام

اگر برای فرصت مطالعاتی برای آلمان اقدام کنم آیا می تونم برای همسرم به عنوان همراه ویزا بگیرم؟ باید همزمان اقدام کنیم یا خودم اول برم و بعد برای همسرم درخواست بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط p_agoodboy نمایش پست ها
    سلام

اگر برای فرصت مطالعاتی برای آلمان اقدام کنم آیا می تونم برای همسرم به عنوان همراه ویزا بگیرم؟ باید همزمان اقدام کنیم یا خودم اول برم و بعد برای همسرم درخواست بدم؟
    بله می تونید. همزمان اقدام کنید خیلی بهتره. فقط باید نشون بدین که از عهده تامین مخارج ایشون هم بر مییاین.

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    بله می تونید. همزمان اقدام کنید خیلی بهتره. فقط باید نشون بدین که از عهده تامین مخارج ایشون هم بر مییاین.
    شما مطمئن هستید؟ چون تا جایی که من اطلاع دارم باید فرد اول ویزاش بیاد و مستقر شه و بعد همسرش اقدام کنه

سلام،
    من فارق التحصیل فوق لیسانس برق قدرت شریف هستم با معدل 14.5 و در نظر دارم برای سپتامبر 2013 اپلای کنم...
    میخوام برای مستر دوباره اپلای کنم، هرچند شاید برای PhD هم اپلای کردم
    یک فرزند 2.5 ساله دارم.
    لطفا راهنمایی کنید شرایط برای گرفتن ویزا همراه همسر و فرزند برای هر یک از این دو حالت اپلای (مستر بدون فاند / PhD با فاند) چه جوریه؟؟؟
    پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Starwalker نمایش پست ها
    شما مطمئن هستید؟ چون تا جایی که من اطلاع دارم باید فرد اول ویزاش بیاد و مستقر شه و بعد همسرش اقدام کنه
    بله. من کسی رو میشناسم که حتی ویزای خانومش زودتر از خودش اومد. شاید الان قوانین عوض شده البته.این قضیه مال ۲ سال پیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد فیزیک اتمی دانشگاه آزاد تهران

سلام دوستان،من می خوام برای دکترا فیزیک در آلمان اقدام کنم و دارم برای آیلتس می خونم،می خوام بدونم ویزای همراه به شوهر و پسر م هم می دن که اونا هم همزمان با من بیان؟و بعداینکه حدودا چقدر هزینه اش میشه؟ممنون می شم کسی راهنماییم کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)