صفحه 160 از 269 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170210260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

سلام دوستان

من حدود سه ماه پيش براي ويزاي دانشجويي مقطع دكتري اقدام كردم و همسرم دو ماهي هست براي ويزاي همراه اقدام كرده، جواب همسرم چند هفته اي هست اومده و اسمش رو توي ليست زدن، اما جواب من كه فرد اصلي بودم، هنوز نيومده. موضوع رو چند بار تلفني و يه بار هم حضوري و يه بار هم ايميل زدمو پيگيري كردم. يه بار بهم گفتن، كار اداريش مونده، يه بار هم گفتن ١٨ آپريل با همسرت بيا ببينيم چي ميشه، يه بار گفتن جوابت از اداره مهاجرت اومده ولي امنيتيش نيومده با اينكه من اصلا فرم امنيتي پر نكرده بودم، خلاصه امروز كه حضوري پيگيري كردم، گفتن امنيتي كه بهت نخورده، كسري مدرك هم نداري ولي هنوز جوابت نيومده.

حالا خيلي عجيب برام كه چطوريه ويزاي همسرم اومده ولي هنوز جواب من نيومده؟! اين به نظرتون چه معني ميتونه داشته باشه ؟!

اگر بتونين راهنمايي كنين خيلي خيلي لطف ميكنين.،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering -Sharif

دوستان با سلام
    من و همسرم با هم رفتیم برای ویزا و ویزای من اومده و من الان آلمان هستم. اینجا خونه پیدا نکردم ولی میتونم با قرارداد خونه خاله ام و اجازه صاحب خونه ملده کنم. سوالم اینه که برای ویزای خانومم که پیوست هست مشکلی پیش نمیاد؟ به عبارتی چون قرارداد خونه به نام من نیست آیا مشکلی پیش نمیاد. آخه اینجا خونده بودم که باید حتما خونه بگیری بالای 24 متر !
    با احترام

Junior Member

سلام ببخشید مگه برای ویزای همراه هم لیست داره.من شنیدم فقط تلفن میزنن

Junior Member

سلام اگه تا وقتی شما ایران بودی ویزای خانمت نیومده و اداره مهاجرت شهرتون هنوز جواب به سفارت نفرستاده احتمالش زیاده که ازتون قرارداد کاری (یا هرگونه ساپورت مالی ممکنی که برای خانمت داری) و قرارداد خونه بخواهند. ایمیل بزن مهاجرت و یا وقت بگیر برو پیگیری کن. اصولا اگه این مدارک رو بخوان نامه میزنن به آدرست و یه ددلاین بهت میدن که جورشون کنی. در مورد قرارداد خونه اگه صاحبخونه خاله ات همکاری میکنه یه قرارداد اونترمیته با خاله ات بنویس و یه نامه یا امضا هم از صاحبخونه تون بگیر، احتمال زیاد اوکیه. اگه خونه بزرگه و میشه که همه تون قانونا جا بشید که اوکیه کلا. وگرنه هم باز احتمالا میتونی وانمود کنی که کلا خاله ات واسه یه مدت (مثلا یه ساله) نیستش اینجا. اگه بتونی خونه هم به نام خودت و خانمت اجاره کنی که بهترین حالتشه. آره حداقل 20 متر لازمه واسه خونه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalalimovahed نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    من و همسرم با هم رفتیم برای ویزا و ویزای من اومده و من الان آلمان هستم. اینجا خونه پیدا نکردم ولی میتونم با قرارداد خونه خاله ام و اجازه صاحب خونه ملده کنم. سوالم اینه که برای ویزای خانومم که پیوست هست مشکلی پیش نمیاد؟ به عبارتی چون قرارداد خونه به نام من نیست آیا مشکلی پیش نمیاد. آخه اینجا خونده بودم که باید حتما خونه بگیری بالای 24 متر !
    با احترام

Junior Member

سلام من دانشجوی برلینم. کار ویزای همسر و دختر 7 ماهه ام از طرف مهاجرت برلین اوکی شده (5 آپریل جواب مثبت را فرستادند). امیدوارم که به زودی سفارت باشون تماس بگیره.
    از تاریخ مصاحبهدقیقا 4 ماه گذشته الان.
    میخواستم بدونم الان همسر من چکار باید بکنه؟ مرتب تماس بگیره با سفارت تا موفق شه بالاخره باهاشون حرف بزنه و بفهمن که پیگیره؟ کار دیگه ای هم میتونه یا لازمه انجام بده؟ چند روز به طور نرمال طول میکشه که ویزای همراه صادر بشه بعد از دریافت جواب مهاجرت؟

Junior Member $Farzad$ آواتار ها

با سلام
    دوستی دارم که قریب به 8 هفته از تاریخ مصاحبه ویزای دکتراش میگذره و در مصاحبه خودش رو مجرد معرفی کرده بود و بنابراین مدارک همسر رو تحویل نداده. در واقع ایشون ازدواجش طی این مدت پس از مصاحبه سر گرفته! حالا با این وضعیت آیا هیچ جور امکانش هست که همسر دوستم بتونه برای ویزای همراه اقدام کنه که بتونه باهاش بره؟ اگر نه، آیا بعد از رفتن و مستقر شدن دوستم در آلمان میتونه درخواست ویزا بده؟..
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط $Farzad$ نمایش پست ها
    با سلام
    دوستی دارم که قریب به 8 هفته از تاریخ مصاحبه ویزای دکتراش میگذره و در مصاحبه خودش رو مجرد معرفی کرده بود و بنابراین مدارک همسر رو تحویل نداده. در واقع ایشون ازدواجش طی این مدت پس از مصاحبه سر گرفته! حالا با این وضعیت آیا هیچ جور امکانش هست که همسر دوستم بتونه برای ویزای همراه اقدام کنه که بتونه باهاش بره؟ اگر نه، آیا بعد از رفتن و مستقر شدن دوستم در آلمان میتونه درخواست ویزا بده؟..
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    اگه بعد از مصاحبه عقد کردند و اسم خانومش وارد شناسنامش شده مشکلی نداره. ولی اگه در هنگام مصاحبه عقد کرده بودند ولی هنگام مصاحبه چیزی نگفته این ممکنه مشکل ساز بشه. بهرحال دوستتون هر وقت ویزاشو گرفت تشریف برد المان کارهای اقامت و کرایه خونه رو انجام داد . خانومش هم میتونه اینجا درخواست ویزای پیوست بده. البته الان هم میتونه درخواست ویزای پیوست بده اما به نظر من صبر کنند پروسه ویزای همسرشون کامل بشه بعد ایشون درخواست ویزا بدند. بخصوص اینکه ازدواجشون بعد از مصاحبه بوده ممکنه اگه الان بخوان درخواست ویزای پیوست بدند پروسه ویزای همسرشون عقب بیفته.

Junior Member

سلام امروز بالاخره سفارت زنگ زد و گفت مدارک و بیارید برای ویزای همراه گفت کپی کارت اقامت همسر هم ببرم. همسر من هنوز کاراشو نکرده هنوز یه ماه از ویزاش نگذشته. باید چه کار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    سلام امروز بالاخره سفارت زنگ زد و گفت مدارک و بیارید برای ویزای همراه گفت کپی کارت اقامت همسر هم ببرم. همسر من هنوز کاراشو نکرده هنوز یه ماه از ویزاش نگذشته. باید چه کار کنم
    خداروشکر و خیلی خوش بحالتون همسر من بااینکه مصاحبش 10روز قبلتراز شما بود هنوز خبری از ویزاش نیست اداره اقامت اینجام میگه هنوز مدارکی دست ما نرسیده(بعداز11هفته).کارت اقامت منم هنوز صادرنشده ولی خودتون ک نفراصلی هستید اگه آلمانین و برای کارت اقامت اقدام کردین به ایمیگریشن آفیس دانشگاهشون مراجعه کنین اونا بهتون کارت اقامت موقت میدن من این کارو انجام دادم ولی متاسفانه هنوز خبری نشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    خداروشکر و خیلی خوش بحالتون همسر من بااینکه مصاحبش 10روز قبلتراز شما بود هنوز خبری از ویزاش نیست اداره اقامت اینجام میگه هنوز مدارکی دست ما نرسیده(بعداز11هفته).کارت اقامت منم هنوز صادرنشده ولی خودتون ک نفراصلی هستید اگه آلمانین و برای کارت اقامت اقدام کردین به ایمیگریشن آفیس دانشگاهتون مراجعه کنین اونا بهتون کارت اقامت موقت میدن من این کارو انجام دادم ولی متاسفانه هنوز خبری نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)