صفحه 165 از 269 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175215265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    با سلام یه سوال داشتم اینکه اگر (ایمیل اول) وقت سفارت رو که شماره رفرنس داره کنسل کنیم تاییده ای میاد که کنسلی انجام شده یا نه ؟از کجا باید مطمین شد ؟ آیا ایمیلی میاد که کنسل انجام شده؟چون موبایل من دست بچه بوده ایمیلم باز بوده میخوام بدونم اگه دست بچه خورده باشه روی کنسل, ایمیلی میاد یا نه؟ از کجا بفهمم ممنون میشم کسی که میدونه بگه که اگه کنسل شده و ایمیل کنسلی وجود نداشته باشه و من متوجه نشده باشم باز وقت بگیرم دوباره هم میترسم وقت بگیرم که اگه درست باشه کنسل نشده باشه وقت اولیم کنسل شه ممنون میشم کسی کمکم کنه
    من برای ویزای دانشجویی تجربه دارم که بعد از کنسلی، ایمیل اومد. فکر کنم تو سایت سفارت هم نوشته که ایمیل میاد

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون منظورم ایمیل دوم وقت مصاحبه بود ضمن اینکه همسرمن دانشجونیست پاسپورت آلمانی داره و فقط میخواستم بدونم ایمیل دوم پیوست به همسرچقدر طول میکشه چون فقط مدت انتظار ایمیل دوم دانشجویی ویزای کار توی فروم هست .مرسی
    منم همین سوال رو دارم. تا الان 7/5 هفته است که از دریافت ایمیل اول ما گذشته ولی از دومی خبری نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    منم همین سوال رو دارم. تا الان 7/5 هفته است که از دریافت ایمیل اول ما گذشته ولی از دومی خبری نیست!

من هم این نگرانی رو داشتم ولی دیروز بعد از 2 ماه یعنی 8 هفته بلاخره ایمیل دوم رو دریافت کردم و برای 5 هفته دیگه وقت مصاحبه بهم دادن
    زمان شلوغی سفارت هستش الان و درخواست ها زیادن
    در هر حال جای نگرانی نیست زمان میبره ولی در اولین فرصت بهتون اطلاع میدن

با سلام. برای پیوستن همسر و فرزند برای ویزای دانشجویی آلمان حساب بانکی و هزینه به چه صورت هست. در سایت فقط برای خود دانشجو گفته شده حدود 8000 یورو! برای همسر و فرزند چقدر باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehbazyar نمایش پست ها
    با سلام. برای پیوستن همسر و فرزند برای ویزای دانشجویی آلمان حساب بانکی و هزینه به چه صورت هست. در سایت فقط برای خود دانشجو گفته شده حدود 8000 یورو! برای همسر و فرزند چقدر باید باشه؟
    برای همسر هم باید 8000 یورو بلوک بشه، برای فرزند رو دقیقا نمیدونم، ولی فکر میکنم با توجه به سن بچه باید برای اون هم یه مبلغی جدا بلوک بشه.
    ویرایش توسط sahandfb : May 31st, 2017 در ساعت 04:49 PM

سلام به همگی.
    من تصمیمم اینه امسال برم تو خود آلمان زبان آلمانی رو یاد بگیرم و بعد اون دوره های لازم رو بگذرونم و بعد از اون وارد دانشگاه بشم. سوال من اینه آیا امکانش هست هسرم رو با خودم ببرم؟ همسر من برای گرفتن مدرک A1 آلمانی مشکلی نداره، پول توی حساب هم مشکلی نداریم. امکانش هست با این صحبت ها من همسرم رو هم با خودم ببرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rthenko نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    من تصمیمم اینه امسال برم تو خود آلمان زبان آلمانی رو یاد بگیرم و بعد اون دوره های لازم رو بگذرونم و بعد از اون وارد دانشگاه بشم. سوال من اینه آیا امکانش هست هسرم رو با خودم ببرم؟ همسر من برای گرفتن مدرک A1 آلمانی مشکلی نداره، پول توی حساب هم مشکلی نداریم. امکانش هست با این صحبت ها من همسرم رو هم با خودم ببرم؟
    سلام
    اگه شما ویزای دانشجویی بگیرین میشه. اما این مدلی که شما می خواین نمی دونم منظورتون چیه دقیقا. نمیشه از صفر برین تو آلمان آلمانی رو شروع کنین. شما باید پذیرش بگیرین از دانشگاه یا کالج. پذیرشی که مشروط به کلاس زبان باشه. این مدل پذیرش ها هم حداقل ازتون ب2 می خوان. در معدود مواردی ب1 کفایت می کنه براشون.
    برای کالج نمی دونم مدل ویزاش چیه. ولی اگه دانشجویی باشه، همسرتون نمی تونه درخواست ویزای همراه کنه. در غیر این صورت، من اطلاعی ندارم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rthenko نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    همنطور که کار کاربر especial گفتند سفارت به دوره زبان ویزا نمی ده.
    همینطور با توجه به هزینه ها و سطح کلاس و دانشجو ها بهتره ایران تا حد خوبی بخونید و بعد اقدام کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    اگه شما ویزای دانشجویی بگیرین میشه. اما این مدلی که شما می خواین نمی دونم منظورتون چیه دقیقا. نمیشه از صفر برین تو آلمان آلمانی رو شروع کنین. شما باید پذیرش بگیرین از دانشگاه یا کالج. پذیرشی که مشروط به کلاس زبان باشه. این مدل پذیرش ها هم حداقل ازتون ب2 می خوان. در معدود مواردی ب1 کفایت می کنه براشون.
    برای کالج نمی دونم مدل ویزاش چیه. ولی اگه دانشجویی باشه، همسرتون نمی تونه درخواست ویزای همراه کنه. در غیر این صورت، من اطلاعی ندارم.
    ببخشید، اشتباه تایپیمو تصحیح می کنم، اگه دانشجویی باشه، همسرتون میتونه درخواست ویزای همراه کنه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام وقت همگی بخیر
    من میخواستم بپرسم برای فرزند نوزاد کسی میدونه چقدر پول باید بلوکه کرد؟ یه نفر به من گفت که باید نصف مبلغ 8640 یورو باشه ، این درسته ؟

سوال دومم اینه که وقتی ایمیل دوم وقت سفارت میاد که تاریخ توش تعیین شده می پرسن که همراه داریم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)