صفحه 167 از 269 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177217267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام
    من پارسال که دعوتنامه فرستاده بودم و یک سوال از سفارت داشتم، از آلمان بهشون زنگ زدم و بعد از 3 تا بوق جواب دادن. نمی دونم چون شماره آلمان افتاده بود جواب دادن یا اینکه پارسال سرشون خلوت تر بود، ولی به نظر من به امتحانش میارزه.
    من الان دقیقن 3هفتس هم از اینجا دارم تماس میگیرم هم همسرم از ایران ولی جواب نمیدن آخرین بار دوروز بعد از ارسال جواب از آلمان بود که جواب دادن اونم گفتن صدور ویزاتون بشرط ارائه دوباره سند ازدواجه که دوروز بعد دوباره که نه برای بارسوم سندازدواجو ترجمه کردیم بردیم الان دقیقن 1ماه ازون روز میگزره آفیسر به همسرم گفته بود همین روزا باهاتون تماس میگیریم ک هنوز خبری نشده.من اینهفته باز رفتم اداره مهاجرت خانم مسئول پرونده همسرم بنده خدا آدم خوبی بود سیستمو جلوی خودم بازکرد فقط عکس همسرم بود و یک کادر که تووش درحدسه چهار کلمه دستور صدورویزارو به ایران فرستاده بود تاریخشم مال 15 می بود. بهش گفتم ایران جواب مارو نمیده من باید چکار کنم گفت کاری ازدست من برنمیاد باید بااونا تماس بگیرید.
    الان واقعن کلافه شدیم داریم واردهفته17ام ازمصاحبه همسرم میشیم و من 3ماهه که اینجا تنهام و کسی ام جوابگو نیست.....

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    من الان دقیقن 3هفتس هم از اینجا دارم تماس میگیرم هم همسرم از ایران ولی جواب نمیدن آخرین بار دوروز بعد از ارسال جواب از آلمان بود که جواب دادن اونم گفتن صدور ویزاتون بشرط ارائه دوباره سند ازدواجه که دوروز بعد دوباره که نه برای بارسوم سندازدواجو ترجمه کردیم بردیم الان دقیقن 1ماه ازون روز میگزره آفیسر به همسرم گفته بود همین روزا باهاتون تماس میگیریم ک هنوز خبری نشده.من اینهفته باز رفتم اداره مهاجرت خانم مسئول پرونده همسرم بنده خدا آدم خوبی بود سیستمو جلوی خودم بازکرد فقط عکس همسرم بود و یک کادر که تووش درحدسه چهار کلمه دستور صدورویزارو به ایران فرستاده بود تاریخشم مال 15 می بود. بهش گفتم ایران جواب مارو نمیده من باید چکار کنم گفت کاری ازدست من برنمیاد باید بااونا تماس بگیرید.
    الان واقعن کلافه شدیم داریم واردهفته17ام ازمصاحبه همسرم میشیم و من 3ماهه که اینجا تنهام و کسی ام جوابگو نیست.....
    خيلي متاسفم. من يادمه قديما يه باجه اطلاعات توي سفارت بود كه يه ساعتهاي محدودي فعاليت داشت. آدم ميتونست صبح زود بره و صف بايسته. روزي نزديك ٢٠-٣٠ نفر رو راه ميدادن كه برن تو و پيگير كاراشون بشن. نمي دونم الان هم همچين چيزي هست يا نه. اميدوارم دوستاني كه اطلاعات دقيقتر دارن بتونن بهتون كمك كنن. اميدوارم كه هر چه زودتر مشكلتون حل بشه.

ترجمه سند ازدواج باید حتما تایید سفارت هم شده باشه، برای ویزای پیوست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    ترجمه سند ازدواج باید حتما تایید سفارت هم شده باشه، برای ویزای پیوست؟
    سلام.بله حتمن.

Banned

سلام

اینکه جواب نمیدن میخوان اذیت کنن دیگه دوره قدیم نیست یعنی اصلاع رسانی نمی کنن یا زمان پروندش طولانی می شه
    مشکل چیه ؟ شما کلا نقص پرونده داشتید ؟
    احتمالا یه نقصی داره که طول کشیده واینا نمیگن

گفتن افیسر ملاک نیست اینا میخوان به طرف یه جواب الکی بدن تا بره دیگه نیاد مثل همین که فرمودید 1 ماهه خبری نشده
    رفتن به اداره مهاجرت فایده ای نداره
    کاری که میشه کرد فقط از ایران شخص باید یه ایمیل بفرسته به اداره مهاجرت منطقه مربوطه بعد موضوع را اطلاع بده بعد منتظر جواب از المان باشه اونا با ایران مکاتبه میکنن و مگن

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    سلام دوستان

بیشتر از 10 هفته از دریافت ایمیل اول تعیین وقت مصاحبه من گذشته ولی هیچ خبری از ایمیل دوم نیست. سفارت هم که به ایمیل و تلفن جواب نمیده و اجازه ورود به سفارت رو هم که نمیدن که سوال کنیم!

دوستان اخیرا ایمیل دوم رو دریافت نکردید؟ چقدر طول کشیده از ایمیل اول تا دوم؟ راهی هست از سفارت پیگیری کرد؟

پیشاپیش متشکرم

بالاخره بعد از 11 هفته ایمیل دوم اومد و برای حدود یک ماه دیگه وقت مصاحبه دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    بالاخره بعد از 11 هفته ایمیل دوم اومد و برای حدود یک ماه دیگه وقت مصاحبه دادن
    سلام، ویزا شما از چه نوعی بود؟ منم از 12 آپریل که ایمیل اول رو گرفتم هنوز منتظرم :-/

سلام بالاخره بعد5ماه هفته پیس از سفارت زنگ زدن به همسرم که بیمه نامه و قبض صندوق باپاسپورتتو بیار پنجشنبه آینده ک امروز باشه بیا ویزاتو بگیر امروز که رفته ساعت3بعدازظهر زنگ زدن که آقا واینستا کنسول ویزاتو نمیده باید بری کارت اقامت همسرتم بیاری برو هفته بعد بیا،خب اینو همون روز که زنگ زدی میگفتی بیار!!!!!،هیچی دیگه اونقدی که ما توواین 5ماه پول کرایه شیراز تهرانو ترجمه سند دادیم واسه اوردرای سفارت من اینجاحقوق نگرفتم بلیط اومدنشم کنسل شد.
    یعنیا اگه یکبار دیگه برمیگشتم به عقب هیچوقت پامو تواین راه نمیزاشتم

سلام بالاخره بعد5ماه هفته پیس از سفارت زنگ زدن به همسرم که بیمه نامه و قبض صندوق باپاسپورتتو بیار پنجشنبه آینده ک امروز باشه بیا ویزاتو بگیر امروز که رفته ساعت3بعدازظهر زنگ زدن که آقا واینستا کنسول ویزاتو نمیده باید بری کارت اقامت همسرتم بیاری برو هفته بعد بیا،خب اینو همون روز که زنگ زدی میگفتی بیار!!!!!،هیچی دیگه اونقدی که ما توواین 5ماه پول کرایه شیراز تهران دادیم واسه اوردرای سفارت من اینجاحقوق نگرفتم بلیطشم کنسل شد واسه جمعه بود!
    یعنیا اگه یکبار دیگه برمیگشتم به عقب هیچوقت پامو تواین راه نمیزاشتم
    سلام،
    مگه کارت اقامت شما دست خودتون و در آلمان نیست؟ چجوری باید همسرتون کارت اقامت شما رو ببره بده به سفارت؟

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    دوست عزیز ما هم هین اشتباه رو کردیم همسرم دخترم زودتر از من وقت مصاحبشون اومد و آفیسر قبول نکرد. شما اینکارو نکنید بزارید روز وقت مصاحبه همسرتون یعنی ایمیل دوم که اومد همو ن روز واسه خودتون و بچه ها وقت بگیرید. واسه کودکان زیر 12 سال نمی خواد وقت جداگانه بگیرید ولی شناسنامه هاشون و سند ازدواج باید ترجمه و تأیید سفارت بشه از همین حالا واسه اینکار اقدام کنید. برای کودکان هم کلیه مدارک باید ارائه بشه طبق لیست ویزای پیوست.برای هر یک از فرزندان باید دو درخواست جداگانه پر شود که توسط افراد دارای حق حضانت ( در حالت معمول، والدین) امضاء شود. فرزندانی که 16 سال تمام دارند درخواست خود را علاوه بر آن شخصا هم امضاء می کنند.
    در مورد همه فرزندانی که 12 سال تمام دارند، هنگام تحویل درخواست، اثر انگشت آن ها گرفته خواهد شد. لطفا دقت داشته باشید که فرزندان زیر 12 سال نیز به هنگام درخواست روادید باید شخصا حضور داشته باشند.
    موافقتنامه تمامی افرادی که دارای حق حضانت هستند (که بیش از 6 ماه از آن نگذشته باشد، اصل و رونوشت) الزامی است.
    سلام. فرزند بالای 16 سال رو میشه برد؟
    من میخام برای دکترا فاند بگیرم خودم 28 سالمه اما همسرم یه دختر 16 ساله از ازدواج قبلیش داره، اگه کارمون درست شه میتونیم با خودمون ببریمش؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)