صفحه 168 از 269 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    مگه کارت اقامت شما دست خودتون و در آلمان نیست؟ چجوری باید همسرتون کارت اقامت شما رو ببره بده به سفارت؟
    باید اسکنشو بفرستم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

دوستان كسي ميدونه كه ايا با ويزا توريستي ميشه تو كشور مقصد با كسي كه تابعيت اون كشور رو داره ازدواج كرد و همونجاًبمونه؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hojatbgg نمایش پست ها
    دوستان كسي ميدونه كه ايا با ويزا توريستي ميشه تو كشور مقصد با كسي كه تابعيت اون كشور رو داره ازدواج كرد و همونجاًبمونه؟؟
    سلام
    شما با ویزای توریستی میتونید یه مدت بمونبد وبرگردید اما میشه دوباره در المان تمدید کرد وموند و چون شما میخواهید ازدواج کنید احتمال زیاد ویزا تبدیل میشه
    شما وارد کشور مقصد بشی اونجا راحت تر میتونید به هدف برسید چون اونجا میشه راحت تر اقدام کرد چون در تهران که ویزا بدن یعنی مشکل خاصی از لحاظ امنیتی و... نداشتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hojatbgg نمایش پست ها
    خیلی کار سختیه. معمولا قضیه باید طوری دیده بشه که شما اون شخص رو از مدتهای طولانی میشناسید، وگرنه اداره امور خارجی ها که قراره به شما اقامت بده فرض میکنه که شما به خاطر موندن در آلمان دارید ازدواج میکنید و ازتون شکایت میکنه (در اکثر مواقع هم برنده میشه)؛ در ضمن وقت گرفتن از Standesamt (اداره ای که ازدواج رو ثبت میکنه) خودش کلی کاغذ بازی داره و وقت گیره. مدارکتون رو هم زمانی که میخواین درخواست بدین چک میکنن و اگه ببینن با ویزای توریستی اینجا هستید، معمولا بهتون وقت نمیدن یا اگر هم بدن طوری وقت میدن که بیوفته برای 5-6 ماه بعد. در ضمن طبق اطلاعات من (البته 100% مطمئن نیستم) ویزای توریستی رو نمیشه به ویزای دیگه ای تبدیل کرد و به احتمال زیاد شما باید به هر حال کشور رو ترک کنید و دوباره تقاضای ویزا بدید. در اینجور موارد باید حتما با یک ویکیل امور مهاجرت و پناهندگی مشورت کرد.
    ویرایش توسط sahandfb : June 30th, 2017 در ساعت 10:27 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

درود
    دوستان گرامی من در حال حاضر منتظر پذیرشم هستم و نامزد دارم اگر تا قبل از آمدن عقد کنم، آیا برای اقدام برای ویزای همراه برای همسرم مشکلی نخواهم داشت؟ میشه راهنمایی بفرمایید؟

با سپاس

Junior Member

سلام خدمت دوستان. یک سوالی برام پیش اومده. من 2 ماه پیش مصاحبه داشتم و با پذیرش دانشگاه ULM رفتم مصاحبه. الان یه پذیرش دیگه دارم از یک دانشگاه دیگه که ترجیح میدم ویزامو که گرفتم برم اونجا (چون دانشگاه ULM از این ترم شهریه داره.) تا اینجا همه چی اوکیه. ولیکن خانم من نیز 2 هفته دیگه وقت مصاحبه داره به عنوان همراه. (من گواهی تمکن مالی برای 2 نفرمون بردم و اعلام کردم که همراه دارم.) آدرسی که توی فرم درخواست ویزا می نویسیم طبیعتا باید با آدرس من (یعنی همون شهر ULM) یکی باشه تا مدارک خانمم هم بره اداره اقامت همونجا. اگر به هر دلیلی ویزای خانمم همزمان با مال من نیاد بایستی من از اونجا قرارداد خانه رو بفرستم. ولی من میخوام برم شهر ثانویه درسم رو شروع کنم و اونجا خودم رو ملده کنم. حالا اگه فرم قرارداد خانه ای در شهر دوم رو مجبور بشیم به سفارت بدیم آیا مشکلی پیش میاد؟؟ آیا میشه از همین الان توی فرم درخواست ویزای همسرم آدرس دانشگاه شهر دوم رو بنویسیم؟
    ممنون میشم اگه تجربه ای داره کسی، راهنماییم کنه که چه بکنیم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط taramr نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان. یک سوالی برام پیش اومده. من 2 ماه پیش مصاحبه داشتم و با پذیرش دانشگاه ULM رفتم مصاحبه. الان یه پذیرش دیگه دارم از یک دانشگاه دیگه که ترجیح میدم ویزامو که گرفتم برم اونجا (چون دانشگاه ULM از این ترم شهریه داره.) تا اینجا همه چی اوکیه. ولیکن خانم من نیز 2 هفته دیگه وقت مصاحبه داره به عنوان همراه. (من گواهی تمکن مالی برای 2 نفرمون بردم و اعلام کردم که همراه دارم.) آدرسی که توی فرم درخواست ویزا می نویسیم طبیعتا باید با آدرس من (یعنی همون شهر ULM) یکی باشه تا مدارک خانمم هم بره اداره اقامت همونجا. اگر به هر دلیلی ویزای خانمم همزمان با مال من نیاد بایستی من از اونجا قرارداد خانه رو بفرستم. ولی من میخوام برم شهر ثانویه درسم رو شروع کنم و اونجا خودم رو ملده کنم. حالا اگه فرم قرارداد خانه ای در شهر دوم رو مجبور بشیم به سفارت بدیم آیا مشکلی پیش میاد؟؟ آیا میشه از همین الان توی فرم درخواست ویزای همسرم آدرس دانشگاه شهر دوم رو بنویسیم؟
    ممنون میشم اگه تجربه ای داره کسی، راهنماییم کنه که چه بکنیم.
    سلام
    شما هر وقت برین شهر دوم ملده کنین، به طور اتوماتیک کل پرونده ی اقامتیتون هم منتقل میشه به شهر دوم. یعنی اگه همسر شما پرونده اش بخواد بره شهر اول، اصلا پرونده ی شما توی اون شهر نیست. حالا دو تا اتفاق میتونه بیفته: 1) اونا اسم شما رو که به عنوان شخص اصلی سرچ می کنن، براشون مشخص بشه که شما پرونده تون اینجا بوده و ارسال شده به فلان شهر و بنابراین، پرونده ی همسرتونو بفرستن خودشون 2) اسم شما رو سرچ کنن، ببینن نیست. بگن اصلا همچین پرونده ای اینجا نداریم و در عمل پرونده ی همسرتون گم و گور بشه یا برگشت داده بشه به تهران یا هر اتفاق دیگه ای.
    به نظر من اگر شما رفتین شهر دیگه، به همراه قرارداد خونه ای که باید بفرستین، یه نامه هم بنویسین و به صورت شفاف تو چند جمله، مختصر و مفید، بنویسین که من به این شهر منتقل شدم، پرونده ام تو این شهره، لطفا مدارک همسر منو هم به همون شهر بفرستین. از اون طرف هم خودتون برین اداره اقامت شهر جدید و بگین که شرایطتون این طوریه.
    شرایطی که شما توضیح دادین متاسفانه واقعا پیچیده است و معلوم نیست چه بلایی سر پرونده تون بیاد.
    اما به نظر من الان همسرتون به هیچ وجه این کارو نکنن که اسم یه شهر دیگه رو بنویسن (مگه اینکه شما قبلش واقعا رفته باشین به اون شهر). البته فکر می کنم اگر هم بنویسن، آفیسر بهشون گیر میده. چون شما خودتون برای ویزای یه شهر دیگه اقدام کردین و اصلا معنی نداره همراهتون برای ویزای یه شهر دیگه اقدام کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahi3vahid نمایش پست ها
    سلام، ویزا شما از چه نوعی بود؟ منم از 12 آپریل که ایمیل اول رو گرفتم هنوز منتظرم :-/
    ویزا پیوست به همسر.

با سلام

دوستان من برای دوره دکتری پذیرش دارم و بعد از مصاحبه خودم قصد دارم برای خانومم وقت بگیریم که چند ماه بعد از من بیاد آلمان. حالا سوالم اینه که روز مصاحبه خودم باید سند ازدواج به همراه ترجمه باخودم ببرم؟ و آیا سند ازدواج تایید سفارتو میخواد؟

ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من برای دوره دکتری پذیرش دارم و بعد از مصاحبه خودم قصد دارم برای خانومم وقت بگیریم که چند ماه بعد از من بیاد آلمان. حالا سوالم اینه که روز مصاحبه خودم باید سند ازدواج به همراه ترجمه باخودم ببرم؟ و آیا سند ازدواج تایید سفارتو میخواد؟

ممنون از راهنماییتون
    خیر.روز مصاحبه فقط مدرک دانشگاهی و کپی پاس و سی وی همسرتون باهاتون باشه.
    بله حتمن لازم هست و دوسری لازم دارین یکی برای سفارت و دیگری برای سیتیزن آفیس شهرتون.حتمن بپرسین شهرمقصدتون ترجمه آلمانی نیاز داره یا انگلیسی من انگلیسی ترجمه کردم و ازم قبول نکردن دوباره همین آلمان پیش یک مترجم رسمی که موردتایید دادگاه آلمان بود ترجمه کردم به آلمانی اونم قبول نکردن گفتن چون ازدواجتون ایران بوده و سندتون فارسیه باید به تایید کنسول ما توو ایران برسه ،هیچی دیگه آوردیمش ایران و دوباره ترجمه آلمانی کردیم و تایید سفارت!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)