صفحه 17 از 269 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

سلام دوستان، کسی میدونه دعوت نامه ی غیر رسمی برای دعوت بستگان را چطوری باید نوشت؟

Junior Member sbr922 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط scan نمایش پست ها
    سلام دوستان،من می خوام برای دکترا فیزیک در آلمان اقدام کنم و دارم برای آیلتس می خونم،می خوام بدونم ویزای همراه به شوهر و پسر م هم می دن که اونا هم همزمان با من بیان؟و بعداینکه حدودا چقدر هزینه اش میشه؟ممنون می شم کسی راهنماییم کنه
    منع قانونی‌ که نداره. در صورتی‌ که به ازای هر کدومشون سالی‌ ۸۰۴۰ یورو بتونید پرداخت کنید و این پول رو برای سال اول در هنگام مصاحبه به نحوی ارائه بدید ,مثل گواهی حساب بانکی‌, میتونید برای ویزا اقدام کنید. البته برای خودتون هم که طبیعتا ۸۰۴۰ تا باید نشون بدید. طبیعیه که فاند دکترا میتون قسمتی‌ از این پول رو پوشش بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد فیزیک اتمی دانشگاه آزاد تهران

منظورتون 840 یورو ؟؟

هر نفر سالانه 8040 یورو

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط scan نمایش پست ها
    منظورتون 840 یورو ؟؟
    همون 8040 یورو که دوستان گفتن کاملا درسته، منتها اگه فاند شما کافی باشه میتونین همون رو به جای گواهی 8040 تا نشون بدین، یعنی مثلا اگه فاند شما ماهانه حداقل 3*670 یورو در ماه باشه (ماهی 2010 یورو)، نیازی به بلوکه کردن پول برای خانواده اتون نیست. توضیح کامل تر اینکه هر کس که میخواد بره آلمان باید نشون بده که هزینه ی زندگی یه سالش رو داره، که هزینه ی هر فرد ماهی 670 یورو در نظر گرفته شده که یه سالش میشه 8040 یورو. حالا اگه حقوق شما کافی هست نیازی نیست پول بلوکه کنین. اگر هم کمتر از این مقداره از سفارت بپرسین شاید بشه مابه التفاوت رو بلوکه کنین و بقیه اش رو همون برگه ی فاندتون رو نشون بدین. برای اون ویزای سه ماهه نمی دونم این کار شدنی هست یا نه، ولی توی آلمان برای تبدیل ویزای سه ماهه به یک ساله میدونم که شدنیه

Junior Member

سلام بر دوستان محترم

من در حال حاضر دانشجوی دکتری ترم دوم در آلمان هستم، برای همسرم جهت پیوستن اقدام نمودم و مدارک را به صورت کامل (+مدرک زبان آلمانی) ارائه کرده ایم، مشکلی که هست بنده فاند ندارم ولی امکان بلوکه کردن 8040 یورو برای دو نفر را دارم، به نظر شما آیا مانعی برای دادن ویزا وجود دارد؟
    ممنون خواهم شد از تجربیات خود بنویسید

Junior Member

لازم به ذکر است بنده قبل از شروع phdبرای انجام تز کارشناسی ارشد دوره 8 ماهه آلمان بوده ام و متاسفانه دو بار درخواست همسرم برای دیدار ریجکت شده بود/ البته این موضوع را از سفارت سوال کردم و گفتند مشکلی وجود ندارد چون شرایط و درخواست تغییر کرده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط c1338140 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان محترم

من در حال حاضر دانشجوی دکتری ترم دوم در آلمان هستم، برای همسرم جهت پیوستن اقدام نمودم و مدارک را به صورت کامل (+مدرک زبان آلمانی) ارائه کرده ایم، مشکلی که هست بنده فاند ندارم ولی امکان بلوکه کردن 8040 یورو برای دو نفر را دارم، به نظر شما آیا مانعی برای دادن ویزا وجود دارد؟
    ممنون خواهم شد از تجربیات خود بنویسید
    اگه بتونید مبلغ ۸۰۴۰ یورو یه همسرتونو تقبل کنید و همینطور متراژ خونه یی که دارید به اندازه حداقل ۲ تا ۱۲ متر یعنی‌ ۲۴ متر باشه مشکلی‌ ندارید. فقط این ۲ موضوع رو همسرتون روز مصاحبه به نحوی اعلام کنه مثلا حساب بانکی‌ و اجاره‌ نامه رو نشون بده. بعد از رسیدن مدارکش به آلمان شما خودتون از طریق Ausländer Behörde موضوع رو پیگیری کنید. چیزی مثل اجاره نامه رو شاید سفارت نخواد، ولی‌ دادن اون به Ausländer Behörde خیلی‌ مهمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط c1338140 نمایش پست ها
    لازم به ذکر است بنده قبل از شروع phdبرای انجام تز کارشناسی ارشد دوره 8 ماهه آلمان بوده ام و متاسفانه دو بار درخواست همسرم برای دیدار ریجکت شده بود/ البته این موضوع را از سفارت سوال کردم و گفتند مشکلی وجود ندارد چون شرایط و درخواست تغییر کرده است.
    فقط جهت اطلاع میگم و امیدوارم نگرانتون نکنه. مطابق تجربه من چیزی که ممکن کمی‌ حساسیت ایجاد کنه، مربوط به کسانیه که تازه ازدواج کردن. مثلا طرف یه ترم اومده آلمان، بعد رفته عقد کرده و بعد خواسته بلافاصله همسرش رو بیاره. اگه تازه ازدواج کردین سعی‌ کنید روز مصاحبه با اوردن دلایلی مثل طولانی‌ بودن زمان نامزدی و این جور چیزا موضوع رو توجیه کنید. دلیل حساسیت آلمانی‌ها به خاطره آفریقایی هاست که با این نو ویزا کلک‌های زیادی سوار کردن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام
    اقا من اگر بورسیه DAAD برای دکتری المان درست بشه.
    با توجه به اینکه استاد راهنمام گفته ایشون مدرک زبان نیاز ندارند او توی دعوت نامه دکتری سطح زبان بنده را تایید کردند.
    ایا حین تحویل مدارک برای صدور ویزا و همچنین زمان مصاحبه همین نوشته استاد کفایت میکنه؟ لطفا اگر کسی اطلاعات کافی داره راهنمایی کنه.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)