صفحه 191 از 269 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Guilan University

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام دوستان،کسی میدونه این خبر که برای گرفتن ویزای پیوست، شخصی که همسرش دانشجو هست در ایالت بادن ووتمبرگ باید قبل از رفتن همسر به آلمان ازدواج صورت میگرفت تا ویزا پیوست الان بتونه تعلق بگیره بهش، صحت داره یا نه؟
    چون یه یه خبری این روزا شنیده میشه که این داشتن سند ازدواج برای شخصی که مجرد بره آلمان با ویزای تحصیلی و بعد برگرده ایران و ازدواج کنه و نوبت مصاحبه ویزای پیوست همسرش بشه و سند رو ارایه بده چون قبل رفتن ازدواج نکرده، به همسرش ویزا پیوست تعلق نمیگیره و ریجکت میشه. این مطلب صحت داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط neginnakhsaz نمایش پست ها
    سلام دوستان،کسی میدونه این خبر که برای گرفتن ویزای پیوست، شخصی که همسرش دانشجو هست در ایالت بادن ووتمبرگ باید قبل از رفتن همسر به آلمان ازدواج صورت میگرفت تا ویزا پیوست الان بتونه تعلق بگیره بهش، صحت داره یا نه؟
    چون یه یه خبری این روزا شنیده میشه که این داشتن سند ازدواج برای شخصی که مجرد بره آلمان با ویزای تحصیلی و بعد برگرده ایران و ازدواج کنه و نوبت مصاحبه ویزای پیوست همسرش بشه و سند رو ارایه بده چون قبل رفتن ازدواج نکرده، به همسرش ویزا پیوست تعلق نمیگیره و ریجکت میشه. این مطلب صحت داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من یک جا خوندم که نوشته بود باید دو سال از اقامت همسر در المان بگذره.

ممنون از شما.

پیداش کردم البته اعتبارشو اطمینان ندارم

If your relative was granted their residence permit as a student, employee or a self-employed person while you were married (or civil partnered), you can get a residence permit as long as you fulfil all the other spouse visa requirements and plan to stay in Germany for more than one year.
    If you got married after your spouse was awarded a residence permit, you may be required to wait until your spouse has had the permit for two years before you can apply. Your local German embassy or consulate can inform you what applies in your situation.

https://www.expatica.com/de/visas-an...ny_108796.html

Junior Member

سلام دوستان
    من ١٠ روز ديگه وقت سفارت دارم مناسفانه براي همسرم وقت نگرفتيم و تازه فهميديم كه بايد دوتا وقت ميگرفتين ايا احتمال داره روزي كه من ميرم سفارت با توجه به اينكه همسرم مدرك دكتري و زبان الماني داره و مداركش كامله ،مداركش رو از من بگيرن ؟چون اگه نگيرن يكسال بعد وقت ميدن و ما نميتونيم يكسال جدا زندگي كنيم و پيشنهاد كاري من از دست ميره!!!!و ايا راهي براي گرفتن وقت سريعتر هست
    ممنون ميشم از پاسختون

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ١٠ روز ديگه وقت سفارت دارم مناسفانه براي همسرم وقت نگرفتيم و تازه فهميديم كه بايد دوتا وقت ميگرفتين ايا احتمال داره روزي كه من ميرم سفارت با توجه به اينكه همسرم مدرك دكتري و زبان الماني داره و مداركش كامله ،مداركش رو از من بگيرن ؟چون اگه نگيرن يكسال بعد وقت ميدن و ما نميتونيم يكسال جدا زندگي كنيم و پيشنهاد كاري من از دست ميره!!!!و ايا راهي براي گرفتن وقت سريعتر هست
    ممنون ميشم از پاسختون
    تقریبا غیر ممکن هست که بدون گرفتن وقت مدارک ایشون رو بگیرن. مهم هم نیست که شرایط اون فرد چی هست. پیشنهاد می کنم برای این پروسه مهاجرت حداقل سایت سفارت و قوانین مربوطه رو خیلی با دقت بخونید.
    به نظر من سریع وقت بگیرید. با سفارت هم می شه مکاتبه کرد و مشکل رو توضیح داد. شاید وقت اضطراری دادن که البته بعیده به نظر من ...
    اگر موافقت نکنند چاره ای جز انتظار نیست

سلام دوستان،
    روز مصاحبه باید بیمه رو هم ارایه بدیم؟ جزء مدارکی که برای ویزای پیوست باید ارائه بدیم هست ولی نمیدونم وقتی نمیدونیم که ویزای کی میاد بیمه رو واسه کی بگیریم....
    مدرک زبان آ وان چقدر مهمه اگر روز مصاحبه ارائه ندیم؟

دوستان یک سوال دیگه هم داشتم....
    من اقامت دایم آلمان رو دارم و چند ماه پیش ازدواج کردم... میخواستم بدونم چون ازدواج ما در ایران صورت گرفته، آیا ممکنه مشکلی داشته باشه؟ با توجه به اینکه من 4 سال هست که آلمانم و اقامت دایم رو هم دارم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Guilan University

ممنون از وقتی که گذاشتید

ببخشید یه سوال دیگه ، امکان این هست که نامزدم سپتامبر 2016 وارد آلمان شده و شروع به تحصیل کرده و من بخوام بعد ازدواج برای مصاحبه که به احتمال زیاد نوبت مصاحبم میفته اوایل فروردین (اواخر مارچ) 2018 برم سفارت، منو ریجکت کنن؟؟ چون به اون تایم دو سال اقامت همسر 5-6 ماه در اون صورت باقی میمونه. یا تا پروسه بررسی مدارک طی بشه و اینا...، همون حول و حوش دو سال میفته و دوسال اقامت همسر به حساب میاد. اطلاعی دارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد درخواست وقت برای تایید سند ازدواج برای ویزای پیوست باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟( به نظرم گزینه 2) در مورد شناسنامه اگر توضیحات نداشته باشه باز هم باید تایید بشه؟
    ممنون از راهنماییتون

1.Legalizations and certifications of copies
    2. Consular service (consular certificates, certifications of signatures, consultations regarding inheritance and citizenship law, family law, etc.)
    گزینه اول رو انتخاب کنید. در مورد شناسنامه هم جدیدا آفیسرها سلیقه ای برخورد میکنن. اما با توجه به تجربیات برخی دوستان بهتره برای هر دو نفر ترجمه شناسنامه ها تایید بشن.

ApplyAbroad Superstar

ممنون از وقتی که گذاشتید

ببخشید یه سوال دیگه ، امکان این هست که نامزدم سپتامبر 2016 وارد آلمان شده و شروع به تحصیل کرده و من بخوام بعد ازدواج برای مصاحبه که به احتمال زیاد نوبت مصاحبم میفته اوایل فروردین (اواخر مارچ) 2018 برم سفارت، منو ریجکت کنن؟؟ چون به اون تایم دو سال اقامت همسر 5-6 ماه در اون صورت باقی میمونه. یا تا پروسه بررسی مدارک طی بشه و اینا...، همون حول و حوش دو سال میفته و دوسال اقامت همسر به حساب میاد. اطلاعی دارین؟
    من فکر می کنم شما اشتباه متوجه شدین اون قضیه ی دو سال رو. باید دو سال از عقدتون گذشته باشه، نه از اقامت همسرتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)