صفحه 200 از 269 نخستنخست ... 100150190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh67 نمایش پست ها
    دوستان من امروز مشکلی برام پیش اومد، ممنون میشم راهنمایی کنید...
    من امروز مصاحبه دانشجویی داشتم و مدارک همسرم هم به عنوان همراه، با خودم برده بودم؛ اما افسر در ورودی اصن به همسرم اجازه ورود نداد...! ما برنامه مون اینه که با هم و همزمان بریم... مگه ویزای همراه، خودش یه وقت جداگانه میخواد؟ الان همسرم چیکار باید انجام بده؟
    سلام
    بله، همسر شما یه وقت جداگانه لازم داره. فقط کسایی می تونن وارد سفارت آلمان بشن که اسمشون توی لیست اونایی که وقت دارن باشه. همسر شما اسمش نبوده و اجازه ی ورود هم نداشته. درسته.
    تو سایت سفارت نگاه کنین. باید مجددا وقت بگیرن و مدارکی که تو سایت نوشته شده رو به همراه خودشون ببرن.
    اینکه دقیقا همزمان با هم ویزا بگیرین و با هم برین، لزوما اتفاق نمیفته. علی الخصوص که الان تازه همسر شما قراره برن آنلاین وقت بگیرن و معلوم نیست کی نوبتشون بشه.

سلام. همسر برای دکترا با فاند پذیرش گرفته. می خواستم بدونم که به من بعنوان همراه ایشون هم وقت اضطراری میدن ؟ و اینکه اگر من برای پیوست اقدام کنم یا میتونیم با هم به المان بریم یا حتما باید ایشون قبلش رفته باشه و کارت اقامت گرفته باشه؟؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان من همسرم در آلمان مشغول به کار هست و من هم ثبت نام کردم جهت وقت،من دسامبر ثبت نام کردم ینی الان دو‌ماهه ولی هنوز ایمیل دوم تعیین وقتم نیمده،آیا کسی میدونه کی ایمیل دوم میاد؟چند وقت بعد ثبت نام میاد؟آیا کسی جدیدا ایمیل دوم گرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان من همسرم در آلمان مشغول به کار هست و من هم ثبت نام کردم جهت وقت،من دسامبر ثبت نام کردم ینی الان دو‌ماهه ولی هنوز ایمیل دوم تعیین وقتم نیمده،آیا کسی میدونه کی ایمیل دوم میاد؟چند وقت بعد ثبت نام میاد؟آیا کسی جدیدا ایمیل دوم گرفته؟
    زمان ایمیل دوم معمولا نزدیک به زمان مصاحبه ست. حدود یکماه قبل از زمان مصاحبه.

زمان تخمینی مصاحبه هم در فایل موجود در سایت سفارت قابل مشاهده است.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...ezeit_Visa.pdf

Junior Member

سلام دوستان من يه سوال خيلي مهم دارم كه در انتخاب من براي گرفتن ويزاي دانشجويي آلمان تاثير فراوان داره اگه امكانش هست و كسي اطلاعات داره منو راهنمايي كنه
    من يك دختر ٤ ساله دارم كه خيلي بهم وابستست ، براي پذيرش آلمان قصد داره در مقطع دكتري يا ارشد اقدام كنم . سوالم اين هست ايا ميتونم از همان ابتدا دخترم رو به عنوان همراه ببرم. همسرم بعدا به ما ملحق ميشه. خيلي برام مهمه ، از برخي شنيدم چون بچه دارم اصلا ويزاي دانشجويي بهم نميده سفارت آيا اين مطلب درسته
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

سلام در فرم ویزا که روی سایت سفارت هست محلی برای مشخصات همسر و فرزندان قرار داره و اگر قرار بود که ویزا صادر نشه این اطلاعات رو درخواست نمیکردن و اصلا این کار یه جور تبعیض محسوب میشه که غیر منطقی هستش برای کشوری که حقوق اساسی انسانها رو رعایت میکنه ولی این که از همون ابتدا همزمان ویزا بدن پروسه خودشو داره مثلا ظاهرا باید وقت جدا بگیرید و اینکه مصاحبه و صدور ویزا ممکنه همزمان نباشه اینو باید توی سایت ببینید

Junior Member

سلام دوستان.چند تا ابهام پیش اومده برام اگر کسی اطلاعات دقیق داره لطف کنه جواب بده.دی ماه ۹۵ من و برادرم برای ویزای پیوست به خانواده رفتیم سفارت ک متاسفانه به دلایلی ۲بار مدارکو قبول نکردن.اونموقع من ۱۷ و برادرم ۱۴ سالش بود.بعد از ۴ ماه موفق شدیم نوبت بگیریم ومدارک رو قبول کردن و فرستاده شد آلمان(من ۱۸ سالم شده بود).الان ۹ ماه گذشته و بعد از کلی پیگیری به مادرم(که آلمان زندگی میکنن) گفتن کپی پاسپورتشون رو بفرستن به اداره ای که در آلمان هست برای تصمیم نهایی.سوال اینجاست که: با این که الان مدارک آلمان هست و هیچ ایرادی گرفته نشده ومن ۱۹ سالم شده جای نگرانی هست برای اومدن ویزام یا خیر ؟؟چون در شروع پروسه من ۱۷ ساله بودم و زیر سن قانونی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikasadat نمایش پست ها
    سلام دوستان من يه سوال خيلي مهم دارم كه در انتخاب من براي گرفتن ويزاي دانشجويي آلمان تاثير فراوان داره اگه امكانش هست و كسي اطلاعات داره منو راهنمايي كنه
    من يك دختر ٤ ساله دارم كه خيلي بهم وابستست ، براي پذيرش آلمان قصد داره در مقطع دكتري يا ارشد اقدام كنم . سوالم اين هست ايا ميتونم از همان ابتدا دخترم رو به عنوان همراه ببرم. همسرم بعدا به ما ملحق ميشه. خيلي برام مهمه ، از برخي شنيدم چون بچه دارم اصلا ويزاي دانشجويي بهم نميده سفارت آيا اين مطلب درسته
    سپاس
    سلام
    همسرتون و دخترتون باید با ویزای همراه بیان. تا جایی که میدونم برای دخترتون هم لازم نیست وقت جدا بگیرن. یعنی در واقع همسر شما باید یه وقت ویزای همراه بگیرن و مدارک خودشون رو به علاوه ی مدارک دخترتون بدن. بنابراین، اونا احتمالا ویزاشون با هم صادر میشه. اما اگر کلا همسرتون الان قصد اقدام برای ویزای همراه رو ندارن و فقط می خواین دخترتون رو ببرین، "فکر می کنم" (ولی مطمئن نیستم) یه راهش این باشه که همون روزی که خودتون میرین مصاحبه، تمام مدارک و فرم های دخترتون رو هم با خودتون ببرین. ببینین چی میگن دیگه.
    اما اینکه چون بچه دارین بهتون ویزا نمیدن درست نیست.

Junior Member

QUOTE=especial;2513751]سلام
    همسرتون و دخترتون باید با ویزای همراه بیان. تا جایی که میدونم برای دخترتون هم لازم نیست وقت جدا بگیرن. یعنی در واقع همسر شما باید یه وقت ویزای همراه بگیرن و مدارک خودشون رو به علاوه ی مدارک دخترتون بدن. بنابراین، اونا احتمالا ویزاشون با هم صادر میشه. اما اگر کلا همسرتون الان قصد اقدام برای ویزای همراه رو ندارن و فقط می خواین دخترتون رو ببرین، "فکر می کنم" (ولی مطمئن نیستم) یه راهش این باشه که همون روزی که خودتون میرین مصاحبه، تمام مدارک و فرم های دخترتون رو هم با خودتون ببرین. ببینین چی میگن دیگه.
    اما اینکه چون بچه دارین بهتون ویزا نمیدن درست نیست.[/QUOTE]

خيلي ممنون. بله همسرم به خاطر شرايط شغليش فعلا با ما قصد نداره بياد، ولي من اگه دخترم نتونه با من بياد كلا قيد پذيرش را ميزنم، متاسفانه هيچ جا نتونستم جواب قطعي بگيرم .
    ویرایش توسط Nikasadat : February 12th, 2018 در ساعت 11:33 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    زمان ایمیل دوم معمولا نزدیک به زمان مصاحبه ست. حدود یکماه قبل از زمان مصاحبه.

زمان تخمینی مصاحبه هم در فایل موجود در سایت سفارت قابل مشاهده است.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...ezeit_Visa.pdf
    ممنون از جوابتون وای توی فایل ارسالی شما زده ۲۰ هفته قبل از وقتتون ایمیل دوم باید بیاد ینی ۵ ماه قبل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)