صفحه 204 از 269 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان میشه لطف کنید مراحل گرفتن این ویزا رو برامون بنویسین. مسیول قبولی یا ردی این ویزا دست افراد المانی تو سفارته یا کارمندان ایرانی؟ یا مدارک رو قبل تصمیم گیری برای همسر که مقیم المان هست میفرستن؟
    سلام فقط خود دولت آلمان توي تصميم گيري نقش دارن و اينكه شما بعد از اينكه مصاحيه شديد مداركتون فرستاده ميشه اداره مهاجرت شهري كه همسرتون ساكن هستند در اصل اونا هستند كه ويزارو صادر ميكنند.

Member

همون موقعی که مدارک رو تحویل میدیم٬ همون موقع هم مصاحبه میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    همون موقعی که مدارک رو تحویل میدیم٬ همون موقع هم مصاحبه میکنن؟
    بله،روز مصاحبه مداركتونو تحويل ميدين

سلام. برای درخواست ویزای همراه، چه مدل وقت سفارتی باید رزرو کرد؟ عنوان وقت مصاحبه کسایی که ویزای همراه میخوان، چی هست؟ پیشاپیش سپاس

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersian87 نمایش پست ها
    سلام. برای درخواست ویزای همراه، چه مدل وقت سفارتی باید رزرو کرد؟ عنوان وقت مصاحبه کسایی که ویزای همراه میخوان، چی هست؟ پیشاپیش سپاس
    Famil reunification visa and marraige ( more than 90 days)
    که برای همسر و بچه های زیر 18 سال میدن، بقیه اعضای خانواده خیلی من اطلاع ندارم

Junior Member

سلام به همه دوستان ، من الان بیشتر از 8 هفته از زمانیکه رفتم برای مصاحبه و مدارکمو دادم به سفارت گذشت اما هنوز خبری نشده، کسی تجربه مشابهی داره که بدونم معمولا چقدر طول میکشه؟ چون طبق اون زمانیکه گفتن الان دوماه تموم شده و هنوز خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshe نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ، من الان بیشتر از 8 هفته از زمانیکه رفتم برای مصاحبه و مدارکمو دادم به سفارت گذشت اما هنوز خبری نشده، کسی تجربه مشابهی داره که بدونم معمولا چقدر طول میکشه؟ چون طبق اون زمانیکه گفتن الان دوماه تموم شده و هنوز خبری نیست
    سلام وقتتون بخير متاسفانه منم مشكل شما رو دارم همسرم رفتن اداره مهاجرت گفتن ممكنه ٤ ماه بيشتر هم طول بكشه چون خيلي شلوغه
    خواهش ميكنم اگه خبري براي شما شد حتماً اينجا بنويسيد حداقل دلم منم خوشحال بشه كه اونطوري كه گفتن نيست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshe نمایش پست ها
    سلام به همگی
    همسر بنده هم 8 هفته پیش مصاحبه رفتند. دو روز پیش خودم رفتم اینجا اداره امور خارجیها و مهاجرت باهاشون حرف زدم و گفتم که چیکار کنم سرعت بگیره این کار، گفتن که معمولا سه ماه طول میکشه.
    چون تو شهر ما مثلا 40هزار پرونده مشابه از سراسر دنیا هست و باید دقیق بررسی بشه...
    یه نکته خوبی که در مورد آلمان هست اینه که مطمئنان دارن روی پرونده کار میکنن و اینجور نیست که مثل ایران، کارمند صبح بیاد حال نداشته باشه کار مردم رو راه بندازه، و یا یادش بره و تازه آدم خودش بره یادش بندازه که روی این پرونده هم کار کن!!!!!!
    در نهایت اینجا به من گفتن که صبور باشید....
    شما هم همینطور اگر نامه برای همسرتون فرستادن و ایشون کارهاشو کردن باید یکم صبر کنید...
    You may delay, But Time will not
    ((Benjamin Franklin ))
    لطفا پیام خصوصی نگذارید....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasvahedi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    همسر بنده هم 8 هفته پیش مصاحبه رفتند. دو روز پیش خودم رفتم اینجا اداره امور خارجیها و مهاجرت باهاشون حرف زدم و گفتم که چیکار کنم سرعت بگیره این کار، گفتن که معمولا سه ماه طول میکشه.
    چون تو شهر ما مثلا 40هزار پرونده مشابه از سراسر دنیا هست و باید دقیق بررسی بشه...
    یه نکته خوبی که در مورد آلمان هست اینه که مطمئنان دارن روی پرونده کار میکنن و اینجور نیست که مثل ایران، کارمند صبح بیاد حال نداشته باشه کار مردم رو راه بندازه، و یا یادش بره و تازه آدم خودش بره یادش بندازه که روی این پرونده هم کار کن!!!!!!
    در نهایت اینجا به من گفتن که صبور باشید....
    شما هم همینطور اگر نامه برای همسرتون فرستادن و ایشون کارهاشو کردن باید یکم صبر کنید...
    سلام دوست عزيز من نزديك ٤٥روز هست كه مدارك رو تحويل دادم و همسرم اداره مهاجرت رفتن گفتم تا حدود ٤ ماه طول ميكشه ولي هيچ نامه يا ايملي براي همسرم نيومده يعني بعد تحويل مدارك همسرم بايد باز ٣ ماه منتظر بمونم !!!!! اين خيلي بي رحميه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_MO نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز من نزديك ٤٥روز هست كه مدارك رو تحويل دادم و همسرم اداره مهاجرت رفتن گفتم تا حدود ٤ ماه طول ميكشه ولي هيچ نامه يا ايملي براي همسرم نيومده يعني بعد تحويل مدارك همسرم بايد باز ٣ ماه منتظر بمونم !!!!! اين خيلي بي رحميه
    نه منظور از سه ماه، از زمان مصاحبه است...البته بسته به شهری که میخواین تشریف ببرید هم داره. شهرهای بزرگ و شلوغ معمولا طولانی تر هستن تا شهر های کوچک... اگر تمام مدارکتون کامل باشه و نقص مدرک نداشته باشید و همسرتون هم اینجا شرایطشون اوکی باشه، مشکلی پیش نمیاد و کاری دیگه ای لازم نیست بکنید و کافیه که صبور باشید.
    You may delay, But Time will not
    ((Benjamin Franklin ))
    لطفا پیام خصوصی نگذارید....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)