صفحه 206 از 269 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ممنون از پاسخ دوستان
    من خودم وقت مصاحبه برای ویزای تحصیلی دارم که برای اوایل تیر هم هست. یک بار هم پارسال رفتم و برگشتم و الان ویزای پیوست رو برای همسرم میخوام که حدود مهر و آبان نوبتش میشه. اگه راه حل پیشنهادی دوستمون که گفتند موقع مصاحبه به آفیسر توضیح بدم کفایت کنه، این راه برای من خیلی راحت‌تره. چون عوض کردن تاریخ عقد برام واقعا مشکله. از اونطرف هم دوست ندارم دردسری برای ویزای همسرم پیش بیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnoud نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دوستان
    من خودم وقت مصاحبه برای ویزای تحصیلی دارم که برای اوایل تیر هم هست. یک بار هم پارسال رفتم و برگشتم و الان ویزای پیوست رو برای همسرم میخوام که حدود مهر و آبان نوبتش میشه. اگه راه حل پیشنهادی دوستمون که گفتند موقع مصاحبه به آفیسر توضیح بدم کفایت کنه، این راه برای من خیلی راحت‌تره. چون عوض کردن تاریخ عقد برام واقعا مشکله. از اونطرف هم دوست ندارم دردسری برای ویزای همسرم پیش بیاد.
    اهان اوكي من فكر ميكردم ميخوايم براي پيوست اقدام كنيد براي همين توضيح دادم
    كاري رو تا اونجايي كه من تو همين سايت ديدم ميگن معمولاً بايد يك سال از اقامت شما بگذره البته اينم بگم كه همين پروسه پيوست واقعاً يك سال نهايت ١٠ ماه زمان ميبره الان من خودم شخصاً ١١ ماه كه دنبال كارهام هستم ولي هنوز موفق نشدم فقط منتظرم و كلي هم فشار مالي و روحي رو دارم تحمل ميكنم اين مدت هم بگذره
    حتماً روز مصاحبه خودتون سوال بپرسيد اينجوري بهتره اگر همون خانوم بد اخلاقه نباشه خيلي حساسه روي ترتيب مدارك و يا حالش خوب باشه يا نه واقعاً بعضي از كارمندا خيلي گنده دماغ هستند ولي بيشترشون خوب هستن خدايش .
    ارزوي موفقيت براتون دارم انشالله زودتر كاره همه درست بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_MO نمایش پست ها
    اهان اوكي من فكر ميكردم ميخوايم براي پيوست اقدام كنيد براي همين توضيح دادم
    كاري رو تا اونجايي كه من تو همين سايت ديدم ميگن معمولاً بايد يك سال از اقامت شما بگذره البته اينم بگم كه همين پروسه پيوست واقعاً يك سال نهايت ١٠ ماه زمان ميبره الان من خودم شخصاً ١١ ماه كه دنبال كارهام هستم ولي هنوز موفق نشدم فقط منتظرم و كلي هم فشار مالي و روحي رو دارم تحمل ميكنم اين مدت هم بگذره
    حتماً روز مصاحبه خودتون سوال بپرسيد اينجوري بهتره اگر همون خانوم بد اخلاقه نباشه خيلي حساسه روي ترتيب مدارك و يا حالش خوب باشه يا نه واقعاً بعضي از كارمندا خيلي گنده دماغ هستند ولي بيشترشون خوب هستن خدايش .
    ارزوي موفقيت براتون دارم انشالله زودتر كاره همه درست بشه
    ممنون. این یک سال رو که شما میگید یه کم به نظرم عجیبه. چون توی همین اپلای ابراد من خودندم که خیلی‌ها همزمان با هم اقدام کردن به این صورت که وقت ویزای نفر اصلی با نفر همراه توی یک روز بوده و جوابشون هم توی مدت خوبی و نزدیک به هم اومده. حتی یکی دو مورد یادمه که ویزای همراه زودتر اومده بود. بازه زمانی هم که به طور معمول برای نفر پیوست گفته بودن تا چهار ماه بعد از مصاحبه بود. ولی این که نفر پیوست باید ده دوازده ماه بعد از اقامت نفر اصلی برای ویزا اقدام کنه رو نشنیده بودم.

Member

دوستان برای مصاحبه ویزای الحاق به همسر چه سوالایی پرسیده میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان برای مصاحبه ویزای الحاق به همسر چه سوالایی پرسیده میشه؟
    اینکه چجوری آشنا شدید؟ ، چطور الان با هم در ارتباطید؟، خانواده ها مشکلی با این ازدواج داشتن یا نه؟ و از این جور سوالا ، سوالات خاص و پیچیده ای نیست

Junior Member masih_sh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical School, Tehran University of Medical Sciences, Tehran, Iran

سلام، کسی از دوستان می دونه معمولا تاریخ شروع اعتبار ویزا از چند روز بعد از درج ویزا در پاسپورت هست؟ من ویزای پیوستم تایید شده و پس فردا قرار پاسپورت رو ببرم و احتمالا همون روز ظهر هم میرم پیکاپ می کنم، سوالم اینه که معمولا تاریخی که در ویزا بعنوان شروع اعتبار ویزا درج میشه، از چه زمانی هست؟ به چه چیزی بستگی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_sh نمایش پست ها
    سلام، کسی از دوستان می دونه معمولا تاریخ شروع اعتبار ویزا از چند روز بعد از درج ویزا در پاسپورت هست؟ من ویزای پیوستم تایید شده و پس فردا قرار پاسپورت رو ببرم و احتمالا همون روز ظهر هم میرم پیکاپ می کنم، سوالم اینه که معمولا تاریخی که در ویزا بعنوان شروع اعتبار ویزا درج میشه، از چه زمانی هست؟ به چه چیزی بستگی داره؟
    سلام و تبريك ميگم بهتون خيلي خوشحال شدم كه كسي از دوستان تونسته ويزاشو بگيره فكر كنم از خروج حساب ميشه خروج از كشور ولي من شنيدم يه فرجه ميدن و ميگن تا اين تاريخ مثلاًً بايد برين . چند ماه از تحويل مداركتون طول كشيد دوست عزيز ؟ و از كدوم شهر اقدام كردين ممنون ميشم جواب بدين چون منم منتظر ويزا هستم الان ٨ هفته بيشتر شده ولي هنوز هيچ خبري نيست

Junior Member

سلام و تبریک
    وقتی پاسپورتتون رو تحویل میدید، از شما می پرسن کی قصد رفتن به آلمان رو دارید. اعتبار ویزا 3 ماهست که انتخاب تاریخ شروعش با شماست.

Junior Member

ميشه بگيد بعد از چند وقت جواب ويزاتون اومد؟

Junior Member

سلام روز بخیر ببخشید دوستان ی سوال داشتم اگر من و همسرم همزمان برای ویزای تحصیلی اقدام کنیم احتمالش هست که همزمان ویزامون رو بگیریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)