صفحه 219 از 269 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

[QUOTE=fahimehazadeh;2557376]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام
    بله در سایت سفارت جهت مکاتبه با مسئولین گزینه مکاتبه با سفیر بود من خودم قبلا ایمیل زده بودم وجواب دادن
    اینکه کمکی بشه شما باید توضیح بدن مشکل چیه اونا راهنمایی میکنن
    شما ساعت2.30 یا 3تا 4برو سفارت موقعی که سفارت دیگه درب اون بسته شده بعد اونجا وایسا مسئولین المانی میان ازشون کمک بگیر ادم های خوبی هستن حتی شما همه مدارک و...را با خودت ببر یه خانوم المانی با قد کوتاه وچهره سبزه رو اونجا میومد جواب میداد خیلی کمک میکنه فارسی هم بلده -من خودم از سوالاتی ک

روهای عادی یادمه یه پسره حتی پاس المانی داشت نزاشتن داخل بره وبه افسر المانی گفتن برو دم سفارت باهاش صحبت کن[/QUO

ممنون امیدوارم نتجه بخش باشه
    جالبه که شما وکیل هم گرفتید اما سفارت اصلا نخواسته جواب درستی بده این نشون میده که اینا کلا هر کاری بخوان میکنن قبلا این موارد کم بود اما در این چند سال که اونجا بودم هر روز بدتر از دیروز وضعیت فرق میکرد اینا گوش به حرف وکیل و...نمیکنن اختیاراتی دارن

حتی یه خانومی که وقت سفارت 10 صبح داشت ساعت 1.30 داخل فرستادنش اونم عصبانی شد داخل سفارت دعوا کرد و مامورهای سفارت اون خانوم را زده بودن بعد امبولانس اومد بردش مردم هم روی سکوی درب سفارت شعار میدادن بعد سفیر را وزارت امورخاجه خواست اونجا گفت اول اون خانوم مسئولین سفارت را زد بعد کارمند های ما هم کتک زدن به همین سادگی تموم شد

هر روز هم دفترهای بیمه در همون ساعت 3 به بعد میان درب سفارت با اونا صحبت میکنن مثلا میگفت وقت کی باز میشه و...اونا خودشون وقت ها را محدود کردن بعد با خرید یه بیمه مسافرتی یه وقت هم برای طرف باز میشد با هم هماهنگ هستن قبلا هم تلفنی وقت میدادن یادمه دفتر دار بیمه همون پاساژ پائینی داشت زنگ میزد به یه نفر میگفت ساعت 2 زنگ بزن اون موقع داشتن ساعت های وقت را تازه محدود میکردن تا کسی به راحتی نتونه زنگ بزنه

داخل سفارت باجه اطلاعات بود اکثرا داخل میرفتن بعد سوالاتی میپرسیدن بعدش جمع کردن --طرف از صبح اونجا بود وقتی داخل رفت ساعت 4اومد بیرون انقدر نگه داشتنش تا پشیمون بشه اکثرا با این مورد مواجه شدم همراه طرف هم نگران میشد ما هم بهش توضیح میدادیم

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    در مورد پیوست همسر به طور همزمان ی سری پست نوشته شده بود ولی من خوب متوجه نشدم. من 28 آگوست خودم وقت مصاحبه دانشجویی دارم و برای همسرم درخواست وقت پیوست به همسر دادم که طبق جدولشون تو ژانویه وقتش خواهد بود. الان من می تونم روز مصاحبه خودم درخواست بدم که برای همسرم هم ویزا صادر بشه؟ ممنون میشم اگر جواب بدین

Junior Member

سلام
    كسي ميدونه مدارك همسر بعد مصاحبه در سفارت، چند روز بعد به دست اداره مهاجرت شهر مقصد ميرسه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid1358 نمایش پست ها
    سلام
    كسي ميدونه مدارك همسر بعد مصاحبه در سفارت، چند روز بعد به دست اداره مهاجرت شهر مقصد ميرسه؟
    سلام
    مشخص نیست برای بعضیها 2 هفته و برخی 1ماه هم طول کشیده

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام
    مشخص نیست برای بعضیها 2 هفته و برخی 1ماه هم طول کشیده
    برای کیس ما که در حال حاضر هنوز هم به سرانجام نرسیده، دو ماه طول کشید تا سفارت مدارک رو بررسی کنه و بالغ بر چهار ماه طول کشید تا مدارک کاغذی در اختیار اداره مربوطه در شهر من قرار بگیره.

هم سر سفارت به دلایل متعدد شلوغه و هم ادارات خارجی های آلمان به دلیل مسائل پناهنده ها احتمالا.

لطفا اعداد رو آپدیت کنید برای اطلاع رسانی به سایرین و بهترین توصیه اینه که صبور باشن ...

جواب مثبت پرونده همسر من بعد از چهار ماه و چهار روز ارسال شده به سفارت و منتظر تماسشونیم.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3121 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    در مورد پیوست همسر به طور همزمان ی سری پست نوشته شده بود ولی من خوب متوجه نشدم. من 28 آگوست خودم وقت مصاحبه دانشجویی دارم و برای همسرم درخواست وقت پیوست به همسر دادم که طبق جدولشون تو ژانویه وقتش خواهد بود. الان من می تونم روز مصاحبه خودم درخواست بدم که برای همسرم هم ویزا صادر بشه؟ ممنون میشم اگر جواب بدین
    خیر دوست عزیز. ایشون خودشون میرن و مصاحبه میشن.

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان جواب نتيجه پيوست به خانواده معمولا چند وقت بعد مصاحبه مياد؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز شما بارها و بارها سوالاتی رو مطرح کردید که جواب خیلی هاشون یکسانه و من و سایرین بارها بهشون جواب دادیم.

فقط میتونم بگم صبور باشید و براتون آرزوی موفقیت میکنم.

لطفا از تکرار سوالات مشابه پرهیز کنید تا خدای ناکرده امتیاز منفی یا گزارش پست خلاف براتون ثبت نشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    برای کیس ما که در حال حاضر هنوز هم به سرانجام نرسیده، دو ماه طول کشید تا سفارت مدارک رو بررسی کنه و بالغ بر چهار ماه طول کشید تا مدارک کاغذی در اختیار اداره مربوطه در شهر من قرار بگیره.

هم سر سفارت به دلایل متعدد شلوغه و هم ادارات خارجی های آلمان به دلیل مسائل پناهنده ها احتمالا.

لطفا اعداد رو آپدیت کنید برای اطلاع رسانی به سایرین و بهترین توصیه اینه که صبور باشن ...

جواب مثبت پرونده همسر من بعد از چهار ماه و چهار روز ارسال شده به سفارت و منتظر تماسشونیم.
    سلام
    احتمالا چک امنیتی رفته بخاطر همین طول کشیده تا 6ماه هم من دیدم طول کشیده

الان دیگه زنگ بزنن تمومه به امید خدا ویزاتون را میدن

Junior Member

درود بر دوستان گرامی،

من همسر و فرزندم ماه آینده مصاحبه دارند برای ویزای پیوست. قبلا در چک لیست سفارت ترجمه شناسنامه زوجین ذکر نشده بود. و من فقط سند ازدواج و شناسنامه فرزندم رو دادم ترجمه. میخواستم بدونم آیا این آیتم شناسنامه زوجین حتما در روز مصاحبه مورد نیاز هست یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk999 نمایش پست ها
    درود بر دوستان گرامی،

من همسر و فرزندم ماه آینده مصاحبه دارند برای ویزای پیوست. قبلا در چک لیست سفارت ترجمه شناسنامه زوجین ذکر نشده بود. و من فقط سند ازدواج و شناسنامه فرزندم رو دادم ترجمه. میخواستم بدونم آیا این آیتم شناسنامه زوجین حتما در روز مصاحبه مورد نیاز هست یا خیر؟
    سلام،بله حتما بايد ترجمه كنيد و به تاييد سفارت دربياد وگرنه پرونده همسرتون نقصي ميخوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)