صفحه 241 از 269 نخستنخست ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tanix نمایش پست ها
    سلام برای مدرک زبان آلمانی A1 , مدرک انجمن فرهنگی ایران-اتریش در تهران هم مورد تاییده؟
    فکر کنم بشه تا اونجایی که من اپدیت دارم. ولی تو لیست مدارکی که خواسته نوشته شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyanik نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که بدون عقدنامه رفته باشه سفارت؟ مثلا با وقت محضر؟
    عقدنامه براشون خیلی مهمه و حتما باید ترجمه و ارائه بشه. برای اداره خارجی ها هم مهمه.

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyanik نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که بدون عقدنامه رفته باشه سفارت؟ مثلا با وقت محضر؟
    اصلا امکان نداره ! بدون عقدنامه برای ویزای همراه هیچ کاری نمیکنن حتی نقص مدرک هم نمیزنن وقتتون کلا از بین میره

Junior Member

سلام. من همسرم ویزای کاری داره و من میخوام پیوست بشم. وقت مصاحبه م رو یک ماه پیش رفتم و مدارکمو تحویل دادم. اصل ترجمه سند ازدواج و اصل ترجمه شناسنامه ها. بعلاوه کپی هاشون. و باقی مدارک هم دادم. همسرم رو اونجا شهرداری صدا کرده و گفته که ما اصل مدارکت رو میخوایم. همسرم گفته اصل مدارک اداره مهاجرت هست. گفته باشه یه هفته دیگه پیگیری میکنم جواب میدم. بعد برای همسرم نامه اومده که اداره مهاجرت گفته: ما هم فقط کپی داریم، و حتی کپی ش هم تایید سفارت نداره( فکر میکنم برگه پشتی که سفارت مهر میکنه رو کپی نگرفتم و بیدقتی کردم) حالا ما باید چی کارکنیم. خواهشا راهنمایی کنین. مگه اصل مدارک ما رو سفارت نباید بفرسته آلمان؟؟!! الان دارم میرم دوباره ترجمه کنم مدارکمو. ایندفه آلمانی و یوقتی با اژانس ها برای تایید مدارک بگیرم... خیلی زمان میبره میترسم قبول نکنن اگه دیر بشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Chitgarha نمایش پست ها
    سلام. من همسرم ویزای کاری داره و من میخوام پیوست بشم. وقت مصاحبه م رو یک ماه پیش رفتم و مدارکمو تحویل دادم. اصل ترجمه سند ازدواج و اصل ترجمه شناسنامه ها. بعلاوه کپی هاشون. و باقی مدارک هم دادم. همسرم رو اونجا شهرداری صدا کرده و گفته که ما اصل مدارکت رو میخوایم. همسرم گفته اصل مدارک اداره مهاجرت هست. گفته باشه یه هفته دیگه پیگیری میکنم جواب میدم. بعد برای همسرم نامه اومده که اداره مهاجرت گفته: ما هم فقط کپی داریم، و حتی کپی ش هم تایید سفارت نداره( فکر میکنم برگه پشتی که سفارت مهر میکنه رو کپی نگرفتم و بیدقتی کردم) حالا ما باید چی کارکنیم. خواهشا راهنمایی کنین. مگه اصل مدارک ما رو سفارت نباید بفرسته آلمان؟؟!! الان دارم میرم دوباره ترجمه کنم مدارکمو. ایندفه آلمانی و یوقتی با اژانس ها برای تایید مدارک بگیرم... خیلی زمان میبره میترسم قبول نکنن اگه دیر بشه
    سلام
    اصل مدرک منظورتون اصل ترجمه هاست یا اصل خود مدرکو خواسته ان؟
    من اگه باشم می برم مدرکمو دوباره ترجمه می کنم و می برم میدم اداره اقامت شهرمون. تا بخواین پیگیری کنین و از ایران بفرستن خیلی طول می کشه. خودتون انجام بدین به نظرم زودتر میشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان همسر من وقت سفارت برای پیوست داره ولی حدود یک ماه بعدش زمان تمدید ویزای من هست. همسرم با fiktionsbescheinigung بره سفارت اوکیه؟

Junior Member

سلام من مدرک a1 دارم یک سوال داشتم از طریق وکالت ازدواج کردم و ایران نیامدند

----

یک بندی نوشته شده حقوق همسر باید مورد تامین باشد.. از آنجایی که همسر کار ندارند و از سوسیال تامین مخارج میکنند و

من در ایران نزدیک به 1500 یورو به ریال درامد دارم و یک خانه دارم و از پس مخارج خودم برمی آیم ! تقریبا نزدیک 2 برابر حقوق سوسیال برای خونه و خورد و خوراک است

امکان دریافت ویزا است یا حتما مهم است همسر شاغل باشد ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudah نمایش پست ها
    سلام من مدرک a1 دارم یک سوال داشتم از طریق وکالت ازدواج کردم و ایران نیامدند

----

یک بندی نوشته شده حقوق همسر باید مورد تامین باشد.. از آنجایی که همسر کار ندارند و از سوسیال تامین مخارج میکنند و

من در ایران نزدیک به 1500 یورو به ریال درامد دارم و یک خانه دارم و از پس مخارج خودم برمی آیم ! تقریبا نزدیک 2 برابر حقوق سوسیال برای خونه و خورد و خوراک است

امکان دریافت ویزا است یا حتما مهم است همسر شاغل باشد ؟
    سلام
    منظورتون اینه که همسرتون نیومده ان ایران دیگه؟ همسرتون ایرانی هستن یا المانی؟ اگر شهروند آلمان باشن شاید آسون تر باشه. اما اگر ایرانی هستن و اونجا پناهنده ان و کاری ندارن، احتمالا کارتون سخت تر بشه. با این وجود شما تمام مدارکی که نشون میده چقدر حقوق دارین رو ببرین. ولی باز هم احتمالا مورد شما مشکل ساز خواهد بود. به خاطر اینکه این درامد مال ایرانه (الان یعنی شما حدود ماهی ۲۰ میلیون درآمد دارین که خب خوش به حالتون ) که خب وقتی برین آلمان دیگه ندارین. بنابراین شما باید اینو هم بتونین ثابت کنین که وقتی میرین آلمان هم باز همچنان این حقوق رو دارین. اگر نداشته باشین، یعنی واقعا قرار باشه وقتی رسیدین به آلمان حقوقتون صفر بشه، خب طبیعیه که اداره اقامت بهتون ویزا نده.
    از اون گذشته، برای ویزای همراه بعضی جاها گیر میدن و میگن مثلا باید دو سال از ازدواجتون گذشته باشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezass11 نمایش پست ها
    دوستان همسر من وقت سفارت برای پیوست داره ولی حدود یک ماه بعدش زمان تمدید ویزای من هست. همسرم با fiktionsbescheinigung بره سفارت اوکیه؟
    تا منظورتون از اکی چی باشه. شما دانشجو هستین؟ اگر دانشجو هستین یا کارمند هستین یه قرارداد کاری ای، ثبت نام دانشگاهی چیزی ببرین که نشون بده قراره طولانی مدت اونجا باشین. اون ویزای موقتو هم ببرن (البته من نمی دونم این الان جزو مدارکه؟ یعنی باید ویزای شما رو کپیشو همراهشون ببرن؟). اما به احتمال زیاد یا نقص مدرک می خورن و میگن بعدا بیار اون یکیشو،‌یا میگن ما می فرستیم آلمان،‌شما بعدا باید خودتون ببرین ویزاتونو به اداره اقامت بدین تا پرونده شون بررسی بشه. به نظر من شما برین با اداره اقامتتون صحبت کنین که اگه میشه ویزای شما رو زودتر بهتون بدن و بگین که همسرم لازم داره. خیلی وقتا راه میان باهاتون و ویزاتونو زودتر صادر می کنن. بگین که کارت نمی خواین. چون اگه بزنن تو پاسپورت همون لحظه می زنن و میدن دستتون ولی برای کارت باید حداقل یه ماه صبر کنین فقط که کارت به دستتون برسه. من جای شما بودم میرفتم به اداره اقامت می گفتم شرایطم این طوریه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون اینه که همسرتون نیومده ان ایران دیگه؟ همسرتون ایرانی هستن یا المانی؟ اگر شهروند آلمان باشن شاید آسون تر باشه. اما اگر ایرانی هستن و اونجا پناهنده ان و کاری ندارن، احتمالا کارتون سخت تر بشه. با این وجود شما تمام مدارکی که نشون میده چقدر حقوق دارین رو ببرین. ولی باز هم احتمالا مورد شما مشکل ساز خواهد بود. به خاطر اینکه این درامد مال ایرانه (الان یعنی شما حدود ماهی ۲۰ میلیون درآمد دارین که خب خوش به حالتون ) که خب وقتی برین آلمان دیگه ندارین. بنابراین شما باید اینو هم بتونین ثابت کنین که وقتی میرین آلمان هم باز همچنان این حقوق رو دارین. اگر نداشته باشین، یعنی واقعا قرار باشه وقتی رسیدین به آلمان حقوقتون صفر بشه، خب طبیعیه که اداره اقامت بهتون ویزا نده.
    از اون گذشته، برای ویزای همراه بعضی جاها گیر میدن و میگن مثلا باید دو سال از ازدواجتون گذشته باشه.
    درود عزیز ممنون از پاسخ دهی

کارمن فری لنسری هست ‌ و تفاوتی ندارد کجای‌ این کره خاکیم

اما درمورد همسر بیست سال المان بودند و شهروند شدن و مدتی در امریکا بودند

و ایران نیز نمیتوانند یا نمیخواهند بیایند!!

درمورد خط آخر‌ یکم سخت و عجیب شد ۲سال از ازدواج‌ گذشته باشد...������اما داخل سایت چیزی ننوشته بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)