صفحه 243 از 269 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    توی بازه یک سال چند بار میتونم با عنوان توریست بهش دعوتنامه بدم که بیاد و سه ماه بمونه؟
    سلام
    دعوتنامه دادن شما محدودیتی نداره. اما یه نفر فکر کنم حداقل باید سه ماه از درخواست ویزای شنگنش بگذره که بتونه دوباره درخواست شنگن بده که میشه عملا سالی دو یا نهایتا سه بار.
    اما شما درخواست ویزای شنگن مولتی پل بدین. دفعه ی اول احتمالا قبول نمی کنن، اما اگه شرایطتون خوب باشه، دفعه ی دوم قبول می کنن. یعنی می تونن در عرض یه سال، سه ماهش رو اونجا باشن. اما می تونن مثلا سه تا یه ماه بیان.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    توی بازه یک سال چند بار میتونم با عنوان توریست بهش دعوتنامه بدم که بیاد و سه ماه بمونه؟
    برای ویزای شنگن ، در هر بازه زمانی 6 ماهه ، 3 ماه حداکثر (90 روز) زمان ویزا میتونه باشه ... در نتیجه حداکثر اگر بهشون ویزا بدن ... میتونن در 1 سال 2 بار و هر بار به مدت 90 روز پیش شما باشن ...

Junior Member

دوستان سلام
    برای من اتفاق عجیبی افتاد که تو این 5 سال ازدوستان نشنیده بودم
    بنده 1.5 سال پیش ازدواج کردم و همون روزهای عقد برای خانمم وقت سفارت گرفتم
    ایشون رفتند سفارت و در همین زمان من شهر محل سکونتم و عوض کردم
    بعد از چند وقت برای خانمم(حدودا 4 ماه و هر موقع من پیگیری میکردم میگفتند در حال بررسیه) نامه رد ویزا اومد. وقتی من پیگیر شدم گفتند چون ویزای تو زیر 6 ماهه! و خوب من اعتراض کردم و گفتم که من دانشجوم و شما نهایتا باید من و می خواستید برای دادن مدارک و تمدید ویزا نه که ویزای همسرم و ریجکت کنید که اون خانم گفت اینجا تصمیم گیرنده منم و بعد اعلام کرد که چون می خوام درس تو زیر نظرم باشه بهت ویزای 6 ماه میدم و با ویزای 6 ماه هم زنت نمی تونه درخواست بده
    من شدیدا اعتراض کردم و از وکیل کمک خواستم و با رییس آسلندر بهورده هم حتی قرار ملاقات گرفتم و یاشونم واقف بود که این خانوم شدیدا داره سختگیری میکنه و حتی قوانین زیر خاکی و در اورده و استفاده میکنه اما گفت تا پرونده زیر دست ایشونه کاری از دست ما بر نمی اید یا باید شکایت کنید که زمان میبره یا پیشنهاد من اینه که شهرت و عوض کنی
    ما شهر و عوض کردیم و در شهر جدید خیلی خوب به پرونده ویزا خود من رسیدگی شده(با کمک وکیلم) و ویزای درست دادن و در مورد خانومم که مجددا به سفارت رفته بودند گفتند پرونده اش اینجاس اما سفارت گفته هیچ مدرکی برای مالی ارائه نداده در حالی که ما داده بودیم و من حتی کپی برگه بانک و اونجا هم دادم
    گفتند بررسی میکنیم و خبر میدیم و من کپی حساب بانکیم و بهشون دادم که نصف 8000 تای خانومم میتونم تامین کنم اینجا ولی ایشون با خودش پول میاره
    بعده یه هفته من تماس گرفتم و گفتند که ما به سفارت گفتیم که من اینجا یه قسمتی از مالی و تامین میکنم و شما هم تو ایران این موضوع رو بررسی کنید ولی از نظر ما دادن ویزا مشکلی نداره و ما اوکی دادیم
    حالا سفارت بعده 2هفته هنوز خبری ازش نشده؟
    تلفنم که هیچوقت جواب نمیدن
    ایمیل آیا کمکی میکنه؟
    یا به نظرتون من باید چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر یه نفر آلمان دکترا بخونه و همسرش بعدا بخواد بره پیشش ، آبا وقت سفارت و دیر میدن به همسرش؟؟؟ ینی 20 ماه طول میکشه؟ کسی دقیقشو میدونه؟

دوستان سلام
    در حال حاضر مدت زمان انتظار برای ایمیل سفارت برای پیوست به‌ همسرم چقدره ؟
    الان ۶ ماهه‌ که ما ایمیل زدیم اما جوابی نداده سفارت 😞

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_pmb نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای من اتفاق عجیبی افتاد که تو این 5 سال ازدوستان نشنیده بودم
    بنده 1.5 سال پیش ازدواج کردم و همون روزهای عقد برای خانمم وقت سفارت گرفتم
    ایشون رفتند سفارت و در همین زمان من شهر محل سکونتم و عوض کردم
    بعد از چند وقت برای خانمم(حدودا 4 ماه و هر موقع من پیگیری میکردم میگفتند در حال بررسیه) نامه رد ویزا اومد. وقتی من پیگیر شدم گفتند چون ویزای تو زیر 6 ماهه! و خوب من اعتراض کردم و گفتم که من دانشجوم و شما نهایتا باید من و می خواستید برای دادن مدارک و تمدید ویزا نه که ویزای همسرم و ریجکت کنید که اون خانم گفت اینجا تصمیم گیرنده منم و بعد اعلام کرد که چون می خوام درس تو زیر نظرم باشه بهت ویزای 6 ماه میدم و با ویزای 6 ماه هم زنت نمی تونه درخواست بده
    من شدیدا اعتراض کردم و از وکیل کمک خواستم و با رییس آسلندر بهورده هم حتی قرار ملاقات گرفتم و یاشونم واقف بود که این خانوم شدیدا داره سختگیری میکنه و حتی قوانین زیر خاکی و در اورده و استفاده میکنه اما گفت تا پرونده زیر دست ایشونه کاری از دست ما بر نمی اید یا باید شکایت کنید که زمان میبره یا پیشنهاد من اینه که شهرت و عوض کنی
    ما شهر و عوض کردیم و در شهر جدید خیلی خوب به پرونده ویزا خود من رسیدگی شده(با کمک وکیلم) و ویزای درست دادن و در مورد خانومم که مجددا به سفارت رفته بودند گفتند پرونده اش اینجاس اما سفارت گفته هیچ مدرکی برای مالی ارائه نداده در حالی که ما داده بودیم و من حتی کپی برگه بانک و اونجا هم دادم
    گفتند بررسی میکنیم و خبر میدیم و من کپی حساب بانکیم و بهشون دادم که نصف 8000 تای خانومم میتونم تامین کنم اینجا ولی ایشون با خودش پول میاره
    بعده یه هفته من تماس گرفتم و گفتند که ما به سفارت گفتیم که من اینجا یه قسمتی از مالی و تامین میکنم و شما هم تو ایران این موضوع رو بررسی کنید ولی از نظر ما دادن ویزا مشکلی نداره و ما اوکی دادیم
    حالا سفارت بعده 2هفته هنوز خبری ازش نشده؟
    تلفنم که هیچوقت جواب نمیدن
    ایمیل آیا کمکی میکنه؟
    یا به نظرتون من باید چیکار کنم؟
    سلام
    متاسفانه بعضی وقتا خیلی طول می کشه تا سفارت جواب بده و کاری هم نمیشه کرد. دو هفته هم زیاد نیست. نگران نباشین. ان شاءالله که به زودی میاد ویزاتون .
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام، وقت بخیر.

همسر من پذیرش از دانشگاه دورتموند دارن و احتمالا وقت سفارتشون برای تیر باشه. من هم میخوام از طریق پیوست به خانواده اقدام کنم.

مدرکم ارشد MBA علم و صنعت هست و 7 سال سابقه کار و بیمه دارم. داشتن مدرک زبان برای من هم الزامیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_alimi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در حال حاضر مدت زمان انتظار برای ایمیل سفارت برای پیوست به‌ همسرم چقدره ؟
    الان ۶ ماهه‌ که ما ایمیل زدیم اما جوابی نداده سفارت ������

من کسی رو میشناسم فروردین 97 تقاضای پیوست دادن و برای آذر وقت گرفتند. تو همین ماه هم جلوی سفارت رفته بودم از کسی شنیدم که اون هم 9 ماهه وقت پیوستش اومده

Junior Member

من داشتم فروم رو به ترتیب از اخر به اول میخوندم. حدود صفحات 182 و 181 یه بحثی بود در خصوص وقت سفارت برای بچه ها که نگرانم کرد. اونجا یکی گفته بودن که مدارک پسر 5 سالشون رو همراه با مدارک همسرشون (با وقت همسرشون برای درخواست ویزای پیوست) تحویل نگرفتن. علیرغم این که تو سایت گفته برای همراهی بچه ها وقت جداگانه لازم نیست. ولی چند نفر هم بودن که گفته بودن مشکلی نبوده و همسر و فرزندشون با یک وقت رفتن برای مصاحبه و مدارک هر دو رو گرفتن.
    ما دسامبر 2018 تقاضای یک وقت برای همسرم کردیم و فرضمون این بود که پسر 3.5 سالم هم همراهش مدارکش تحویل میشه. کسی اطلاعات جدید داره در این خصوص؟
    و این که پسرم هم شخصا باید زمان مصاحبه بره سفارت و یا فقط مدارکش توسط همسرم برده بشه کافیه؟

Junior Member

د ر مورد حضور فرزندان زیر 12 سال هنگام ارائه فرم درخواست ویزا در سفارت، مطلبی تو سایت سفارت پیدا کردم که حتما باید حضور داشته باشن.
    اما در خصوص موارد دیگه سوالم کسی اطلاعی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)