صفحه 244 از 269 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام
    نیازی به وقت مجزا نیست. اگر با شما می آیند سفارت که مشکلی نیست اگر همسرتون با فرزند به سفارت می روند باید فرم مربوط به اجازه شما برای اخذ ویزای فرزند همراه مدارک باشد که البته در فرم شنگن حتماً دیدید. مدارک بچه به همراه خود بچه الزامیست. پاسپورت را هم پدر یا مادر امضاء نکنند (دیده شده ولی بچه فکر کرده باید جای بچه امضاء کنه !! ) من بهمن ماه با فرزند 7 ماهه و خانمم سفارت بودم و مشکلی نبود.

سلام دوستان. من سال 95 درخواست ویزا ی پیوست به همسر دادم به سفارت که ریجکت شدم. مهر 95 مدرکa1 رو گرفتم و به سفارت ارائه دادم. امسال دوباره میخوام درخواست بدم . آیا هنوز مدرکم معتبره؟ یا باید دوباره امتحان بدم؟

Moderator

رشته و دانشگاه

سلام
    مدرک یک سال معتبر است. باید دوباره مدرک بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehazadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من سال 95 درخواست ویزا ی پیوست به همسر دادم به سفارت که ریجکت شدم. مهر 95 مدرکa1 رو گرفتم و به سفارت ارائه دادم. امسال دوباره میخوام درخواست بدم . آیا هنوز مدرکم معتبره؟ یا باید دوباره امتحان بدم؟

[QUOTE=blue_shift59;2606125]سلام
    مدرک یک سال معتبر است. باید دوباره مدرک بگیرید.[/QU
    ممنون از پاسختون ... امیدوارم این قانون تغییر کنه چون خیلی ناعادلانه ست

Moderator

رشته و دانشگاه

نه ناعادلانه نیست به نظرم. خوب طبیعیه که شما فراموش کردید چون در محیط نبودید پس سفارت میخواد مطمئن بشه که شما توانایی زبانتون به تازگی محک خورده.
    [QUOTE=fahimehazadeh;2606262]
    نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    سلام
    مدرک یک سال معتبر است. باید دوباره مدرک بگیرید.[/QU
    ممنون از پاسختون ... امیدوارم این قانون تغییر کنه چون خیلی ناعادلانه ست

سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    من پذیرش دکتری فول فاند آلمان گرفتم مصاحبه هم رفتم اما قبل مصاحبه نامزدی بودیم و هنوز عقد نکرده بودیم واسه این من تنها رفتم برای مصاحبه سفارت، میخوام بدونم الان ما میخوایم عقد کنیم روند صدور ویزا برا خانومم چجوری هست؟ باید بره وقت پیوست بگیره و منتظر بمونه؟ این پروسه چقد زمان میبره؟آیا راه میانبری وجود نداره که سریعتر بشه ویزا گرفت براش؟

Junior Member

من تو همین فروم ها یه مورد خونده بودم که بعد از صدور ویزای شما عقد انجام بشه احتمال صوری بودن اون رو میدن و ممکنه تا دوسال به همسرتون ویزا ندن و درخواستشون ریجکت بشه. تو فروم های ویزای پیوست رو از انتها به ابتدا بخونید. یه کاربر این تجربه رو داشتن و اونجا بیان کردن. باهاشون مشورت کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasolati نمایش پست ها
    سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    من پذیرش دکتری فول فاند آلمان گرفتم مصاحبه هم رفتم اما قبل مصاحبه نامزدی بودیم و هنوز عقد نکرده بودیم واسه این من تنها رفتم برای مصاحبه سفارت، میخوام بدونم الان ما میخوایم عقد کنیم روند صدور ویزا برا خانومم چجوری هست؟ باید بره وقت پیوست بگیره و منتظر بمونه؟ این پروسه چقد زمان میبره؟آیا راه میانبری وجود نداره که سریعتر بشه ویزا گرفت براش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marou نمایش پست ها
    من تو همین فروم ها یه مورد خونده بودم که بعد از صدور ویزای شما عقد انجام بشه احتمال صوری بودن اون رو میدن و ممکنه تا دوسال به همسرتون ویزا ندن و درخواستشون ریجکت بشه. تو فروم های ویزای پیوست رو از انتها به ابتدا بخونید. یه کاربر این تجربه رو داشتن و اونجا بیان کردن. باهاشون مشورت کنید

من چیزی پیدا نکردم
    چرا آخه ریجکت شه؟
    خیلی نگران شدم لطفا کسی میتونه راهنمایی کنه

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من برای ارشد دانشگاه های آلمان اپلای کردم و الان منتظر نتیجه ام. 1 سال قبل هم برای ویزا درخواست وقت دادم که هنوز بهم وقت ندادند. من متاهل هستم و برای همسرم هم درخواست ویزای الحاق به خانواده فرستادم و الان به همسرم وقت مصاحبه دادند. (این در حالیه که من فرد اصلی هستم و هنوز نه وقت مصاحبه ام اومده و نه پذیرشم)
    حالا میخوام بدونم چه کاری باید انجام بشه:
    1- آیا همسرم باید در زمانی که براش تعیین شده به سفارت مراجعه کنه و آیا پرونده رو براش باز میزارن تا تکلیف من روشن بشه؟
    2- اگر وقت سفارت برای من زودتر از پذیرشم بیاد آیا در سفارت پرونده منو معلق نگه میدارن تا پذیرشم بیاد؟

با تشکر

Junior Member

متاسفانه الان یادم نبود تو چه فرومی خوندم. فکر کنم صفحات مثلا دو سال قبل همین فروم بود. ولی مطمئن هستم که اینو دیدم و دلیلش رو هم گفته بودند چون اداره مهاجرت فکر میکنه ممکنه عقد صوری باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasolati نمایش پست ها
    من چیزی پیدا نکردم
    چرا آخه ریجکت شه؟
    خیلی نگران شدم لطفا کسی میتونه راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)