صفحه 246 از 269 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    راستی این رو هم الان به ذهنم رسید گفتم مطرح کنم ... در صورتی که عجله برای ثبت ازدواجتون در آلمان ندارید ... میتونید صبر کنید تا پروسه پیوست به همسرتون انجام بشه ... بعد خودتون که آلمان رسیدید برای ثبت ازدواجتون اقدام کنید ...
    اینطوری نیازی به ارائه Meldebescheinigung از ایران ندارید ...
    راستش بنده یه ویزای شنگن گرفتم و هفته آینده عازم هستم، می‌خواستیم کارهای ثبت رو تو این مدت انجام بدیم.
    مشکلی که در روند ویزای پیوست ایجاد نمی‌کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_as نمایش پست ها
    راستش بنده یه ویزای شنگن گرفتم و هفته آینده عازم هستم، می‌خواستیم کارهای ثبت رو تو این مدت انجام بدیم.
    مشکلی که در روند ویزای پیوست ایجاد نمی‌کنه؟
    به سلامتی ... نه اصلاً مشکلی ایجاد نمیکنه ... تازه میتونید به سفارت بعداً برای پروسه پیوست ، ثبت ازدواجتون در آلمان رو هم ارائه کنید که کارتون رو مطمئناً سریعتر میکنه و جلوتر میندازه ...

سلام ببخشید من ازتون یه سوال دارم
    من همسرم آلمان هستن ما الان‌۲ماهه عقد کردیم و من‌برای وقت‌سفارت اقدام کزدم
    الان‌ مشکلم اینه که باید مدارک ترجمه شده که مهر سفارت داشته باشه برای همسرم بفرستم تا ازدواجمون رو اونجا اعلام کنن اما حدودا یک ماهه در هر زمانی به سایت سفارت برای گرفتن وقت تایید مدارک مراجعه میکنم در تمامی ساعت هیچ زمان خالی‌ارائه نمیشه لطفا در این‌زمینه راهنماییم‌کنید

Junior Member

سلام به همگی، ببخشین من خیلی با این گروه ها اشنایی ندارم ولی خیلی خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه
    نامزد من المانی هست و ما میخواستیم توی ایران عقد کنیم تا قبل از وقت سفارت.... سوال اول اینکه عقد ایرانی مورد قبول سفارت هست؟؟
    دوم اینکه جدا ار پروسه طولانی گرفتن اجاره ازدواج ار وزارت کشور..برای شروع پروسه در وزارت اتباع خارجه تهران از نامزدم فرمی به اسم Standesamt خواسته شده که گواهی تولد و تجردشه
    وقتی برای گرفتن این فرم در المان مراجعه کرده مدرکی به اسم meldebescheinigung aus dem auslad از من خواستن!!! کسی میدونه چی هست و از کجا باید تهیه کنم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط i3abe نمایش پست ها
    سلام به همگی، ببخشین من خیلی با این گروه ها اشنایی ندارم ولی خیلی خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه
    نامزد من المانی هست و ما میخواستیم توی ایران عقد کنیم تا قبل از وقت سفارت.... سوال اول اینکه عقد ایرانی مورد قبول سفارت هست؟؟
    دوم اینکه جدا ار پروسه طولانی گرفتن اجاره ازدواج ار وزارت کشور..برای شروع پروسه در وزارت اتباع خارجه تهران از نامزدم فرمی به اسم Standesamt خواسته شده که گواهی تولد و تجردشه
    وقتی برای گرفتن این فرم در المان مراجعه کرده مدرکی به اسم meldebescheinigung aus dem auslad از من خواستن!!! کسی میدونه چی هست و از کجا باید تهیه کنم؟؟
    این مدرکی هست که مشخص میکنه آدرس فعلی شما کجا هست و کجا زندگی میکنید ... (منظور آدرس ثابت شما هست) ...
    در آلمان وقتی شما آدرستون رو تغییر میدید باید به اداره Einwohneramt مراجعه کنید و با ارائه اجاره نامه یا سند خونه و معرفی نامه از موجر و ... اعلام میکنید که آدرس جدیدتون کجا هست و اونها اطلاعات شما رو در اون منطقه (شهر) ثبت میکنن و بهتون این برگه Meldebescheinigung رو میدن ...
    در ایران این مدرک وجود نداره در نتیجه فکر میکنم همونطور که قبلاً یکی از دوستان دیگر هم اینجا گفته بودند ، بهترین گزینه ارایه اجاره نامه یا سند خونه هست که مشخص کنه محل زندگی شما کجا هست.
    فکر میکنم این کفایت کنه ...

Junior Member

خیلی خیلی ممنون برای جوابت..فقط یک سوال اجاره خونه یا سند باید به نام من باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط i3abe نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون برای جوابت..فقط یک سوال اجاره خونه یا سند باید به نام من باشه؟؟
    بله ... فکر میکنم باید اینطور باشه ... باز نامزدتون میتونن اگر هنوز آلمان هستن ... حضوری برن و شرایط رو توضیح بدن و ازشون سوال کنن ...

با سلام
    من همسرم‌ دانشجو‌ هست و‌ من میخوام پیوست اقدام کنم.ایشون در یک رستوران کار میکنه و‌حقوق سفیدش ماهی ۷۵۰ یورو‌ است.ایا برای نوبت سفارتم من باید تمکن مالی داشته باشم ؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_alimi نمایش پست ها
    با سلام
    من همسرم‌ دانشجو‌ هست و‌ من میخوام پیوست اقدام کنم.ایشون در یک رستوران کار میکنه و‌حقوق سفیدش ماهی ۷۵۰ یورو‌ است.ایا برای نوبت سفارتم من باید تمکن مالی داشته باشم ؟!
    سلام
    بله. این حقوق فقط برای یه نفر کافیه. شما به عنوان یه خانواده باید نشون بدین که برای هر دوتون پول کافی دارین. یعنی یا حقوق ایشون باید ماهی ۲*۶۷۰ تا در ماه باشه حدودا یا اینکه شما پول بلوکه کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام ،من یکبار برا ویزای پیوست اقدام کردم و ریجکت شدم.اعتراض زدیم و باز ریجکت شدم.وکیلم میگه پرونده شما موردی نداره و بیخودی ردتون میکنن و میه باید به دادگاه برلین شکایت کنید.کسی تجربه شکایت به دادگاه رو داره؟خیلی استرس دارم ممنون میشم کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)