صفحه 247 از 269 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

خیلی ممنونم از پاسختون.
    ۱-راستی‌ من اگر روز مصاحبه مدرک a1 نبرم میتونم زمانی که خواستم ویزارو تحویل بگیرم اونو‌ بدم ؟!

۲-چقدر زمان میبره جدیدا برای جواب ویزا ؟

دوستان بعد از ۷ ماه و‌ نیم وقت سفارت من اومد و برای ماه دیگه مصاحبه میشم.

ویزا پیوست به ‌همسر که دعوتنامه نداره !!!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_alimi نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون.
    ۱-راستی‌ من اگر روز مصاحبه مدرک a1 نبرم میتونم زمانی که خواستم ویزارو تحویل بگیرم اونو‌ بدم ؟!

۲-چقدر زمان میبره جدیدا برای جواب ویزا ؟
    ۱- قبلا میشد. الان رو نمی دونم.
    ۲- در حالت کلی هیچ قانونی نداره. بستگی به شهرتون باشه که چقدر شلوغ باشه. بعضی شهرها یکی دو ماهه ویزاها رو بررسی می کنن. بعضی ها چندین ماه طولش میدن. ولی وقتی مصاحبه تون انجام شد،‌بهتره که بعد از یکی دو ماه همسرتون پیگیری کنن که مطمئن بشن پرونده تون در جریانه و کم و کسری نداره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام ببخشید من همسرم آلمان هستن و برای پیوست به خانواده باید مدارک ازدواج رو ترجمه و تایید سفارت کتم براب همسرم بفرستم اما از سایت سفارت نمیتونم وقت تایید مدارک بگیرم ۲ ماهه دارم تلاش میکنم
    شما چطور تونستید وقت تایید مدارک بگیرید لطفا راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozhgankhanom نمایش پست ها
    سلام ببخشید من همسرم آلمان هستن و برای پیوست به خانواده باید مدارک ازدواج رو ترجمه و تایید سفارت کتم براب همسرم بفرستم اما از سایت سفارت نمیتونم وقت تایید مدارک بگیرم ۲ ماهه دارم تلاش میکنم
    شما چطور تونستید وقت تایید مدارک بگیرید لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز از شرکت های خدماتی استفاده کنین.در مشهد من یکجارو میشناسم

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    ۱- قبلا میشد. الان رو نمی دونم.
    ۲- در حالت کلی هیچ قانونی نداره. بستگی به شهرتون باشه که چقدر شلوغ باشه. بعضی شهرها یکی دو ماهه ویزاها رو بررسی می کنن. بعضی ها چندین ماه طولش میدن. ولی وقتی مصاحبه تون انجام شد،‌بهتره که بعد از یکی دو ماه همسرتون پیگیری کنن که مطمئن بشن پرونده تون در جریانه و کم و کسری نداره.

ممنون‌از جوابتون.
    من همسرم دانشجو لیسانسه و ۴ ساله که المانه اما ۱ ساله که دانشجو شده و سر کار میره در یک رستوران اما فیش حقوقیش و میتونه ارائه بده و اینکه ما یک سال و نیمه که عقد کردیم.تا اینجاش همه چی اکیه ؟؟؟

سوال بعدی اینکه من ۹ هزار یورو ‌تمکن نشون بدم کافیه ؟!از من نمیپرسن وقتی پولت‌ تمام شد از کجا میخوای بیاری ؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_alimi نمایش پست ها
    ممنون‌از جوابتون.
    من همسرم دانشجو لیسانسه و ۴ ساله که المانه اما ۱ ساله که دانشجو شده و سر کار میره در یک رستوران اما فیش حقوقیش و میتونه ارائه بده و اینکه ما یک سال و نیمه که عقد کردیم.تا اینجاش همه چی اکیه ؟؟؟

سوال بعدی اینکه من ۹ هزار یورو ‌تمکن نشون بدم کافیه ؟!از من نمیپرسن وقتی پولت‌ تمام شد از کجا میخوای بیاری ؟؟
    سلام
    ۱- همسر شما چطوری رفته آلمان؟ با پناهندگی رفته و بعد دانشجو شده (چون میگین ۴ ساله آلمانه ولی تازه دانشجو شده، برام سوال شد) یا ویزاش از اساس دانشجویی بوده؟ اگه حالت اول باشه و طرف پناهنده باشه، بیشتر گیر میدن. و اینکه شما بعد از اینکه همسرتون رفته آلمان عقد کردین و این احتمال عقد سوری رو بیشتر می کنه. اینکه چقدر باید از زمان عقدتون گذشته باشه ظاهرا قانون مشخصی براش نمیگن و خیلی سلیقه ای عمل می کنن. برای بعضی ها طرف به نظرش ۱.۵ سال کافیه و گیر نمیده، بعضی ها میگن باید ۳ سال بگذره و کلی طرفو سر می دوونن تا کارشو راه بندازن.
    ۲- ۹ هزار یورو کافیه و ازتون سوال دیگه ای نمی پرسن، مشروط به اینکه تمکن همسرتون رو برای خودشون هم نشون بدین. یعنی شما قرارداد کاری همسرتونو می برین به علاوه ی گواهی ۹ هزار یورو و میگین این قدرشو با درآمدش درمیاره همسرم و این قدرش رو هم پول توی حسابمون داریم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان گرامی سلام

من هفته آینده وقت سفارت دارم ممنون میشم اگر دوستانی اطلاعی از سوال من دارن کمک کنن.

من پذیرش مستر دارم از آلمان و دانشگاه خودش وقت سفارت رو برام گرفته. برای ویزای همراه تو برگه ویزای دانشجو اشاره شده اگر همسر شما رو همراهی میکنن فقط به گذرنامه آخرین مدرک تحصیلی و رزومه نیازه. در حالی که مدارکی که در برگه پیوست به خانواده نوشته مقداری متفاوت هست (شامل مدرک زبان و عقدنامه)

ما هر دو وقت آنلاین رزور کردیم و دانشگاه بر اساس همون برای من وقت سفارت گرفته. ولی ایمیل سفارت فقط خطاب به من هست و نامی از همسرم نبرده.
    ۱- آیا همسرم باید درخواست ویزای پیوست بده یا به صرف اظهار من در درخواست که همراه دارم مدارک و وضعیت ایشون هم بررسی میشه؟
    ۲- آیا عقدنامه و مدرک زبان برای همراه در هر حال ضروری هست؟ (مدرک زبان رو در بعضی فروم ها دیدیم از همراه درخواست نکردن)
    ۳- آیا هفته بعد که من وقت سفارت دارم همسرم به عنوان همراه که تو درخواست نامش رو ذکر کردم میتونه داخل بیاد یا نه؟

اگر اطلاعی دارید ممنون میشم توضیح بدین من واقعا گیج شدم و وقت چندانی هم ندارم.

سپاس فراوان

ممنون از راهنماییتون اگردمقدوره شماره تماس از این شرکت خدماتی یا ره ارتباطی ازش برام بفرستید ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)