صفحه 255 از 269 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام دوستان عزیز.
    نامه ای که همسرم از اداره مهاجرت دریافت کرده، بدون مهلت داده شده است. این یعنی حداکثر چقدر زمان داره که مدارکشو تحویل بده؟
    اگر چندین ماه طول بکشه آیا اداره مهاجرت قبول میکنه؟
    سپاس از راهنمایی تون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DAYAH نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    نامه ای که همسرم از اداره مهاجرت دریافت کرده، بدون مهلت داده شده است. این یعنی حداکثر چقدر زمان داره که مدارکشو تحویل بده؟
    اگر چندین ماه طول بکشه آیا اداره مهاجرت قبول میکنه؟
    سپاس از راهنمایی تون.
    سلام دوست عزیز
    حداقل یک هفته تا 10 روز میتونن مدارک و آماده کنن اگر امکان تکمیل توی این بازه زمانی رو ندارن حتما به شهرداری یا اداره مهاجرتی که نامه از اونجا براشون اومده مراجعه کنن و اعلام کنن که نیاز دارن مهلت بیشتری داشته باشن . اونها حتما قبول می کنن گاها تا یکسال هم فرصت برای تکمیل مدارک میدن.
    برای من هم این مساله پیش اومده بود .

Junior Member

سلام من برای ویزای ازدواج اقدام کردم و ماه دیگه وقته مصاحبه دارم چندتا سوال در مورد نحوه پر کردن فرم درخواست داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    ۱. سوال شماره ۷ در خصوص اینکه ایا مایلید اقامت دایم خارج از المان رو‌حفظ کنید باید بله رو‌انتخاب کنم دیگه؟
    ۲. سوال ۹ قسمتی که نوشته شده من در نظر دارم که بیش از ۱۲ ماه در المان نمونم هم باید تیک بخوره برای ویزای پیوست یا ازدواج؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط i3abe نمایش پست ها
    سلام من برای ویزای ازدواج اقدام کردم و ماه دیگه وقته مصاحبه دارم چندتا سوال در مورد نحوه پر کردن فرم درخواست داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    ۱. سوال شماره ۷ در خصوص اینکه ایا مایلید اقامت دایم خارج از المان رو‌حفظ کنید باید بله رو‌انتخاب کنم دیگه؟
    ۲. سوال ۹ قسمتی که نوشته شده من در نظر دارم که بیش از ۱۲ ماه در المان نمونم هم باید تیک بخوره برای ویزای پیوست یا ازدواج؟

سلام
    در مورد سوال اولتون پاسخ بله است
    من هم یک سوال دارم. شما چه زمانی ثبت نام کردید و ایمیل مصاحبه تون کی اومد. چون ظاهرا زمان انتظار کوتاهتر شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Avam نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سوال اولتون پاسخ بله است
    من هم یک سوال دارم. شما چه زمانی ثبت نام کردید و ایمیل مصاحبه تون کی اومد. چون ظاهرا زمان انتظار کوتاهتر شده
    ممنون من ۱۰ اردیبهشت ثبتنام کردم و دقیقا برای ۶ ماه بعد زمان مصاحبه ام شد
    ولی از هفته گذشته فایل وقت دهی تو سایت اپدیت شده ظاهرا حتی ممکنه تا ۴ ماه هم بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

سلام دوستان. یک سوال. روند ویزای پیوست خانواده چطوریه؟ همسرو فرزند من تقریبا دو ماه پیش مصاحبه سفارت داشتند و مدارکشون را تحویل دادند. من هم تا بحال دو بار از اداره مهاجرت برلین سوال کردم ولی هنوز پرونده را اینجا نفرستادن. ایا برای همه موارد پرونده ها را میفرستن آلمان؟ و معمولا چقدر طول میکشه این پروسه تا پرونده بیاد؟ و بعدش ایا خودم باید حضوری برم اداره مهاجرت برلین هی سوال کنم یا خودشون بهم خبر میدن؟ لطف بزرگی میکنید اگر کمکم کنید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال. روند ویزای پیوست خانواده چطوریه؟ همسرو فرزند من تقریبا دو ماه پیش مصاحبه سفارت داشتند و مدارکشون را تحویل دادند. من هم تا بحال دو بار از اداره مهاجرت برلین سوال کردم ولی هنوز پرونده را اینجا نفرستادن. ایا برای همه موارد پرونده ها را میفرستن آلمان؟ و معمولا چقدر طول میکشه این پروسه تا پرونده بیاد؟ و بعدش ایا خودم باید حضوری برم اداره مهاجرت برلین هی سوال کنم یا خودشون بهم خبر میدن؟ لطف بزرگی میکنید اگر کمکم کنید. ممنون
    دوست عزیز سلام
    با توجه به اینکه شما در برلین ساکن هستید و یکی از شهر های پرجمعیت است این روند به کندی پیش میره مخصوصا اگر دانشجو باشید و پیوست به همسر از این نیز بیشتر طول خواهد کشید. اگه شما مستقر در شهر های کوچکتر و یا در روستا بودید(منزل شما) تقریبا بعد از یکماه برای شما از شهرداری نامه می اومد که برای مصاحبه برید.
    از اینرو با وجود همه سختی ها صبور باشید و منتظر بمونید.

Junior Member

سلام دوستان.
    همسرم مدارک رو هفته قبل به اداره مهاجرت ارسال کرد.
    دیروز همسرم گفت که ایمان می فرستم که ببینم آیا تمکن مالی قبول می کنند ؟ اداره مهاجرت این جواب رو فرستاده!
    Ihr Visumantrag wurde seitens der Stadt ............. abschließend bearbeitet. Bei der Prüfung der Sicherung des Lebensunterhaltes wurden die vorliegenden Einkommensverhältnisse Ihres Ehemannes berücksichtigt. Einmalige Rücklagen bzw. Ersparnisse können dabei vorliegend nicht für eine langfristige Prognose berücksichtigt werden.
    Sollten sich die Rahmenbedingungen der Erwerbstätigkeit Ihres Ehemannes in Zukunft ändern um eine ausreichende, langfristige Sicherung des Lebensunterhaltes zu gewährleisten, würde Ihnen die Möglichkeit eines Remonstrationsverfahrens zur Verfügung stehen um Ihre Antragsstellung unter Berücksichtigung und bei Vorliegen neuer Voraussetzungen erneut prüfen zu lassen. Die Beantragung des Remonstrationsverfahrens wäre an die Botschaft zu richten. Für weitere Rückfragen wenden Sie sich bitte an die Botschaft Teheran, nachdem Sie die abschließende Mitteilung seitens der Botschaft zur laufenden Antragsstellung erhalten haben.
    این یعنی جوابشون چی بوده؟
    خیلی نگرانم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DAYAH نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    همسرم مدارک رو هفته قبل به اداره مهاجرت ارسال کرد.
    دیروز همسرم گفت که ایمان می فرستم که ببینم آیا تمکن مالی قبول می کنند ؟ اداره مهاجرت این جواب رو فرستاده!
    Ihr Visumantrag wurde seitens der Stadt ............. abschließend bearbeitet. Bei der Prüfung der Sicherung des Lebensunterhaltes wurden die vorliegenden Einkommensverhältnisse Ihres Ehemannes berücksichtigt. Einmalige Rücklagen bzw. Ersparnisse können dabei vorliegend nicht für eine langfristige Prognose berücksichtigt werden.
    Sollten sich die Rahmenbedingungen der Erwerbstätigkeit Ihres Ehemannes in Zukunft ändern um eine ausreichende, langfristige Sicherung des Lebensunterhaltes zu gewährleisten, würde Ihnen die Möglichkeit eines Remonstrationsverfahrens zur Verfügung stehen um Ihre Antragsstellung unter Berücksichtigung und bei Vorliegen neuer Voraussetzungen erneut prüfen zu lassen. Die Beantragung des Remonstrationsverfahrens wäre an die Botschaft zu richten. Für weitere Rückfragen wenden Sie sich bitte an die Botschaft Teheran, nachdem Sie die abschließende Mitteilung seitens der Botschaft zur laufenden Antragsstellung erhalten haben.
    این یعنی جوابشون چی بوده؟
    خیلی نگرانم.
    نوشته که تمکن مالی و قبول نمیکنن برای یک یک دوره بلند مدت .
    اگر شرایط اشتغال همسرتان در آینده برای اطمینان از معیشت کافی و درازمدت تغییر کند ، شما می توانید با توجه به شرایط و فرضیات جدید ، مجدداً درخواست خودتونو را برای بررسی دوباره به جریان بندازید.

Junior Member

یعنی منتظر جواب ریجکت باشم؟ این معنی رو میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)